Karolis Venckus : Valdas Vasiliauskas – dar vienas dviveidis „kovotojas”

vv

vv

Valdas Vasiliauskas – dar vienas dviveidis „kovotojas”.
Jau ne pirmą kartą rašau apie „savus”. Kodėl? Nes nėra prasmės rašyti apie Valatką, Šlušnį, Šalaševičiūtę… Ir taip visiems aišku kas tai per žmonės. Rašau apie žmones, kurie yra dviveidžiai, bestuburiai, opurtunistai… Nenoriu turėti nieko bendro su tokiais „kovotojais”.
Taigi, Valdas Vasiliauskas – 2012 metais buvo neva „Drąsos kelio” rinkimų štabo vadovas. Paskui mano mamą sugebėjo patekti į Seimą.
Nerašysiu apie jo „darbą” kaip štabo vadovo, nors jis pasižymėjo tik tarpusavio intrigų kėlimu ir sėdėjimu ant sofos. Ne veltui jį išvadino „infiltruotu VSD”, nes jo vadovavimas štabui turbūt labiau pakenkė negu padėjo. (Na, aš dar jaunas buvau, gal ne taip supratau Vasiliausko įdirbį).
Tačiau noriu susikaupti į Valdo Vasiliausko veiksmus jau po mamos išvažiavimo į JAV. Mums pasiprašius politinio prieglobsčio Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vasiliauskas televizijos ekranuose pradėjo mikčioti kažkokias nesąmones apie mamos laiškus iš interneto kavinių (tikrai interneto kavinėje ji nesilankė, man atrodo, tokios jau net neegzistuoja). Mes su šiuo veikėju jokių kontaktų neturėjome, jis televizijos ekranuose tiesiog, atsiprašant, „malė šūdą”.
Kuomet mamai reikėjo pinigų advokatams, kurie kainavo tūkstančius, Jonas Varkala atsiųsdavo kiekvieną mėnesį didelę dalį savo mėnesio algos (įsivaizduojate?). Jis to niekur neskelbė, tiesiog padėjo sunkiu metu, už ką aš jam visą gyvenimą liksiu dėkingas. Ką darė Vasiliauskas? Atsistojo prieš televizijos kameras ir kalbėjo apie kažkokias paramos akcijas, kurias jis planuoja organizuoti ir kaip pats planuoja prisidėti. Gal kas norėtų spėti, ar jis bent kiek prisidėjo, ar jis padėjo mamai?
Mamai įvykdžius apkaltą Seime, Vasiliauskas pačią pirmą dieną perbėgo pas tvarkiečius kartu su savo bičiuliu Brunza, kurį atsitempė į „Drąsos kelią“. Na, bet prisitrinti prie Pakso kažkaip nepavyko.
Kuomet Gedvydas Vainauskas buvo teisiamas už prekybą poveikiu, Vasiliauskas kalbėjo apie baisią neteisybę ir gynė G. Vainauską kaip sąžiningą žmogų. Čia tas pats Vainauskas („lietryčio” savininkas), kuris su prasigėrusia žurnaliste metų metus šmeižia mano mamą. Beje, Vainausko nekaltybę saugojo Gintaras Černiauskas. Taip, tas pats, kuris „nenešė mergaitės” Garliavoje.
Šiandien Vasiliauskas darė interviu su Saulium Skverneliu, taip su buvusiu premjeru, taip su tuo pačiu, kuris būdamas Generaliniu policijos komisaru atsiuntė 240 policininkų armiją prieš taikius žmones Garliavoje. Ar Vasiliauskas uždavė bent vieną klausimą Skverneliui apie smurtą Garliavoje? Ar uždavė bent vieną klausimą, kad ilgą laiką slėptas vaizdo įrašas akivaizdžiai parodo, kad prieš mergaitę buvo naudotas smurtas?

Šio dviveidžio laidą galite pamatyti čia:

). Siūlau paspausti nepatinka („dislaiką”) ir šitos subinės laižytojo laidų daugiau nežiūrėti.

Facebook komentarai
});}(jQuery));