Kas šiemet bus stipriausi Ispanijoje?

 

 

Kas šiemet bus stipriausi Ispanijoje?
 
 Ispanijos futbolo čempionate pastaruosius keletą metų triumfavo „Barcelona“. Išties ši komanda turėjo pajėgiausią sudėtį, tačiau kiekvienas sezonas yra nauja istorija.
 
 Šiemet dėl titulo Ispanijos futbolo čempionate „Primera Division“ veikiausiai ir vėl konkuruos trys klubai. Būtent juos ir aptarsime šiame straipsnyje.
 
 „Barcelona“. Be abejo, pradėti reikia būtent nuo čempionų. Jie kaip ir visuomet grumsis dėl kiekvieno įmanoma titulo. Kol savo sudėtyje turi tokius žaidėjus kaip Leonelis Messi ir Louisas Suarezas kitaip būti tiesiog negali.
 
 Verta pabrėžti, jog „Barcelona“ nesnaudė ir tarpsezonio metu. Į klubą už 120 mln. eurų iš Madrido „Atletico“ atvyko prancūzas Antoine‘as Griezmannas, kuris turėtų dar labiau sustiprinti ir taip tvirtą katalonų puolimo variklį.
 
 Su „Barca“ marškinėliais nebeišvysime saugų Malcomo ir Philippo Coutinho. Malcomas buvo parduotas Sankt Peterburgo „Zenit“, o P. Coutinho išnuomotas Miuncheno „Bayern“. Visgi, šios netektys neturėtų jaustis, nes žaidėjai „Barcelona“ ekipoje taip ir neįsitvirtino.
 
 Lažybų bendrovės puikiai vertina Barselonos klubo šansus iškovoti dar vieną trofėjų vietinėse pirmenybėse, o jų šansai dar labiau išaugų, jei į klubą grįžtų sūnus paklydėlis Neymaras. Patikėkite, tai įvykti gali dar šią vasarą.
 
 „Real Madrid“. „Karališkasis“ klubas dar visai neseniai trissyk iš eilės triumfavo Čempionų lygoje, tačiau vietiniame fronte jiems sekasi kur kas sunkiau. Per pastaruosius 10 metų „Real“ „Primeroje“ triumfavo vos du sykius, o praėjęs sezonas komandai buvo tiesiog klaikus.
 
 „Real“ pradėjo atsinaujinimo procesą ir šiemet naujiems žaidėjams išleido išties dideles pinigų sumas. Labiausiai paminėjimo vertas Edenas Hazardas, kuris į Madridą persikėlė iš Londono „Chelsea“.
 
 Taip pat reikėtų akcentuoti, jog į „Real“ gretas dar praėjusio sezono gale grįžo treneris Zinedine‘as Zidane‘as – kas ten žino, galbūt „Real“ triumfų Čempionų lygoje architektas jau šį sezoną sugrąžins „Real“ buvusią šlovę?
 
 „Madrido Atletico“. Dar vienas Madrido klubas kuris pastaruoju metu sugeba mesti rimtą iššūkį grandams. „Atletico“ turi kur kas kuklesnį biudžetą, tačiau demonstruoja puikų gynybinį futbolą ir iki sezono pabaigos išlieka konkurencingi.
 
 Iš šių trijų klubų „Atletico“ pasak statymų prognozių turi mažiausiai šansų, tačiau prieš keletą metų jiems jau pavyko triumfuoti – galbūt pavyks tą padaryti ir dar kartą.
 
 
 

Facebook komentarai
});}(jQuery));