skip to Main Content

Kas  atėjo ant piliakalnio

Gedimino kalną griauna,o piliakalniai dar ne visi išraižyti keturračiais.

Komercinis požiūris į nepriklausomybę leido užsimiršti,kas gi mus valdo ir,kodėl taip valdo.Mokesčius sumokame su kaupu,o paslaugos su broku.

Kodėl valstybėje vyrauja oligarchinis –LKp-istinis valdymo hibridas.Mokesčius surenka per oligarchus,šalies viziją kuria oligarchai,tautą mankurtizuoja kelios oligarchinės grupės valdančios reklamą,propagandą gauna dividendus už kvailinimą.Dviračio žinios liko rimčiausia komercinių tv laida,o laikraštis –tik vienas-kurį dabar skaitote.

Mūsų(tautos) nieks negina,nei komercinė policija,nei teismai,prokurorai ir advokatai,nei bažnyčia šiandiena gano paklydusius,kaip sovietmečiu,nes paklydo tai valdžia dar sovietmečiu ir…klaidžioja po dykras skriausdama piliečius ir laikančia juos nevertais tėvynės.

Pirmiausia ši „grupė draugų“ pasiekusi su kitų pagalba  (net ne tautos) valdžią –pradėjo viską griauti,viską kas šventa,net ateistai  ko negriovė.Paliko alkas,piliakalnius,Gedimino sapną.Dabarties mankurtai-pirmiausia užtildė protą,sąžinę,pasiaukojimą.

To užteko,kad tauta begtų nuo savęs arba nuo inkvizicijos į svečias šalis,kur rado ir politinį prieglobstį,kiti gerbūvį,bet tėvynės neliko,nors skaudu be jos.

Begalviai ereliai valdo šalį-prieš buvę paklusniais vienam ponui dabar kitam,bet ne tautai.

Atvirkščiai viską dirbdami-nuteikė tautą nuo darbo susilaikyti,ir po reklamos ypač televizijoje-eiti gerti,arba klaidžioti po begalinius marketus-ieškoti pigiausios prekės.

Tuo tarpu už viską sumokėjęs PVM,o gyvendamas daugiabutyje už paslaugas ir šilumą,sau jau nepasilikdamas juodai dienai,taip neatsiduri gatvėje arba sąvartyne.

Nieks nebesirūpina,kad bedarbiai dirbtų ,o valkatos nevalkatautų.Svarbiau išlaikyti nereikalingas darbo biržas,perteklinius policininkus,vagis ir neprofesionalią  jėgos struktūrų armiją.Neprofesionalią,nes ji ne piliečiui dirba.O biudžeto lėšas veltui gauna.Kad sugautų mailių,nes oligarchai neliečiami.Laužo vos nepalūžusius nuo mokesčių,o jei nesutinka su betvarke-nutildo.

Naudojami būdai kurti amžiais  .Bet geriausias –padaryti ubagu –nes kitoks dar priklausysi antstoliui-turi atsisakyti daug ko kad iš tavęs neatimtų,net mąstymo turi atsisakyti,nes aplinkui tokių vis mažėja,o jei įjungsi tuos dešimt kanalų televizijos-visi  jau atsisakę galvoti.

Aišku,protingi neisižeis –norintys įrodyti,kad galvoja-neitinka begalviams darbdaviams,beet kuriose biudžetinėse struktūrose.

Ir taip –nuėję ant išniekintų piliakalnių (dauguma atudengti iškertant medžius,kurie šaknimis laiko eroziją) pagalvojome-kas dar liko nepaliesta-istorija.Kuri jau tampa komercine preke.Deja.

A.Jasas 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));