Kam skiepyti moksleivius, jeigu jų mirties tikimybė nuo covid-19 yra 0.0016 – 0.00032 % ?

maxresdefault

maxresdefault

Rytoj tiesioginėje Švietimo ministerijos laidoje prof. V. Usonis atsakinės į klausimus dėl moksleivių skiepų.
Uždaviau 2 klausimus ir aš :
1. Koks yra tikslas skiepyti moksleivius vakcina prieš corona virusą, jeigu jų mirties tikimybė nuo covid-19 svyruoja 0.0016 – 0.00032 % ribose ? (Šveicarijos duomenys, IFR)
2. Koks tikslas skiepyti moksleivius , jeigu valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) duomenimis, šiai dienai nėra duomenų , kad paskiepyti asmenys sustabdo viruso plitimą bendruomenėje ?

Ar galima pasitikėti propagandisto-vakcininko V. Ūsonio skleidžiama informacija apie vakcinas nuo koronaviruso?

vakcininkas 011

Vakcininkas Vytautas Ūsonis šiuo metu yra pagrindinis veidas valstybinio transliuotojo eteryje, kurio misija yra hyper aktyviai, kiek įmanoma daugiau reklamuoti vakcinas ir vakcinavimosi nuo koronaviruso būtinybę.

Iš vyriškio lūpų nepaliaujamai besiliejanti dažnai tiesiog neįmantri propaganda būtų pusė bėdos, nors ir aiškiai jaučiamas persistengimas. Suprantama, mažai kas patikės, kad vakcininkas propagandą skleidžia už dyką, be naudos sau.

Portalas respublika.lt publikacijoje „Bill Gates finansuoja skiepų šalininkus Lietuvoje?“ leido suprasti, kodel V. Ūsonis yra toks vakcinavimosi fanas.

Tačiau dar svarbiau, toje pačioje publikacijoje minima, kad vakcininkas V. Ūsonis yra būtent tas ilgai neįvardintas ekspertas, kuris susijęs su visų  Lietuvos naujagimių privalomu skiepijimu nuo hepatito B infekcijos, žinant, kad toks skiepas didžiąja dalimi atveju yra visiškai beprasmiškas, jei napasakyti daugiau. (Ekspertai eu primena, kad ekspertų įvardinti nepavyko ir dabartiniam Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui, apie tai skelbėme publikacijoje „Ministras Arūnas Dulkys atsakė į klausimus dėl skiepijamų naujagimių vakcina nuo hepatito B infekcijos“).

Žinoma, kai kas nuostabiai jau porą dešimtmečių iš eilės iš tokio skiepijimo nuostabiai užsidirba iš valstybės kišenės.

Be abejo – tai itin šlykštus sukčiavimo atvejis ne todėl, kad kasmet išsiurbiami solidūs mokesčių mokėtojų pinigai į konkrečias kišenes, bet todėl, kad naujagimiams leidžiama vakcina, kuri jiems absoliučai beprasmė.

Tad kyla klausimas – ar galima pasitikėti propagandisto-vakcininko V. Ūsonio skleidžiama informacija apie vakcinas nuo koronaviruso ir privalomą skiepijimąsi jomis?

Spręskite jūs, ekspertai.eu skaitytojai.

Jūsų dėmesiui kovo 30 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą žiūrėkite ČIA):

Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

visi%20PressJazz%20TV%20irasai%20560x 01

Keli susiję:

Ministras Arūnas Dulkys atsakė į klausimus dėl skiepijamų naujagimių vakcina nuo hepatito B infekcijos

dulkys 01

Profesorius E. Vaitkus įvertino melagienų fabrikėlio „15min.lt“ eilinę dezinformacijos dozę

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));