Karantinas buvo priimtas slaptame vyriausybės posėyje, kur ministrams pateikta slapta žodinė informacija

du

du

Praėjo lygiai metai nuo tos dienos, kai Vyriausybės UŽDARAME pasitarime buvo svarstomas klausimas dėl Covid-19 situacijos ir numatomų vykdyti veiksmų.
Vyriausybės pasitarimas, įvykęs 2020-03-14 15 val., buvo SLAPTAS, kadangi jo metu Vyriausybės nariams (ir kitiems pasitarime dalyvavusiems asmenims) buvo pateikta ŽODINĖ ĮSLAPTINTA INFORMACIJA.
Praėjus vos keletui valandų po slapto Vyriausybės pasitarimo, Vyriausybės posėdyje buvo priimtas nutarimas visoje šalies teritorijoje paskelbti karantiną, nuo kurio niekaip negalime išsivaduoti iki šiol.
Žinoma, tai tik sąmokslo teorija (o gal ir ne), bet…, praėjus lygiai metams nuo tos dienos, man ir toliau neduoda ramybės šie klausimai:
1) kas šio pasitarimo metu pateikė įslaptintą informaciją Vyriausybės nariams?;
2) konkrečiai kokia įslaptinta su Covid-19 valdymu susijusi informacija Vyriausybės nariams buvo pateikta šio pasitarimo metu?
3) kodėl apskritai buvo nuspręsta įslaptinti informaciją, vėliau nulėmusią Vyriausybės sprendimą visoje šalies teritorijoje paskelbti karantiną ir, ar galėtų kas nors nurodyti bent kiek protingą priežastį, kodėl kokia nors informacija, susijusi su visos visuomenės sveikata, galėtų (turėtų) būti laikoma slapta?
4) galiausiai, ar visiems Vyriausybės pasitarime dalyvavusiems asmenims (pavyzdžiui, mums gerai žinomam šeimos gydytojui V. Kasiulevčiui) įstatymo nustatyta tvarka buvo suteikta teisė susipažinti su įslaptinta (riboto naudojimo) informacija?
Suprantu, kad šie mano klausimai yra labai rimta grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui. Kita vertus parsidavėlių nuomonės ir viešojoje erdvėje vis garsiau girdimi grasinimai, manęs nejaudina ir nebaugina.
Pasakysiu dar daugiau – užsibrėžkit sau įgyvendinamus tikslus, pimpačkiukai, nes Žmogų jūs sunaikinti galit, bet jį nugalėti neturit jokių šansų!
Facebook komentarai
});}(jQuery));