Kaip toji valdžia yra nelegitimi, neteisėta

foto

 

 

Kaip toji valdžia yra nelegitimi, neteisėta

 

 

Labai paprasta. Kai vyksta antikonstituciniai rinkimai. Čia ir yra klausimų klausimas. Kai yra išrenkamas nelegitimus, neteisėtas Seimas, tai ir visa kita yra neteisėta. Tai kur yra problema? Reikia žiūrėti , kad Seimas būtų teisėtas. O tam reikia įstatymo, kad būtų ne antikonstitucinis. Tačiau kai yra neteisėta valdžia, tai ji ir yra neteisėta, nekonstitucinė. Tai čia ir pasižiūrėkime į Konstituciją. Konstitucijos 55 str. sako: „Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.“

 

Tai ir pasižiūrėkime kaip tas 141 Seimo narys, būtent Seimo narys yra renkamas. Turi būti renkamas būtent 141 Seimo narys, o ne partijos, kuriose yra kandidatai į Seimą. Tai partiniai gali būti, o jų joks sąrašas rinkimuose negalimas, kaip nori, taip sakyk – o negalimas ir viskas. Konstitucija neleidžia. O kai nekonstituciškai einama į valdžia, tai antikonstituciškai ir gaunasi. Tai toks yra antikonstitucinis Seimo rinkimų įstatymas. Stebiuosi ir atsistebėti negaliu. Štai net intelektualė , na tikrai protingai kalba, ponia dr. Nida Vasiliauskaitė ir toji teigia, kad Vyriausybė yra teisėta, jau nekalbant apie Seimą. Net advokatas profesorius dr. Ignas Vėgele sako „nors gyvename teisinėje valstybėje“. Tai kaip teisinėje? Tai kur toliau eiti? Na tikrai net Kęstutis Skrebys ir tas nebesupranta. Tai kur mes nuvažiuosime? Kaip galima ištarti žodį „teisėtai“, kai yra neteisėta? Tai taip ir gyvename kai žodžių reikšmės ir priešingos. Tai apie ką kalbame?

 

Kur viso to priežastys? Tai signatarų priimtas ir Vytauto Landsbergio pasirašytas 1992-07-09 Seimo rinkimų įstatymas. Labai klastingai pasirašytas ir priimtas. Visas yra Rusijos Federacijos įstatymo kopija, plagiatas [1]. Klastingai todėl, kad reikėjo net prieš įstatymo priėmimą Laikinąjį Pagrindinį Įstatymą keisti, kad nesimatytų „vienas rinkėjas – vienas balsas“. Tai kaip, taip ir visą laiką būsim antikonstituciški ar kada nors pasitaisysim? Gal mes mėgstame viską atvirkščiai? Gal Melas yra Tiesa? Gal Karas yra Taika? Seimo narys yra partinis sąrašas.  Na ir t.t. Tai man pasakykite kaip yra.

Tai jau aštuoni neteisėti, nelegitimūs Seimo rinkimai. Tai kiek galima? Ar išprotėjote? Gal nesugebate mastyti na nė kiek? Nė kiek.

Tai ir turime rezultatą. Štai net Šeimų sąjūdis net nedrįsta užsiimti, jam tai nepasiekiama aukštuma. Tai juk iš neteisės teisė negimsta. Negimsta nors tu ką, nors persiplėšk. Kai neteisėtas Seimas, tai ir Konstitucinis Teismas yra neteisėtas.

Taigi tegu tepena sau lauk ir persirenka, jei pasitikės žmonės. Na negali būti neteisėto Seimo! O yra, štai kaip užgrobiama valdžia.

 

Literatūra:

 

1. 2021-09-01  dr. Jonas Ramanauskas  Konstitucijos parazitai ir išdavikai – vyt lauk

Konstitucijos parazitai ir išdavikai – vyt lauk

 

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

2021-09-06

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));