Kas turi didžiausius šansus laimėti „UEFA“ Čempionų lygą?

NINTCHDBPICT000602916063

NINTCHDBPICT000602916063

Kas turi didžiausius šansus laimėti „UEFA“ Čempionų lygą?

 

Visai neseniai buvo ištraukti „UEFA“ Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai ir iš karto buvo pradėta kalbėti apie tai, kas turi didžiausius šansus laimėti, kas gali labiausiai nustebinti. Daugiausiai dėmesio be jokių abejonių susilaukė Paryžiaus „PSG“ ir Miuncheno „Bayern“ pora, tai komandos, kurios žaidė praeitų metų „UEFA“ Čempionų lygos finale. O tai reiškia, kad bent vienos komandos, kuri potencialiai galėjo laimėti viską nebeliks.

 

Ištraukus burtus dauguma futbolo fanų iš karto puolė žiūrėti, kokie yra komandų šansai laimėti pagal lažybų bendroves. Pagal pateiktus koeficientus galima matyti, kas yra tiek ketvirtfinalio favoritai, tiek favoritai žaisti finale ir laimėti viską. Pagal bet365 lažybų bendrovę, šiuo metu favoritai laimėti viską yra Mančesterio „City“ komanda už kurią duodamas mažiausias 3.25 koeficientas. Antroje ir trečioje vietoje yra „Bayern“ bei „Chelsea“ komandos.

 

Žinoma, lažybų bendrovės ne visada būna tikslios ir sportas tuo yra įdomus, kad bet kuri kita komanda turi visas galimybes patekti į finalą, laimėti ir nustebinti kaip ne vieną kartą jau yra nustebinusi kuri nors kita komanda. Kai reikia rinktis iš tokių komandų kaip „Liverpool“, „PSG“, „Bayern“, „Man City“, „Chelsea“, pasirinkti vieną komandą gali būti tikrai labai sudėtinga, kadangi viena juoda diena svarbiausių rungtynių metu ir viskas gali apsiversti. Taip pat, nereikėtų nuvertinti ir nuolat juoduoju arkliuku vadinamos Dortmundo „Borrusia“ komandos.

 

Šių metu išsišokėlė iš Portugalijos „FC Porto“ komanda sugebėjo pereiti „Juventus“ barjerą, todėl šios komandos irgi nurašyti nereikėtų, kadangi dabar šios komandos futbolininkai žais kaip ant sparnų – iš jų niekas nieko nesitiki, spaudimas jų neliečia, todėl galima atsipalaiduoti ir mėgautis futbolu. Vis tik, „Chelsea“ turi puikią galimybę sugrįžti į „UEFA“ Čempionų lygos elitą ir nugalėję „FC Porto“ patektų tarp keturių stipriausių Europos futbolo komandų. Tad šioje poroje vis tik didesnius šansus turi daugiau patirties turintys Londono komandos futbolininkai.

 

Kita labai įdomi pora yra tarp Madrido „Real“ ir Liverpulio „Liverpool“ komandų. Anglijos čempionams šis sezonas klostosi labai sudėtingai. Anglijoje komanda net nėra tarp keturių stipriausių ir ten patekti bus labai sunku, todėl labai didelė tikimybė, kad kitą sezoną ši komanda nežais Europiniame turnyre. Vienintelis šansas – laimėti Čempionų lygą, ką jie buvo padarę prieš du metus. Nors „Real“ pagal vardą atrodo grėsmingai, tai tikrai nebėra ta komanda, kuri sugebėjo Čempionų lygą laimėti net kelis kartus iš eilės. Vis tik, kad ir kuri komanda žengtų toliau, didelė tikimybė, kad pusfinalyje ir pasibaigs sezonas Čempionų lygoje.

 

Mančesterio „City“ žaidžia nuostabią atkarpą, vienu metu dominavo tiek Anglijos lygoje, tiek Čempionų lygoje. Komanda buvo laimėjusi net 19 kartų iš eilės. Dabar ketvirtfinalyje komand gavo komandą, kurios tikrai negalima nuvertinti – „Borrusia“. Pagal tai, kokią patirtį yra sukaupusi „City“ komanda, šis sezonas turi būti tas, kuomet komanda privalo bent jau žaisti finale. Jeigu ji ten nepatektų, tuomet būtų galima sakyti, kad ir vėl sezonas komandai nenusisekė.

 

Na, o paskutinėje poroje tarp „PSG“ ir „Bayern“ didelė tikimybė, kad matome vieną iš finalininkių. Nesvarbu, kuri komanda eis toliau, vienas iš didžiausių išbandymų bus išlaikytų jau šiame etape. Tiek Paryžiaus, tiek Miuncheno komanda pagal galimybes turėtų žaisti finale ir didžiausia tikimybė, kad tai bus prieš Mančesterio „City“ komandą. Jeigu reikėtų rinktis, kas laimės, tai taurę turėtų kelti viena iš šių trijų komandų. Norėtųsi tikėti, kad pagaliau atėjo būsimų Anglijos čempionų metas.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));