Karolis Venckus : Apie konservatorių partiją ir Garliavos bylą

alkas

alkas

Apie konservatorių partiją ir Garliavos bylą:
2012 – 2013 metais konservatoriai parodė savo tikruosius veidus. Garliavos bylos pradžioje konservatoriai aktyviai dalyvavo, bet tikrai ne dėl noro padėti.
Iš visos jų gvardijos buvo vienetai, kurie nuoširdžiai norėjo padėti šioje tragiškoje situacijoje: Saudargai, Puteikis, Dumčius, Kupčinskas, netgi senasis Landsbergis ir keletas kitų, tačiau didžiajai daliai konservatorių buvo visiškai nusispjauti Deimantės likimas, jiems buvo svarbus tik išlikimas valdžioje. Jeigu mano mama būtų dalyvavus rinkimuose su jais, o ne kūrus atskirą partiją, jie būtų stoją mūru už ją. Bet kadangi dėl jos konservatoriai prarado postus 2012 metais, šiems – neva Sąjūdžio palikuonims reikėjo keršto, jiems reikėjo atsikratyti savo konkurente. Todėl net konservatoriai, kurie pirmą kartą naikinant mano mamos neliečiamybę, balsavo prieš, po keletos mėnesių jau balsavo už, nors kaltinimai buvo tie patys.
Jiems niekas nebuvo įdomu: nei akivaizdus Stankūnaitės ir pareigūnų melas, nei tai, kad prokuratūra parodė Seimui vidurinį pirštą ir neatnešė slaptojo šturmo vaizdo įrašo.
Nors iš pradžių didžioji dalis konservatorių politikų palaikė mano mamą arba bent liko neutralūs, tačiau kuomet jau buvo aišku, kad mano mama eis į Seimą (ir žinoma ne su jais), šie žmonės pasirodė tikruosius savo veidus…
Lygiai taip pat konservatorių prezidentė Grybauskaitė neva viešai užstojusi mano mamą, skambinėjo į Seimo frakcijas liepdama balsuoti už Venckienės neliečiamybės panaikinimą.
Ši partija su Sąjūdžio idealais neturi nieko bendro. Vienintelis jų tikslas yra patekimas į valdžią…
Facebook komentarai
});}(jQuery));