Karbauskis nori paleist Seimą, nes Tomkaus sąraše yra tikrų duomenų?

Karbauskis nori paleist Seimą, nes Tomkaus sąraše yra tikrų duomenų?

Kristina Sulikienė

Visas šitas „pravalas“, šita bakchanalija ir baisus siautulys dėl Mindaugo Basčio galimai susijusi su Tomkaus sąrašo pirma dalimi, kur buvo paminėti tiek Ramūnas Karbauskis, tiek ir Daulius Skvernelis.

Jų reakcijos iš viso nebuvo. Jie tokie šventučiai, nekaltučiai, tiesiog avinėliai.

Karbauskio siūlymas iškelti apkaltos bylas visiems konservatoriams yra beprecendentis.

Tai yra siūlymas atviroms riaušėms, todėl Prezidentė privalėtų paleisti Seimą.

Paleidus Seimą, pačiam Karbauskiui nebegrėstų apkalta, nes pagal Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų įstatymą, net prisipažinę KGB agentai privalo apie tai įrašyti į savo VRK anketas, ir turi būti tai viešinama Seimo rinkimų plakate. Toks asmuo gyvenime nebūtų renkamas, nes užaugo nauja karta, ir niekas nenori Seime matyti KGB agentų. 

Tomkaus sąrašą esu nusipirkusi, padalinau ir atsargos kariškiams ir atsargos žvalgybininkams (kariniams). Laukiu nesulaukiu, kada Ramūnas Karbauskis paduos Tomkų į teismą dėl šmeižto. Nes kol kas tyluma iš to rajono. Vietoj to keliamos riaušės, ir dar simultaniškai reikalaujama Neringos Venckienės.

Kažkoks absoliutus bezpriedielas, smirdantis bevaldyste, ir netgi tiesioginiu prezidentiniu valdymu, kas mūsų diktatorei labai patiktų. 

Žinot ką –kęskime, nekęskime socdemų, konservatorių, bet pasakysiu atvirai – tokio durnių laivo, kaip šita Seimo pozicija, dar nėra buvę turbūt ne tik nuo Nepriklausomybės atkūrimo, bet ir nuo pirmosios Lietuvos.

Žmonės tikėjo kitokia Lietuva, o išsirinko klounus, skandalistus ir kaip paaiškėjo, prisipažinusius ir įslaptintus KGB agentus, kurių kai kuriems nebelaiko nervai, ir jie be kovos kaip prie kokio Smetonos tiesiog nori uždaryti Seimą, o žinant Magnolijos charakterį ir tai, jog ji absoliučiai nebesuvokia realybės („Lietuvos teismuose įvyko tikras proveržis…“), tai šitas scenarijus – legalios karinės diktatūros įvedimas šalyje – yra siaubų siaubas. Tiesioginius prezidentinius valdymus Magnolija yra jau prasibandžiusi: priminti nereikia, juk tai buvo 2012 05 17, Garliava…Vadovavo operacijai Saulius Skvernelis.

Karbauski, atsistatydink pats. 

Nes atskleidi visas kortas: tu tik torpeda, kuri nušlavė Seimą kaip instituciją, ir atvėrė kelią legaliam karinės chuntos valdymui, kur Magnolija bus tik statytinė, o Lietuvą valdys generolų komitetas. Ne veltui Magnolija jų pastaruoju metu dar padaugino. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));