Kas trukdė pro-NATO-inei D. Grybauskaitei laikytis NATO standartų?

Kas trukdė pro-NATO-inei D. Grybauskaitei laikytis NATO standartų?

Kristina Sulikienė

Visi kariai ir ne kariai seniai visiems vadams, pusvadžiams, begalviams ir pusgalviams tiek valdžioje, tiek LK sakė: turi būti 2 proc. nuo BVP.

Tie pasižiūrėdavo į tuos karius ir pradėdavo net ne juoktis- o žvengti.

Dalia Grybauskaitė, kuri save išdidžiai tituluoja valstybės vadove, bei vyriausiąja ginkluotųjų pajėgų vade – gal todėl Lietuvą paliko per Zapad pratybas? – 2017 09 08 Seime aiškino, jog tik 2018 metais bus pasiektas NATO standartas: 2 proc.nuoBVP.

Klausimas Daliai Grybauskaitei: valdžioje esate jau 8 metus. 2019 metais baigiasi jūsų kadencija.

Tai tik vienerius metus iš jūsų 10 metų bus pasilaikyta NATO sutarties?

Tai kas čia Rusijos agentas? 

P.S. Jeigu ekonomikos mokslų daktarė, kurios diplomas nostrifikuotas Lietuvoje 1993 metais, nemoka skaičiuoti- pasufleruosiu: lygiai 15 metų nuo įstojimo bus nesilaikoma NATO standarto.

NATO sutartis numato, jog valstybė narė yra ta, kuri laikosi finansinių įsipareigojimų.

Kodėl Dalia Grybauskaitė mums nepasako liūdnos tiesos? Jog – jeigu Lietuva nesilaiko labai daug metų 2 proc. BVP reikalavimo – ji negali būti laikoma nare? 

Juk yra teisinė taisyklė lot. „pacta sunt servanda“ – sutarčių privalu laikytis. Jeigu 2003 metų „NATO sutarties deponavimas, apsikeičiant raštais“ yra „įstojimas į NATO“,visus šiuos 14 metų mes turėjome skirti gynybai 2 proc. nuo BVP. Jeigu neskyrėme- kažkas gal negerai su tuo KGB‘istoValionio ir komunisto Brazausko vizitu į JAV: juk į NATO įstojama, kaip teigia šios organizacijos nuostatai- atliekant visuotinį privalomąjį referendumą.

Dalia Grybauskaitė gal galėtų pranešti, kada numatoma tokio referendumo data? 

Pirmyn, juk 2017 09 08 ugningoje kalboje pasakėte:“Nereikia čia revoliucijos“.

Tai kodėl nuo visuomenės slepiama, kokia yra priežastis, kad 15 metų nuo įstojimo į NATO visiškai nesilaikoma ir iki kitų metų bus nesilaikoma NATO sutarties? Gal ji mums negalioja- juk logiška, kad sutarties šalys viena kitą gali priversti įvykdyti sutartį. Jeigu iki Trumpo mūsų niekas negalėjo priversti to padaryti, tai ką tai reiškia?

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));