STT, Kauno Rajono policijos viršininkui Aidui Švaikauskui,
Nuo Viktorijos Fetaimia
 
Pareiškimas,
 
Pirmiausia – tai paskaitykite įstatymus štai čia:
 
   
 

Police corruption

Soliciting or accepting bribes in exchange for not reporting organized drug or prostitution rings or other illeg…

 
 
ir dar čia:
 
Matote ten mažom raidėm – yra parašyta, kad policija Lietuvoje – yra 95% pagal apklausas korumpuota. Taigi. STT privalo tirti kodėl jūs netiriate mano pareiškimų.
 
Nes dabar jūsų vadovaujama Kauno rajono policija manės su vaikais negina, vagia mano turtą, ima kyšius iš R.Stanislausko su G.Buinevičiumi ir neteisėtai turtėja.
 
Jūs matyt jau pripratote prie to, bet pamiršote, kad turite vaikus ir tėvus, kuriems – yra jūsų labai gėda, nes aš paviešinu tamstos atsirašinėjimus vietoj surastų mano šeimos  212 daiktų. 
 
Jūsų darbas – yra patraukti mane sužalojusį antstolį R.Stanislauką baudžiamojon atsakomybėn ir suimti A.Pikžirnį, nemokantį savo dukrai priteisto išlaikymo.
Ir dar patraukti atsakomybėn iki šiol neteisėtai besinaudojantų nam daiktais ir įrangą G.Buinevičių, nes Juso gina ir jus visu korumpuoja testas už kyšio gavimą buvęs teisėjas, buvęs prokuroras, tapęs advokatu Jurgis Kaušinis, kurį jau paliko žmona .
 
Jeigu jūs negate mano teisių atgauti savo šeimos daiktus – tao vadinasi ir jūs praradote sąžinę, tapote amoralus ir tiesiog viktimizuojate, plėšikus ir vaikų nauginančius vyrus. 
 
Nes man – yra nejuokinga ir aš nesiruošiu taikytis su jų savivaliavimais savo atžvilgiu. Tie dvasios ubagai, kurie užimanė mano dėmesio ir nusavino mano triusikus – man – yra NEĮDOMŪS.  Ir aš su jais nesidėrėsiu dėl savo daiktų, kadangi – tai yra jūsų darbas mano daiktus atrasti ir man sugrąžinti.  
Ar Jums  negėda?
Matyt ne!
– Tad aš dar iš jūsų prisiteisiu tą sumą kurią man jie dabar – yra skolingi.
Pradėkite atidėti lėšas mano vaikams, nes TIESA visada nugali.
Tikroji jėga – yra ne jūsų asmeniniame savivaldžiavime, o Teisingumo vykdyme.
 
Tik stiprūs vyrai pajėgia gyventi TEISINGAI, o visokie korumpuoti, silpni ir kvaili idiotai degraduoja kaip jie ir jūs jau matyt ten pat linkstate. Jeigu dar to nesupratote – tai aplamai ko ėjote dirbti į policiją?
 
Todėl dar reikalauju surast ir išsiaiškinti kas nužudė teisėjui J.Kaušiniui davusį kyšį Sadauską. Juk žudynėms nėra senaties ar ne? Taigi – dirbkite savo darbą. Tai naujas reikalavimas.
 
 
 
 
Viktorija Fetaimia
 
 
 
 
 
Facebook komentarai
});}(jQuery));