Karalienė mirė. Kokios blogos naujienos bus palaidotos?

queen 2022
DISKUSIJA: Karalienė mirė
Eidama 96-uosius metus mirė karalienė Elžbieta II.
Visą popietę didžioji žiniasklaida tiesiogiai informavo apie jos didenybės „medicininę priežiūrą“, taip pat pranešė, kad išplėstinė karališkoji šeima susirinko į Balmoralą Škotijoje, kur, kaip pranešama, karalienė jautėsi „patogiai“.
Vienas BBC politikos reporteris, matyt, per klaidą, paskelbė apie karalienės mirtį, o paskui ištrynė tviterio žinutę:
I tweeted that there had been an announcement about the death of the Queen. This was incorrect, there has been no announcement, and so I have deleted the tweet. I apologise.
— Yalda Hakim (@BBCYaldaHakim) September 8, 2022
Buvo aišku ir akivaizdu, kad karalienė buvo mirusi kelias valandas prieš oficialiai apie tai pranešant – tai nedidelė įžvalga, kaip iš tikrųjų veikia naujienų žiniasklaida.
Judėdami į priekį galime tikėtis išsiblaškymo, kad baigtųsi visi išsiblaškymai, be abejo, jie pasinaudos proga „palaidoti blogas naujienas“.
I'd keep an eye out for what is being pushed to page 20 of the papers over the next couple of days. #TheQueen
— Gareth Icke (@garethicke) September 8, 2022
Po to tai yra pasakojimas, kuris gali pasisukti įvairiomis kryptimis.
Viena iš galimų istorijų, kuri iš to išsivystys, bus susijusi su naująja Jungtinės Karalystės ministre pirmininke Liz Truss. Jos „susitvarkymas“ su šia „krize“ daug ką pasakys apie tai, kokia kryptimi pasuks jos administracija, panašiai kaip Tonio Bleiro kalba apie „liaudies princesę“ davė toną visai jo kadencijai.
Gali būti, kad jie bandys ją paversti „nacionalinės vienybės“ šaltiniu, panašiai kaip „pandemijos“ pradžioje.
Jungtinės Karalystės RMT profsąjungos atstovas Mikas Lynčas (Mick Lynch) paskelbė, kad rugsėjo 15 ir 17 d. planuotos streiko akcijos nebebus rengiamos.
Jau pranešama, kad Karolis dabar yra karalius Karolis III, nepaisant daugelį metų sklandžiusių pasakojimų, kad jis gali būti praleistas sūnaus Viljamo naudai.
Pastaraisiais mėnesiais buvo pranešama, kad „ekspertai mano“, jog Čarlzas gali perduoti karūną Viljamui, o dabartiniam pasauliniam naratyvui būtų labai tinkama turėti „šiuolaikinį jauną monarchą“, kuris spręstų „unikalius iššūkius, su kuriais susiduria šalis ir pasaulis“, ar panašiai.
Tačiau ką manote jūs?
Kam pavyks?
Kokios blogos naujienos bus palaidotos?
Ar planuojamas didingesnis naratyvas?