Kandidatas paslėpė savo namą Pavilnio regioniniame parke

Komanda

Komanda

 
 
 ________________________________________

Arvydas Daunys

 

Pasivaikščiojau šiandien su šeima prie Belmonto užtvankos. Užtvanka sutvarkyta, tiltas pataisytas – valiooo. Toliau prasidėjome takeliu ir prieš akis, prie obelų sodo iškilo juodas monstras, visai nederantis prie kraštovaizdžio. Kol valgėme krituolius obuolius (ten jų daugybė, ir skanių), sumąsčiau, kad reikėtų jus supažindinti su kai kuriais dar nežinomais apie kandidatą į prezidentus, dalykais.. ir nufotografavau.

Komanda

Tą juodą stiklinį monstrą pasistatė kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda Pavilnio regioniniame parke, kur bet kokia nauja statyba yra apskritai draudžiama.

Žinote, kaip jis apėjo draudimą? Taigi jo to monstro viduje dar stovi ir senas namukas (tiksliau jo dalis su kaminu), kurio jis nenugriovė, tiesiog apstatė aplink savo stiklinį statinį. Juodą dėžę.

Patį šeimininką užtikau pjaunant žolę savo teisėtai pasistatyto statinio teritorijoje. Beje, dėl to teisėtumo – pabandykite kas pasidomėti, kokiu būdu galėtumėt ten pasistatyti sau namą. Matyt jis jau tada buvo planuojamas, kaip kandidatas į prezidentus  🙂

Tuo pačiu pasidomėkite kokią-kieno vėliavą iškėlęs pas save mūsų būsimas prezidentas. Tyčia nufotografavau, kad būtų visai aišku.

 

 

 

 

Nausedos1

Būsimo prezidento „Juodasis kubas” Pavilnio regioniniame parke.

Nausedapjauna

Būsimas prezidentas pjauna žolę su mįslinga šypsena, matyt jau matydamas Daukanto aikštės rūmuose.

 

Nausedosnamukas

 Namas iš kitos pusės, jo viduje matosi senojo namo likučiai.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));