Karolis Kergė – pagrobtas arba dingęs, o vietoj jo atrastas 2017 07 27 Katūnės upėje prapuolusio Deniso Kubyškino lavonas?

lavonadingesupeje20170727KubyskinDenis-2

lavonadingesupeje20170727KubyskinDenis-2

Karolis Kergė – pagrobtas arba dingęs, o vietoj jo atrastas 2017 07 27 Katūnės upėje prapuolusio Deniso Kubyškino lavonas?

Kristina Sulikienė

lavonadingesupeje20170727KubyskinDenis 2

Iš karto,kai prasidėjo šou su kuprine, kuri su pasu(kad neabejotumėte, jog atrastas kūnas priklausys Karoliui Kergei) buvo atremta Malyj Jelomen apgyvendinimo punkte, vienintelė turbūt buvau, kuri netikėjau šituo cirku.

Ogi paiškėjo, kodėl tariamas Karolio Kergės kūnas taip neatpažįstamai suiręs- taigi mėnesį pabuvęs vandenyje kūnas ir būna apiręs.

Iš skelbimo matome, jog 2017 07 27 Katūnės ir kitos upės santakoje ties Malyj Jaloman Denisas Kubyškinas prapuolė.

Kai atrado kūną – tai yra lygiai ta pati vieta,kur prapuolė minėtas 26metų, 175 cm ūgio, ir tokios pačios plaukų spalvos, kaip Karolis, vaikinas.

Tie,kas mėtė Karolio kuprinę ties Malyj Jaloman, puikiai žinojo, jog skenduoliai išplaukia.

Tie, kas darė šią provokaciją, skaičiavo,jog skenduolis tikrai priplauks Malyj Jelomen kaimą,arba žmonės patikės, jog Karolis kažkur užblūdijo aukštai kalnuose,tarsi būtų koks neadekvatus – šiaip į tokį iš viso nepanašus. 

Todėl atsirišo rankos pabrobti Karolį, o išplaukus Deniso lavonui,sukėlus didžiulį rezonansą, garsiai rėkti, jog čia Karolis Kergė, visiškai pamirštant, jog dar vienas tokio paties amžiaus ir labai panašios išvaizdos jaunuolis nuskendo būtent šioje vietoje.

Karolis fiksuotas Kurajaus miestelyje, toliau jokių žinių apie jį nebėra. Kurajus yra pakeliui į šias vietoves, tačiau tai yra arčiau Mongolijos sienos.

Visoms tarnyboms ir ambasadai būtų patarimas, toliau organizuoti dingusiojo paiešką, nes laikas gali būti labai brangus. Karoliui Kergei gali būti kas nors atsitikę, jis gali būti pagrobtas, arba susižalojęs. O kol vaikomasi visiškai ne jo lavono, jam gali atsitikti nelaimė iš tikrųjų, jeigu jis yra gyvas. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));