Kaip valdžia iš žmonių VELYKAS pavogė 2020 04 11 Kazimieras Juraitis. PressJazzTV


Kaip valdžia iš žmonių VELYKAS pavogė 2020 04 11 Kazimieras Juraitis. PressJazzTV

 

Kazimieras Juraitis
20,1 tūkst. prenumeratorių

Kaip valdžia iš žmonių ŠV. VELYKAS pavogė 2020 04 11 Kazimieras Juraitis. PressJazzTV
2020m, ŠV. Velykas, dangstantis išgalvotomis grėsmėmis, Lietuvos valdžia nutarė paaukoti karinėms pratyboms. Tikslas: ištirti visuomenės imlumą masinei dezinformacijai ir potencialą priešintis Žmogaus Teisių pažeidimams. Pirmą kartą buvo panaudoti savanoriai – Šaulių Sąjungos sukarinti junginiai, kuriems jau prieš keletą mėnesių buvo išdalinti ginklai. O taikiems civiliams gyventojams buvo sugriežtintos taisyklės medžioklinių ir savigynos ginklų laikymui, kad sumažinti galimybes ginti savo Žmogaus Teises ir priešintis Tautos naikinimui. Savanoriams Šauliams visą Nepriklausomybės laikotarpį buvo taikomas specialus psichologinis paruošimas, jiems intensyviai nuolat plaunamos smegenys pagal pagrindinio ideologo – profesoriaus Vytauto Landsbergio „didaktinius pamokymus” , antidemokratines ir antikonstitucines metodikas.
Pažeidžiant LR Konstitucijoje ir Visuotinėje Žmogaus Teisių Deklaracijoje garantuojamą Judėjimo Laisvės principą, ŠV. Velykų metu buvo masiškai trukdoma pasimatyti su senais tėvais, šeimų nariais ir atšvęsti Velykas. Policija didžiavosi, kad sugadino šventes mažiausiai 2000 automobiliais keliavusių žmonių. Atskirais atvejais (Druskininkai) netgi buvo bandoma išvaryti gyventojus iš jų gyvenamo miesto, nes esą trūko įrodymų, kad ten – nuolatinė žmogaus gyvenimo ir darbo vieta.
Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platfomoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu – VŠĮ „Kaisakas”, LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ”Auka”

https://www.youtube.com/watch?v=97ExRdhsm3Q

Facebook komentarai
});}(jQuery));