Kaip S.Skvernelio hienos sugaudė vaikus, rašančius : „Tiesos“

Prokuroro

Prokuroro

Kaip S.Skvernelio hienos sugaudė vaikus, rašančius : „Tiesos“

Leonas Merkevičius Andrius Švarplys:

Valstybė sugaudė „bendrininkus“. Šiame epizode -mamą ir 20metį sūnų. Kiek anksčiau -14 metę už tai, kad kreidele parašė Tiesos ant Nemuno krantinės.

Faktas, kad čia jau įsijungusi valstybinė institucinė mašinerija ir ji jau sukasi pagal savo teisės ir prestižo principus. Dar lygtais būtų klausimas, ar yra duota komanda. Turint omeny visą ilgalaikę bylą ir visus jos epizodus, kai buvo matoma ypatingai aukšto lygio koordinacija, abejonių praktiškai nelieka.

Įdomu buvo stebėti (jeigu čia tinka toks išsireiškimas), kaip dienraščių valstybininkai-propagandistai sukūrė turbūt didžiausią sąmokslo teoriją moderniojoje Lietuvos istorijoje apie visagalį Venckų teisininkų klaną, perversmą Lietuvoje, visuotinį kedofilų tinklą, persekiojantį pedofilus, aukštų politikų paramą ir t.t. O ką iš tiesų matėme ir štai dabar matome? Va kur visa „teisininkų klano“ galia -va tokie 14, 20mečiai „bendrininkai“, dar pensininkai ir Sąjūdžio veteranai, sovietiniai disidentai. Dar įdomu, kad įnirtingiausiai šią sąmokslo teoriją piršo R.Valatka, dar iš „Lietuvos ryto“ vyr.redaktoriaus pareigų. O ką tik, po atleidimo iš 15min. kai kuriuose viešuosiuose forumuose jis buvo vadintas savo profesijos Meistru, lietuviškos žurnalistinės kokybės etalonu…

Ne iki A.Michniko jam buvo (kaip,pats užsiminė) ir visuomet bus toli, bet iki čia pat pašonėje visuomet bus toli, bet iki čia pat pašonėje visuomet buvusio A.Patacko -„nepakeiskime tiesos teise“ (žr. antrą nuorodą).

Garbės žodis politikoje… garbės žodis viešajame gyvenime… Tai neįkopiamos aukštumos mūsų politikos kultūroje. Turėjome realų šansą kilstelėti ją link garbės žodžio, link pasitikėjimo, bet propagandos dėka nusivažiavom iki 14mečių persekiojimo…

Dabar bando sutraiškyti habilituotą mokslų daktarę, Lietuvos mokslo premijos laureatę, onkologinių ligų gydymo lazeriu pirmeivę (pirma nuoroda). Pagal tą pačią valatkinę sąmokslo teoriją. Matyt ir ji bus visuotinio perversmo bendrininkė.

Na ir paskutinis momentas. R.Janutienė neprisiminė nei kanalo, kuriame dirbo, nei kaip vadinosi laidos, nei kaip 3valandas kalbėjosi su gerb.onkologe. Regis, turime Lietuvoje pirmą rimtą atvejį, kai žurnalistas išduoda savo šaltinį… Ir ką? Ogi ir toliau iš ekranų kovos už teisybę, demaskuos politinę korupciją, vystys pilietinę žurnalistiką, stos paprastų žmonių pusėn, tsakant.

O kur esame mes? Stovim po medžiu ir spoksom. Taip mums ir reikia, to ir būsime verti.

Dalija Bulotienė, Garliavos operacijos metu uniformuotų hienų pavaišinta elektrošoku, svirduliuodama ragino juos atsipeikėti. Pajuokai verčiama pūsti į alkotesterį. Jos bendrininko – sūnaus Žygimanto, šiuo metu tebeteisiamo, nukentėjusios eliminavimo operacijos metu „pareigūnų“ į akis pavaišinto purškiamosiosmis dujomis, regėjimas neatsistatė, nešioja akinius. Vakar atvyko į Kaišiadorių teismą liudyti savo „atsilikėlio“ bendrininko byloje. Kadangi pats teisiamas, liudyti neprivalo, nors atvykti liudyti privalo.

Prokuroro

 

 

Bylą sukūrusio ir išteisinamąjį nuosprendį apskundusio prokuroro R. Gailevičiaus būklės evoliucija:

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));