Visi Lietuvos „vadovai” – G.Nausėda, D.Grybauskaitė ar Šimonytė – yra tik pėstininkai Švabo plane sunaikinti pasaulį, prisidengiant „žmonių gerove”

du
Kas ir kodėl sugalvojo covid-19 ir nenusiminkite – ateityje bus žymiai blogiau
Kodėl vyksta visos šios nesąmonės – išgalvotos covid-19 pandemijos ir kitos nesąmonės – ir kodėl visos pasaulio vyriausybės sistemingai naikina savo valstybes – labai paprastai paaiškino Vokietijos žurnalistas Ernst Wolff, išdirbęs Volstryte visą gyvenimą:
https://odysee.com/$/embed/Ernst-Wolf-speech—summary/3b94703ae61bde7db09866674cf4a6234f43c56e
„JAV prezidentas Frankas Ruzveltas kartą pasakė : „politikoje nėra dalykų, kurie nutiktų atsitiktinai, ir jeigu tai nutinka, galite lažintis, kad visa tai buvo suplanuota. Todėl kai pasižiūri į įvykius, kurie prasidėjo prieš pusantrų metų, toks scenarijus – kad visa tai, kas vyksta, yra suplanuota – skamba itin bauginančiai. Ar iš tikrųjų viskas, kas įvyko, buvo seniai suplanuota? Vieną dalyką galiu pasakyti tikrai – nors neturiu jokių dokumentų, tai įrodančių, tačiau atidžiai išanalizavęs visus įvykius per paskutinius 18 mėnesių, matau daugybę įrodymų, kad viskas, kas vyksta, buvo jau seniai suplanuota. Mes patekome į unikalią situaciją žmonijos istorijoje, nes niekada anksčiau visas pasaulis nebuvo patekęs į vieno valdančio režimo rankas. Ir niekada dar anksčiau daugybė priemonių, kurių griebiasi valstybės, atrodo tokie neprotingi ir nelogiški. Oficialiai teigiama, kad tai didžiausia sveikatos krizė žmonijos istorijoje, tačiau visos priemonės, kurių griebiamasi prieš šią krizę, situaciją iš esmės ne pagerina, bet tik pablogina. Bet kuris gydytojas šiandien jums pasakys, kad žmonių sveikata yra žymiai blogesnė, nei prieš krizę. Ir netgi tiems, kurie ėmėsi šių priemonių, matosi, kad šios priemonės sukėlė didžiulį chaosą. Mus gąsdina ketvirtąja banga, ir sako, kad reikės penkto aš šešto skiepo, nepaisant to, kad visos analogiškos priemonės bandant išgydyti ligas iki šiol žlugo.  Tačiau tai dar nes viskas. Dėl lockdownų ir uždarymų kilo didžiulė ekonominė krizė, o gamyba visose šalyse smarkiai nukentėjo. Logistika žlugo, tiekimo grandinės nutrūko, maisto derlius pražuvo, produktų gamyba sustojo. Tačiau nuo to laiko problemos ne sprendžiamos, tačiau jos vis labiau gilėja ir jų vis daugiau. Grasinama vis didesniais apribojimais. Paskutinis pavyzdys – Kinijoje uždarytas trečias didžiausias pasaulyje prekybos uostas vien todėl, kad vienas jo darbuotojas užsikrėtė virusu. O Naujoje Zelandijoje penki milijonai žmonių buvo uždaryti namuose trims dienoms vien todėl, kad susirgo viena 58 metų moteris. Žlunga ir vidutinis verslas, kuris sukuria daugiausia darbo vietų pasaulyje ir sumoka daugiausia mokesčių. Smulkiajam verslui keliama vis daugiau apribojimų ir reguliavimų, ir būtent todėl šis verslas dabar yra gilioje krizėje. Tačiau ir tai dar ne viskas – mes susiduriame su didžiule tiesiog žvėriška infliacija – auga kainos, ypatingai – resursų ir maisto produktų kainos. Tačiau mes nieko nedarome, kad išspręstume šias problemas, tačiau jas tik giliname. Pinigai spausdinami pasiutusiu greičiu. Valstybės ir nacionaliniai bankai nuo krizės pradžios išmetė apie 20 trilijonų dolerių į ekonomiką. Ir tam jokio galo nesimato.
O tarptautinis valiutos fondas, kaip didžiausias finansų instrumentas kitą savaitę išleis 650 mlrd. Dolerių – didžiausią sumą pasaulio istorijoje. O žmonių padėtis dar blogesnė – JAV – stipriausioje pasaulio ekonomikoje net 4 mln. žmonių nebegali susimokėti už būsto nuomą arba nebegali mokėti būsto paskolų. Ir dar bent dešimt kartų daugiau – JAV – nepamirškite, kad tai turtingiausia šalis pasaulyje – nebegali prasimaitinti iš savo pajamų. Visa tai – kartu su sąmoningai griaunama ekonomika ir didžiule infliacija – tai tik tiek, kiek politikai sugebėjo pasiekti. Ir greta to – JAV suplanuotas valdžios perdavimas Afganistane, Talibanui sąmoningai perduota karinės įrangos už 20 mlrd. Dolerių, visas oro karo laivynas su 11 tinkamu naudoti oro uostų. Visa tai absoliučiai sukels didžiulę pabėgėlių bangą iš Afganistano.
Kodėl visa tai įvyko, kai kas paklaus? Kodėl visos priemonės, kurių ėmėsi šalių vyriausybės, sukėlė tik didžiules nelaimes ir tragedijas ir pastūmėjo žmoniją link bedugnės? Vietoj to, kad padėtų savo žmonėms? Tam, kad atsakyti į šiuos klausimus – pirmas klausimas – kieno interesas yra sukurti tokią situaciją visame pasaulyje ir antras klausimas – kam tai naudinga? Atsakymas į šiuos klausimus yra aiškus. Didžiausią naudą gavo skaitmeninis – finansinis kompleksas, kuris tampė virvutes užkulisiuose. Tai tokia bendruomenė iš didžiausių IT kompanijų ir didžiausių finansinių korporacijų. Didžiausios IT kompanijos kaip Apple, google dukterinė kompanija alfabet, amazon, Microsoft ir facebooke. Šių penkių didžiausių IT kompanijų rinkos kapitalizacija šiuo metu siekia neįtikėtiną skaičių – 9,1 trilijonus dolerių.  Palyginimui – Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos metinis BVP yra tik 8,6 trilijono dolerių. Kartu su šiais IT koncernais augo ir finansų sektorius Backrock, Vanguard, State Street kartu su Fidelity. Jos labai susiję su IT sektoriumi ir visos keturios kartu valdo 220 trilijonų dolerių kapitalą. Palyginimui – visų ES šalių bendras BVP pernai sudarė tik 15,7 trl. Dolerių. Tai daro šį sektorių ypatingai galingą, nes jis kartu kontroliuoja ir ištisas pramonės šakas. Nes jos skaitmenizuoja visą ekonomiką.
IT sektorius metastazavo į visas pramonės šakas ir iš jų minta ir dominuoja, kontroliuodamas šimtus tūkstančių įmonių, nes per savo IT kontroliuoja jų duomenis ir finansus. Šis skaitmeninis – finansinis kompleksas yra didžiulis viską ryjantis monstras yra aukščiau visų vyriausybių ir gali bet kurį ministrų kabinetą bet kurioje šalyje pastatyti ant kelių.
Lygiai tas pats yra ir su kapitalo valdytojais. Didžiausias jų –  Blackrock – tiekia savo klientams 40 metų senumo analitinę sistemą, pavadintą „Aladin Data Cloud“, didžiausią pasaulyje finansų duomenų bazę. Ir Blackrock yra didžiausias centrinių bankų, įskainat JAV Federalinių rezervų banką ir Europos centrinį banką. Dėl to didžiulio informacijos kiekio, kurį valdo „Blackrock“, yra aišku, kas ką valdo. Būtent todėl susijungia du didžiuliai galios centrai – finansų ir duomenų. Būtent šios galios susijungimas ir daro minėtas kompanijas ypatingai galingomis. Ir ta jų galia nepaliaujamai auga. Per tris šių metų mėnesius – balandį, gegužę ir birželį – šios kompanijos pasiekė didžiausių pelnų savo istorijoje. Atrodo, kad matant šiuos faktus, lieka mažai vietos fantazijoms – šis finansinis – skaitmeninis kompleksas yra didžiausia jėga pasaulyje, globalus pasaulio centras, kuris valdo viską pasaulyje. Ši jėga yra žymiai stipresnė jėga nei vyriausybės, ir gali bet kurią valstybę pastatyti ant kelių.
Atrodytų, kad  galima stebėtis, kad minėtas kompleksas nuo pat krizės pradžios naikina ir žaloja viską, iš ko gauna naudą. Atrodytų, kad kompleksas pjauna šaką, ant kurio sėdi, nes naikindamas mažas ir vidutines įmones, jis naikina ir savo vartotojus ir uos žmones, kurie sumoka daugiausiai mokesčių.
Ir kai kyla infliacija, tai taip pat daro žalą šiam kompleksui, ir kai jis griauna socialinį žmonių gyvenimą didindamas nelygybę, jis taip pat skriaudžia žmones, kurie jam dirba.
Visa tai yra teisingos pastabos, tačiau jos prasilenkia su realybe. Nes iš tiesų šis skaitmeninis – finansinis kompleksas tiesiog negali kitaip elgtis, o tik daryti tai, ką jis dabar daro. Nes jie elgiasi pagal iš anksto numatytą planą, kaip įgyti dar daugiau valdžios ir pinigų.
Atrodytų, kad tiek daug pasiekęs, gali daug uždirbęs gali ramiai ilsėtis ant laurų ir mėgautis turtais, ir kaupti vis daugiau valdžios. Tačiau vietoj to mes matome didžiulį desperacijos aktą, matyt tokį, kokio dar nebuvo žmonijos istorijoje.
Problema ta, kad šis skaitmeninis – finansinis kompleksas žlunga ir jis nebegali gyventi ir išlikti pagal dabartinį verslo modelį. Šis modelis, kuris veikė labai ilgai, dabar žlunga. Jis buvo labai arti susinaikinimo per 2007 m. finansinę krizę. Jeigu vyriausybės į bankus tada nebūtų įvertę kalnus mokesčių mokėtojų pinigų, tai ši sistema ir kompleksas būtų žlugę. Tačiau tas komplekso 2007 m.  išsigelbėjimas buvo tik laikinas – pinigai turėjo būti nuolat pumpuojami į šią sistemą, centriniai bankai turi nuolat spausdinti kalnus pinigų, o bankų palūkanos turi būti visada mažinamos, tačiau sistema vis tiek neliko stabili. Paskutinius 12 metų nuolat centriniams bankams nuolat reikėjo mažinti palūkanų normą. Aišku, kad tai ilgai netruks. Ir praeitais metais įvyko tai, dėl ko šis kompleksas vos nesužlugo – centriniai bankai turėjo sumažinti palūknų normas iki 0, ir vėl prispausdinti ir į rinką išmestri trilijonus pinigų.  Ir šis kolapsas buvo nukeltas tik todėl, kad palūkanos buvo sumažintos iki nulio procentų, o į kompleksą sukišta dar milijardai dolerių, kad jis galėtų išgyventi iki tam tikros valandos.
Tada atsitiko kažkas naujo – bankinės palūkanos turėjo tapti minusinėmis, o tai būtų sužlugdę visą finansų sektorių. Bankai negali veikti su minusinėmis palūkanomis, nes tai sugriauna patį bankų pagrindą ir esmę. Tai reiškia, kad pagal seną modelį ši sistema nebegalėjo veikti.
Galima į šią sistemą kišti milijardus eurų kasdien, tačiau tai sukels hiperinfliaciją ir žlugimą. Todėl šis skaitmeninis – finansinis kompleksas atsidūrė kryžkelėje – arba jis žlugs, arba, jeigu į jį toliau bus kišami trilijonai, tai sukels hiperinfliaciją. Kitaip sakant, visų pinigų nuvertėjimą. Todėl mes šioje situacijoje istoriškai atsidūrėme tarp dviejų šio komplekso – kuris yra visos finansinės sistemos pagrindas – žlugimo variantų – arba ši sistema žlunga dabar, arba sukelia hiperlinfliaciją, ir pinigai praranda bet kokią vertę.
Ką sistema turi daryti? Aišku, kad kurti naują verslo modelį.  Naują sistemą vietoj dabar esančios, arba dvigubą sistemą. Vienoje vietoje, toli nuo visuomenės akių, jie sukūrė naują sistemą, tačiau naudoja ir seną, mirštančią sistemą tam, kad paslėpti visus galus. Tačiau tam, kad įvesti naują modelį, reikia visiškai sugriausti seną pasaulio ekonomikos sistema, ir tam reikia sugriauti viso pasaulio ekonomiką, ir per šalių centrinius bankus parengti naują sistemą, kuri valdytų viską, ir turėtų visus valdymo svertus.
Tačiau prieš tai reikia sugriauti visą pasaulį, ir tai, ką mes matome nuo 2020 m. kovo mėnesio, kaip tik tai ir daroma. Kuriama nauja skaitmeninio – finansinio kapitalo sistema, ir kartu centriniai bankai rengia naują pinigų sistemą.
Mes jau dabar matome, kaip tai ši nauja pinigų sistema atrodys – ekonomika be grynųjų pinigų ir bankai ankstesnėje formoje dings, vietoj eurų  to bus naudojami skaitmeniniai pinigai. Paskui bus taip, kad mes visi turėsime tik vieną sąskaitą, ir ją valdys centrinis bankas. Galiausiai viskas bus vienoje sąskaitoje, ir visi pervedimai bus daromi per jį. Šio plano esmė – centrinis bankas valdys skaitmeninius programuojamus pinigus, o kadangi centrinis bankas tokių pinigų gali prigaminti iš oro kiek nori, tai jis leis ir neigiamas palūkanų normas. Ir neleis sugriauti visos pinigų sistemos.
Tačiau tai bus ne vienintelė naujiena – per šią sąskaitą vyriausybės galės kontroliuoti visus piliečius – kelti mokesčius ir skirti baudas. Vyriausybė galės jums nurodyti, kur skirti savo pinigus, ir atimti visus jūsų pinigus vienu pelės spragtelėjimu. Tai žmones bus galima „išjungti finansiškai“. Skaitmeniniai bankai ir pinigai reiškia, kad bus įvesta absoliuti diktatūra.
Tačiau visas šis planas turi ir savo silpnų vietų – plano autoriai puikiai supranta, kad žmonės jam pasipriešins. Visiškai aišku, kad didžioji žmonių dauguma neprims tokios perspektyvos ir skaitmeninės pinigų sistemos įvedimas sukels didžiusius socialinius neramumus.
Būtent tai ir numatė šis skaitmeninis – finansinis kompleksas, ir būtent todėl jie nusprendė pereiti prie šios skaitmeninės sistemos ne palaipsniui, tačiau sukeldami didžiulius neramumus ir chaosą visose šalyse. Tada ši sistema – skaitmeninė pinigų sistema – bus pasiūlyta kaip išsigelbėjimas (kaip sakė Švabas – niekas nieko neturės, ir visi bus laimingi – aut. pastaba).
Ši sistema jau apie viską pagalvojo, ir sukėlusi masinį chaosą, ji pasiūlys žmonėms vadinamąjį modelį, kai žmonės gaus Universalias bazines pajamas (UBP). Visiems tiems, kurie sakys, kad tai dar viena iš piršto laužta sąmokslo teorija, siūlau dar kartą pasižiūrėti, kas dedasi aplinkui ir ką mes matome per paskutinius 18 mėnesių.
svabas
Tuo pretekstu, kad neva reikia kovoti su pandemija ir virusu, yra daroma neišmatuojama žala žmonių veikatai, pinigams ir ekonomikai. Ši žala tik dabar pamažu ima ryškėti, tačiau kasdien ji specialiai didinama. Kartu didinama ir socialinė atskirtis visuomenėje, taip didinant žmonių nepasitenkinimą. Ir visa tai veda mus į tikslą – socialinius neramumus ir pilietinį karą. ir šis karas taps pasaulinis. Būtent šito ir siekia mano minėtas finansinis – skaitmeninis kompleksas, kiek man leidžia suprasti visa mano turima informacija. Siekiama surengti masinius neramumus, ir tada kaip išeitį pasiūlyti UBP. Tai reiškia, kad maksimalus chaosas bus pakeistas į maksimalią kontrolę.
Atvirai pasakius, yra dar viena priežastis, kodėl yra sugalvota UBP. Nes dabar vyksta vadinamoji ketvirtoji industrinė, ir tai reiškia, kad per trumpą laiką ateityje bus prarasta milijonai darbo vietų, jas pakeis dirbtinis intelektas. Tai reiškia, kad dings milijonai vartotojų, ir paklausa prekėms taip pat prapuls. O kadangi dabartinė ekonominė sistema remiasi paklausa, tai reikės kažkaip pralaužti šią spiralę. Tai įmanoma tik tada, kad tie milijonai žmonių, kurie praras darbus, gaus UBP. Todėl tai, ką mes matome per paskutinius 18 mėnesių, yra labai kruopštus šio plano įgyvendinimas. ir tas planas vadinasi ” Senosios pasaulio ekonomikos tvarkos sugriovimas elito naudai”. Todėl ir siekiama sukelti pasaulinį chaosą ir įvesti naują tvarką, prisidengiant tuo, kad neva norima padėti žmonijai susitvarkyti su savo bėdomis. Šis planas yra išsamiai aprašytas Klauso Švabo knygose „Great Reset” ir „Fourth industrial revoliution”. Klauso Švabo Pasaulio ekonomikos forumas (PEF) yra pagrindinis šio plano įgyvendinimo variklis. PET per paskutinius 50 metų tapo šio skaitmeninio – finansinio komplekso (SFK) kontrolės organu ir centru. Pirma buvo surinkti žymiausi verslo atstovai, paskui prisijungė politikai, ir galiausiai – žiniasklaidos vadovai, ir visi sutarė dirbti kartu. Negana to, dar praeito amžiaus 9-ajame dešimtmetyje žmonės jau dalyvavo specialiose PET parengimo programose. Buvo sukurtos tokios programos, kaip „Globalūs rytojaus lyderiai” ir „Globalūs jaunimo lyderiai” dar nuo 2005 m. Žmonės sistemiškai buvo apdorojami šiose parengimo programose. Ir šiandien tie žmonės, kurie baigė šiuos kursus, yra pasaulio lyderiai. Ar tai būtų Bill Gates, Jeff Bazos ar Jack marr iš It sektoriaus, ar net TFF vadovė Kristalina Georgijeva, ar net buvęs Anglijos Nacionalinio banko pirmininkas Mark Carney. Iš politikų tai Emanuel Macron, Sebastian Kurts ir Angela Merkel. Visus šiuos žmonės PEF arba apmokė savo programose, arba jie sėdi įvairiuose PEF tarybose. Yra maždaug 1300 žmonių iš elito, kurie tampo pasaulį už virvučių, o nuo 2012 m. priisjungė dar vadinamųjų „Global Shaperrs” – apie 10 tūkst. jaunų iki 30 metų amžiaus žmonių.
Todėl mes žinome, kokią ateitį jie mums rengia. Kad įsitikintume, reikia pastudijuoti, kaip dirba Klauss Švabas – tereikia pažiūrėti, kada išleista jo knyga „Great reset” (2020 m. birželio 20 d.) – praėjus keturiems mėnesiams po pasaulio lockdowno ir tada žinosite, kad viskas vyksta pagal planą. Ten net duodamos smulkios instrukcijos, kaip veikti pagal covid-19 pandemiją, ir Švabo žodžiais tariant, „kūrybingai sugriauti pasaulį” vardant jo žmogaus, kuris yra tamsiausių laikų socialismo liekana. Žinau, kad tai skamba šokiruojančiai, ir tai atrodo kaip suplanuota Žemės apokalipsė.
Tačiau šis planas ne tik labai kruopštus, tačiau ir neįtikėtinai žiaurus ir velniškas. Ar kas nors galėtų pagalvoti, kad prisidengus kova su pasauline pandemija visa pasauline ekonomika bus sunaikinta, o iš žmonių bus atimta teisė į laisvą žodį, laisvę protestuoti ar keliauti, laisvė turėti savo nuomoti. Negana to, daugiau nei 100 mln. žmonių pagal šį planą numatyta priversti badauti.
Ir visa tai bus daroma „dėl žmonių gerovės”. (Vienas tokių gerovės kūrėjų kaip žinia, yra apgailėtina figūra Gitanas Nausėda – aut. pastaba).
Todėl planas yra aiškus – sukelti maksimalų socialinį chaosą, o kai šis chaosas pasieks savo viršūnę, pasiūlyti išeiti – UBP.
Kas galėtų pagalvoti, kad toks tariamas humanistas Klaus Švab taps tuo, kuris skleis pasaulyje šias beprotiškas idėjas apie „dirbtinį intelektą”, tačiau jam padės dešimtys tūksnatčių jo pasekėjų.
Tokia perspektyva ir toks planas kelia šiurpą ir siaubą.
Tačiau dabar aš norėčiau perduoti pačią svarbiausią žinutę – visi šie dalykai mus paskatins kitam žingsniui ateityje. Esmė ta, kad pasaulio elito ir Klauso Švabo planas pertvarkyti pasaulį žlugs.
Tam yra kelios priežastys. Pirmiausiai, neįmanoma ilgą laiką priversti žmones tikėti tuo mirtinu virusu, kuris neva grasina visai žmonijai. Mes jau matome, kad ši melo epidemija yra demaskuojama ir griūna iš visų pusių. Tam, kad pagrįsti šį aburdą, griebiamasi absurdiškų dalykų.
Taip pat mes matome, kad žiniasklaidos pozicija parodo ne jos stirpybę, tačiau silpnumą.
Kuo labiau žiniasklaida meluoja, iškelia absurdišką melą – pavyzdžiui, nevakcinuotųjų pandemiją arba paskelbia, kad sveiki žmonės yra didžiausia visuomenės grėsmė. Arba tuo pagrindu, ka dkažkoks testas parodė vieną infekciją, uždaromos ištisos šalys.
Visa tai daroma tik todėl, kad šie žmonės jau nebeturi argumentų ir iš desperacijos girebiasi tokių nesąmonių.
Abraomas LInkolnas kartą pasakė „Gali kvailinti daug žmonių ilgą laiką, tačiau niekada nesugebėsi apkvailinti visų”.
Todėl tiesa greitai paaiškės, ir tai turės didžiulę įtaką mums, nes mes tikrai pamatysime, kaip Klaus Švab sakė „galimybių langą”. Tiksliau, pamatysime priešingą rezultatą.
Pamatysime, ir ko verti tie žmonės, kurie mus atvedė į šią situaciją – jie bus palaidoti per vieną dieną.
Būtent tada ir todėl musms atsivers ši galimybė pamatyti, kas valdo pasaulį, ir kas sugalvojo šią „pandemiją”. Būetn šie žmonės ir yra didžiausia grėsmė.
Nes kasdien begėdiškai meluodami jie patys sau išsikas duobę.
Ir net jeigu šiam skaitmeniniam – finansiniam sektoriui pavyks įvesti naująją skaitmeninę valiutą, tai dar nebus pasaulio pabaiga. Nes skaitmeiniai pinigai gali veikti tik turint prievartinę sistemą, reikės nuolat kontroliuoti prekių kainas ir didinti UBP.  tada vėl augs infliacija, kuri nuskurdins gyventojus, ir tai be abejo kels neišvengiamą žmonių ir valdžios konfliktą.
Ką mes turime suprasti, tai aišku – mūsų laukia labai neramūs ir pavojingi laikai, tačiau mūsų rankose yra tiesos korta – mes žinome, kad kita pusė veikia nė dėl butinybės ar priežasties taip daryti, tačiau vedama tik gobšumo ir valdžios troškimo. Todėl ji negali pasiekti nieko kito, tik vis labiau save istūmti į bėdą.
Mes pasinaudosime šiuo žinojime, nes kita pusė visada sieks daugiau pinigų, valdžios ir ginklų. Tačiau jeigu didžioji dalis visuomenės supras šiuos ketinimus, jie bus mirę ir nereikšmingi.
Todėl per paskutinius 18 mėnesiš šis kompleksas vis dažniau iš desperacijos ima mirsti vis daugiau „raudonųjų linijų”.
Todėl mes turime laikytis taikiai ir kasdien demaskuoti tą melą. Ir kasdien aiškinti žmonėms, kas vyksta, kodėl, ir kodėl jie yra apgaudinėjami.
Tik tokiu būdu – argumentu kalba – mes galime nugalėti savo priešininkus ir išspręsti dabarinę problemą, tačiau ir pasiekti daug daugiau – pasiekti naujos žmonijos vystymosi eros. Labai ačiū.
b.d.
Facebook komentarai
});}(jQuery));