KAIP VALSTIEČIAI ĮGYVENDINA SVETIMAS UŽMAČIAS

KAIP VALSTIEČIAI ĮGYVENDINA SVETIMAS UŽMAČIAS

Per tris klestėjimo metus susidaro vaizdelis, kad karbauskininkai atėjo spręsti ne tik savo reikalų, nes kaimas taip ir nesulaukė dėmesio jam. Miestas taip pat.

Atrodo, nauja valdžia atsisuks į žmogų, tačiau kur tau, viešieji ryšiai , kitų puolimas ginantis, taip ir neleido įvykti  teigiamiems pokyčiams, kuriuos jie įvardija sunkiai ir vis kelia ateičiai.

Galvos linksėjimas ir kitų opozicijos užuominų vykdymas- panašu į liokajaus  tarnystę ponui už atlygį . Iš kur tas ponas – kitas klausimas.

Net į paskutinę rinkiminę prezidentinę kompaniją – dėjo du gana nesvarbius vietiniams aborigenams klausimus. Kam ta dviguba pilietybė tiems , kurie nepabėgo, o skurdžiau nei dabar jau nebus ir atleidus ar palikus dvidešimt dykaduonių. Juk pašalpinių, bedarbių, vagių, tinginių ,valdininkijos priveista yra dešimtimis tūkstančių. Atleidus ar pašalinus iš sąrašų bent dešimtadalį- atsirastų ir lėšų- ne visiškai reikalingam gynybos biudžetui. Juokinga atleisti dvidešimt seimo narių – išvarius kasmet keliasdešimt tūkstančių tautiečių, kurie ir pilietybę gali gauti bet kokią po teigiamų referendumo rezultatų,kuriems pateisinti ikinkė net JAV senbuvius. 

Na čia tikrai valstietiškas klausimas,kuris nebuvo sprendžiamas kitų valdžių.O ar pagerėjo kaimo reikalai  neteko girdėti.Konservatorių ministras Starkevičius tik rėkė sofkiniai,sofkiniai,o Karbauskio ministrai iš jų pasiėmė dalį.Starkevičius norėjo arčiau namų ministeriją turėti-valstiečiai įgyvendins?Rėme vis gyvulininkus išimtinai,ekologinius ūkius o kas iš to.Oligarchams visa parama ir pinigai,o smulkių ir vietinių kaimiečių,kurie juos dar ir rinko niekuom išskyrus svetimais skalbiniais -nenudžiugino.Kaip galime įtikinti rinkėją rinkti tuos kurie ne tik apvogė kaimą ,bet ir pasamdė policininką,kad vogtą saugotų.

Nuskurdinta visuomenė lengviau valdyti,bet į rinkimus daugiau eina protesto balsų,nei taip viliotų balsų už melą,kurį diegė ne tik tie,kurie nuskurdino kitus dar iki valdžioje buvimo.O juk tais lemtingais  nuliniais metais buvo paleisti iš darbų vegetavimui,žlugimui,pašalpoms,o jie įmonių,kolūkių direktoriai turėjo progą praturtėti.Ar jau pamiršo tai žmonės,kad tuo metu,kaip ir dabar valdininkija už nieką neatsakė.O čia dar leido visokio plauko vadovams kirsti miškus-Navicko buvo pasigviešta į šventą girią.Tik kvailys gali kirsti šaką ant ,kurios sėdi.Taip ir neatsirado ,kas saugos aplinką,ne tik žmogų.

Kas jiems trukdė sustabdyti pradėtą genocidą gamtai ir žmogui.Niekas netrukdė,o iie rekė ant kitų nekoalicinių ,opozicinių partijų,kol gavo rezultatą.

Tauta mato daugiau,nei valdžiukė tikisi.Visokios seimūnų  panos  čia neturi tiek reikšmės,kiek jų pačių prostitucija ir reketas.Prostitucija,kaip parduodami įstatymai.Reketas,kai įsytatymų pasekoje reketuojamas visiškai nekaltas žmogus.

Daug valstybinių institucijų nedirba net pusė pajėgumo.Tai ypatingai tod ,kurios turi ginti ir aptarnauti pilietį

Kaip šilumininkai turėjo monopolį ant šilumos kainų taip turi,kaip parduotuvėse kainos kyla ir karteliniai susitarimai tarp monopolių vyksta taip vyksta.

O jei žmogeliukas pasikreips kur nors , kad jį apgintų-išimtinai ,sutartinai nieks nepajudina net mažojo pirštelio nei kokia policija,AR kokia tarnyba sukurta tarnauti.

Na taip ir atėjo tie eiliniai rinkimai,kur ir gavo antru galu tie kurie nemanė ,kad mulkinama tauta to nepajaus.Pajautė –abu partneriai

Valdžia ir tauta.Ką užsitarnavai- tą ir gavai,laikai keičiasi- į vienus vartus gal nežaiskim.

J.K.

Facebook komentarai
});}(jQuery));