Moteriausybė pratęsė karantiną iki 2023 m. Velykų

apsi

apsi

Oficialu: karantinas pratęstas iki gegužės, per Velykas judėti tarp savivaldybių nebus galima!
Karantino ribojimai neveikia, skaičiai ne maźėja, o didėja. Karbauskio su Skverneliu jau kaltinti negali.
Kaip žinia, moteriausybė karantiną pateisina tuo, kad neva didėja „susirgusiųjų” skaičius.
Moteriausybė remiasi klastojama statistika. Kaip ji klastojama, geriausiai paaiškina:
zaleskis
Biomedicinos mokslų dr.GINTARAS ZALESKIS (nuotr.) :
„PGR testas:
1. Nepateisinamai jautrus. Atspindi paprasčiausiai įkvėptą virusą, ar virusą (ar net jo “skeveldrą”), atsirandantį ant instrumento, kuriuo imamas mėginys;
2. Gali būti teigiamas mažiausiai du mėnesiai po viruso ikvepimo (iki keturių!). Absurdas ieškoti kontaktų, apriboti žmones, naudoti policijos darbą ir t.t. stengiantis nustatyti savaitės senumo kontaktus.
3. Dabartiniu metu esantis reikalavmas daryti 45 ciklus (tuomet jautrumas toks, jog kiekvienam vyrui pagal HGC analogiją būtų nustatomas nėštumas) yra paprasčiausias nusikaltimas. Be jokios abejonės tie, kas tai propaguoja iš PSAO (ne politikai) tai žino ir supranta…tokį jautrumą negalima naudoti kaip politinio sprendimo pagrindimą (karantinas ir t.t.), tik kaip mokslinį-epidemiologinį (ir tai su sąlyga).
4. Nepaprastai pelningas finansiškai gamintojams (brangesnis už antigeninį 20 kartų). Nepaprastai naudingas tiems, kas nori palaikyti pandemijos psichozę, apribojimus….Šiuo metu (netyčia ?) tapo naudingu ir vakcinų gamintojams. Įdomi detalė – jei taip uoliai matuoti pasiskiepijusius, kaip ir “susirgusius” – jis rodys, kad jie irgi “serga” beveik tiek pat…. todėl kovojant su šiuo absurdu reikia reikalauti, kad būtų tiriami pasiskiepijusieji ir oficialiai skelbiami tų tyrimų rezultatai…
5. Kol jis bus naudojamas norint paaiškinti politinius sprendimus, psichozė niekada nesibaigs…
✅Antigeninis:
1. Jautrumas – logiškas (todėl isterikai karštai propaguoja PGR). Teigiamas apie 5 dienas susirgus. Pigus, greitas, po 20 min galima pakartoti, jei abejojama.
2. Neatmesčiau galimybės, jog Lietuvoje pagal šį kriteriju covid-19 liga 2020 metais būtų diagnozuota tik keliom dešimtims ar keliolikai žmonių….ir isimtinai tik tiems, kam liga iš tikrųjų buvo. Naudojant PGR – ji nustatoma ir sveikiems, ir persirgusiems, ir įkvepusiems, ir paprasčiausiai turint fragmentuoto “spyglinio” baltymo.”
Skaitytojo komentaras:
Ar galima gauti daugiau informacijos apie koronaviruso skiepų kampaniją? Norėtųsi aiškumo ir mažiau konspiracijos teorijų, kurios sklando visuomenėje, atsakymai visiškai palaidotų baimes dėl vakcinos saugumo ir pandemijos gandų.
1. Ar gavęs abi vakcinos dozes žmogus gali nesilaikyti visų rekomenduojamų ar privalomų saugumo normų (kaukių nešiojimas, atstumų laikymasis, susitikimai su giminėmis ar draugais) ir gyventi pilnavertiškai, taip kaip iki pandemijos paskelbimo? Spaudoje sakoma, kad gavęs skiepą žmogus vistiek turi laikytis tų nurodymų, todėl kyla kitas klausimas.
2. Jeigu paskiepytas žmogus įgauna imunitetą, kam jam reikalingi tolesni ribojimai? Juk loginės sekos vedini galime laikyti, kad paskiepytas žmogus negali nei platinti nei sirgti koronavirusu. Tokiu  atveju jis yra visiškai saugus, priešingu  atveju – jeigu net ir po vakcinos gali platinti ar dar kartą sirgti. Ar jis paskiepytas, ar ne, situacija lieka pradiniame taške – žmogus kelia pavojų sau ir aplinkai. Galima sakyti, kad ribojimai taikomi laikinai, kol dalis populiacijos bus suvakcinuota, bet tada kyla dar vienas klausimas.
3. Kuriam laikotarpiui vakcinuotas žmogus įgauna imunitetą?
Spaudoje sakoma, kad nėra žinoma ar apskritai žmogus gauna apsaugą su skiepu, viskas tik teorijų ir spėliojimu lygiu. Yra teiginių, kad apie pusmetį ar metus. Tarkime, skiepas apsaugo pusę metų, reiškia, mes vėl atsidursime pradiniame taške, kai skiepo negauna net pusė gyventojų ir viskas prasideda iš naujo.
Viruso mutacijomis užsikrečiama  kelionėse ir stebimasi, kad jos jau mūsų šalyje. Galima sveikinti mūsų pandemijos valdymo strategiją: ribojami kontaktai tarp savivaldybių, bet galimos keliones po kitas šalis. Ar tokiu atveju savivaldybių uždarymai turi kokios reikšmės?
Dar vienas svarbus aspektas yra vaikų skiepijimas. Kiek žinoma iš užsienio spaudos skiepų bandymai jau pradėti todėl greičiausiai 2022 metais galėsime skiepyti savo vaikus ar bent jau pradėti tai daryti.
Tai trumpai tariant, jeigu mes nežinome ar vakcina mus apsaugo ir kokiam laikotarpiui gauname imunitetą, kokiu pagrindu mes gauname vakciną?
Laikydami teorijas rankose mes tikimės geriausio, bet ruošiamės blogiausiam?
Negana to, mūsų ribojimų politika ir Švedijos ribojimai skiriasi kardinaliai, o situacija panaši.
Vienintelė logika mūsų ribojimuose – kad beveik pusė mūsų šalies gyventojų yra senyvo amžiaus arba turintys gretutinių ligų ar neįgalumą. Mes neturime ir ilgosios perspektyvos tyrimų, kaip preparatai veikia mūsų organizmus, kas mūsų laukia po metų, ar dvejų. Turime mutacijas, o ar tos mutacijos atsparios skiepams mes nežinome, kodėl nėra tvirtos pozicijos skiepo klausimu.
Gauni skiepą ir grįžti į gyvenimą be kaukes, be kontaktų ribojimų be testų. Bet dabar tu gauni skiepą ir lieki ten kur ir buvai, gerai, jeigu tai laikina fazė. Bet vaikams irgi reikės vakcinos, tokiu atveju viskas tikrai nesibaigs dar bent porą metų.
Paskutinis aspektas yra  skiepų pasas. Žmogus su skiepų pasu keliaudamas turi laikytis saugumo reikalavimų, kurie buvo dar iki jam gaunant skiepų programą. Bet jeigu visi keliaujantys lėktuvu turi skiepų pasus, kas nuo ko saugosi? Jeigu visi gavo vakciną, gavo pasus ir keliauja su tais pačiais ribojimais, kur logika? Jeigu taip kartais atsitinka (nes žiniasklaida pateikia būtent tokią versiją), kad vakcinavimas neapsaugo o tik sumažina ligos plitimą, finale tai pilstymas iš tuščio į kiaurą be pabaigos.
Kaip suprasti logikos seką, kad gavę skiepą gali platinti virusą ir jau bandoma versti kaltę ant neskiepytų, bet jeigu gavęs skiepą žmogus vėl lengvai užsikrečia, tada kokio velnio jis gauna tą vakciną, kuri nieko nekeičia. Kam tai reikalinga jeigu tai yra be jokios akivaizdžios naudos? Tai aukščiausio lygio šizofrenija ir galima užbėgti už akių sakant, kad nauda ir apsauga nuo ligos yra. Nuo ligos seniems ir ligotiems, kurie gauna virusą su ar be skiepo?
Stumiama skaitmenizacija. žmonių gyvenimo būdo keitimas iki 2030 m. Beveik 800 mln. darbo vietų pakeis robotai, tai ką veiks žmonės? Ar naujo pasaulio žmogus sugebės gyventi bazinių pajamų principu ar visa pandemija yra atranka mąstančio individo, o visa kita masė yra nurašoma, kaip toksinės planetos atliekos?
Facebook komentarai
});}(jQuery));