Kam trukdo S. Kroydonas? 

 

Balandžio 13 d. Lietuvoje suimtas blogeris S. Kroydonas. Jis buvo sulaikytas, kai atvyko iš Anglijos, kur gyvena jau 17 metu. S. Kroydonas (tikroji pavardė-Simonas Zagurskis) rašydavo populiarius tekstus internete, ,,Facebook“ socialiniame tinkle. Jis atskleisdavo stambius korupcijos faktus, kritikavo aršų rusofobijos kurstymą, pateikdavo daug įdomių faktų. S. Zagurskis uždarytas į areštinę, po to išvežtas į Šiaulių kalėjimą. Ten laikytas savaitę laiko, po to paleistas. Kas vyksta? Kodėl taip nuožmiai persekiojamas žinomas blogeris? 

Jam pareikšti įtarimai pagal LR BK 170-2 straipsnį, populiariai vadinama ,,dėl sovietinės okupacijos neigimo“. (pridedame kai kuriuos bylos dokumentus) Pagal  šį straipsnį buvo persekiojamas ir nuteistas A. Paleckis. Į laisvė išėjęs S. Zagurskis liko be telefono, kompiuterio ir kitų itin svarbių daiktų. Jis pradėjo ieškoti pažįstamų žmonių, ir siekti apginti savo teises. 

Gegužės  1. d. portale informacija apie represijas prieš blogerį pasirodė portale ,,Būkime vieningi“, o gegužės 2 d. apie S. Zagurskio sulaikymą pranešė Rusijos TV laida ,,Vesti“.  Represiniai veiksmai prieš šį emigrantą tikrai barbariški,  tai kelia visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimą. 

Simonas Zagurskis teigia-,,Klanai nori parodyti aktyviems emigrantams-štai kas bus, jei kalbėsite per daug. Daugelį metų gyvenu Anglijoje, žinau aktyvių emigrantų ir ten, ir kitose šalyse. Mano areštas ir uždarymas už grotų nukreiptas ne tik prieš mane, tai ir bauginimo ženklas kitiems emigrantams“. 

Kas tie skundikai, kurie prisidėjo prie S. Zagurskio pjudymo? Tai A.Kuznecovaitė ir kiti panašųs veikėjai. Korumpuotų klanų ,,šakalai“ ir toliau daro juodus  darbus. Taip vadinamų ,,elfų“ veikla primena hitlerinio gestapo laikus, kai visur atvirai siautėjo gestapo bendradarbiai.  

Lietuvoje  politinėse nuteista jau daug žmonių. Kai kurie išteisinti, tačiau tada klanai iškart rezga naujas pinkles prieš tokius žmones. Skundžiami išteisinančio nuosprendžiai arba pradedamos kitos bylos. 

Spaudimas prieš aktyvius piliečius akivaizdus. Štai 2017 m. Kovo 6 d.  Klaipėdos apylinkės teisme paskelbtas verdiktas Vaido Lekstučio byloje. Teismas sprendimu jam paskirta vieneri metai lygtinio teistumo ir 100 valandų viešųjų darbų. V. Lekstutis nuosprendį  skundė, tačiau ir apygardos teismas, ir LR Aukščiausiasis teismas faktiškai paliko galioti ta patį sprendimą. 

 Šis politinis procesas truko kelis mėnesius. 2016 m. lapkričio 28 d. oficialiai nutarta, jog aktyvaus klaipėdiečio visuomenininko Vaido Lekstučio bylos pirmas posėdis vyks Klaipėdos apylinkės teisme gruodžio 13 d. Posėdis vyko tą dieną, po to vyko dar keli posėdžiai. Kaltinamamasis aktas V.Lekstučio atžvilgiu priimtas dar lapkričio 2 d

V. Lekstutis buvo kaltinamas tariamu neapykantos kurstymu prieš konservatorius ir liberalus

Štai kas teigiama nuosprendyje: ,,Vaidas Lekstutis pripažintas kaltu dėl tokių nusikalstamos veiklos epizodų : Jis viešai skatino ir niekino neapykantą žmonių grupei, skiriamai  seksualinės orientacijos, įsitikinimu ir pažiūrų pagrindu. Vaidas Lekstutis 2013 metų lapkričio 7 dieną, iš ikiteisminio tyrimo metu nenustatyto kompiuterio, naudodamasis socialinio tinkle ,,Facebook” paskyra, parašė komentarus, kuriuose yra teiginys ,,Konservatoriams kartu su liberalais būtų laikas pagalvoti apie vieningos partijos pavadinimą, pvz. ,,Pedofilų, pederastų ir iškrypėlių partija”, jis viešai tyčiojosi, skatino neapykantą žmonių grupei, skiriamai seksualinės orientacijos pagrindu, taip pat konservatorių ir liberalų partijos nariams, kaip žmonių grupei, skiriamai įsitikinimų ir pažiūrų pagrindu. Šiais savo veiksmais Vaidas Lekstutis padarė nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos Baudžiamojo Kodekso 170 straipsnio 2 dalyje”.

 

Toliau yra teigiama -,,V.Lekstutis Viešai pritarė SSSR įvykdytai agresijai prieš Lietuvos Respubliką, ir prieš Lietuvos gyventojams įvykdytus nusikaltimus žmogiškumui, juos neigė ir menkino . O 2015 m. spalio 24 d. Vaidas Lekstutis socialiniame tinkle ,,Facebook” paskelbė tekstą pavadinimu ,,Lietuviai serga Stokholmo sindromu”, kuriame be kita ko, išdėstė teiginius :,, Stokholmo sindromas-psichologinis reiškinys, kuomet pagrobimo metu įkaitai ima jausti teigiamus jausmus(pvz.-pagarbą) jų pagrobėjams. Lietuva daugelį amžių kenčia nuo visokių užpuolikų. Šimtus metu Lietuva kartu su žemaičiais, rusais, baltarusiais, ir t.t. gynėsi nuo kryžiuočių nešamos iškrypėliškos pasaulėžiūros. Ir štai dabar visiškai aišku, jog Lietuva tapo JAV kolonija. Ir tuo pat metu daug kas smerkia Rusiją, net Rusija išvadina teroristine valstybe.  Kodėl nesmerkiami vokiečiai, kurie šimtus metų lietuvių, žemaičių tautas naikino? O tai, kad rusai po Antro pasaulinio karo Vakarų propagandos apšvitintus vežė   į gryną orą (Sibirą) prasivėdinti, paverčiama kaip baisiausias dalykas.  Taip, tai tremtis, buvo ištremta ir daug nekaltų žmonių,  kuriuos skundė jų kaimynai ir ,,draugai”. Gal prablaivėkime ir nustokime sirgti?”. 

 

 

Lietuva-jau politinių represijų šalis?

 

Lietuvoje politiniai persekiojimai jau tampa kasdienybe. A.Paleckio, J.Leko, D.Raugalienės, A.Drižiaus, A. Dolženko, D.Šulco, R.Plungės, A.Veberio,  S.Rakauskienės, E.Satkevičiaus bylos ir daug kitų bylų-tai tipiškos politizuotos bylos. Pastaruoju metu persekiojimai stiprėja. Masinės kratos, cenzūros įvedimas, pastovūs grasinimai aktyvių žurnalistų ir visuomenininkų atžvilgiu,  konkrečios politinės bylos V.Lekstučio, O.Titorenko, Ž. Razmino, G.Grabausko, S. Zagurskio atžvilgiu. Lietuvoje nuo politinių persekiojimų pereinama į politines represijas –kai vykdomas sistemingas ir nuožmus korumpuotiems valdantiesiems klanams trukdančių žmonių veiklos užkardymas. O valdančiųjų baimės rodo, kad jie nesijaučia tvirtai, matyt supranta, jog artėja atpildo valanda už 28 metus vykdytą Lietuvos griovimą, juk daugybė žmonių nuskurdinta, išvaryta į Vakarus, įsigalėjo korupcija ir biurokratizmas. 

 

Giedrius Grabauskas

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));