skip to Main Content

Mere, R. Šimašiau – Jūs neteisus!

 

 

 

Savo facebook paskyroje kreipėtės į vilniečius: „Visus vilniečius galiu nuraminti, kad ūsuotų bebrų sabotažas Vilniaus greitosios medicinos stotyje, dėl kurio žmonės bėdos atveju būtų palikti be pagalbos telefono, yra likviduotas“.

 

Šiuo pasisakymu Jūs mus įžeidėte, bet mes nereikalaujame atsiprašymo, nes jau netikime, kad valdžios žmonės geba tai nuoširdžiai daryti.

 

Jūsų minimoje „sabotažo“ istorijoje nesam nei „suklaidinti“, nei „įbauginti“ darbuotojai. Įstatymų numatyta tvarka parašėme prašymus išeiti  iš darbo, nes nematėme perspektyvos dirbti ateityje likviduojamoje tarnyboje ir nesutinkame su „buldozeriniu“ profesionalios, kvalifikuotos, techniškai gerai veikiančios paslaugos gyventojams numatytu naikinimu, ko pasekoje žmonės, reikalingi skubios pagalbos, negalės tiesiogiai kreiptis į medikus trumpuoju 033 numeriu. Visa tai daroma be gilesnių diskusijų ar rimtų argumentų. Matome, jog ir Jūs nesivarginate įsigilinti į susidariusią situaciją. Per dvi savaites nei Jūs, nei vicemeras G. Paluckas, atsakingas už sveikatos priežiūrą, nei Jūsų minimi teisininkai net nebandė su mumis susitikti ir aptarti padėtį.

 

Informuojame, jog Jūsų atleistas „sabotuotojas vadovas“ mūsų prašymų išeiti iš GMP dispečerių pareigų netenkino, siūlydamas savo nuostatas išdėstyti atsakingose valdžios institucijose. Kreipėmės į SAM (Sveikatos apsaugos ministerija), LR Seimą, profsąjungos organizacija surengė mitingą prie Vyriausybės ir Savivaldybės. Tik planuotų pokyčių išvakarėse mums buvo pažadėti konkretūs veiksmai – SAM ministro vizitas, žinia apie savivaldybės „atsakingų asmenų“ įsipareigojimą viešai pareikšti savo nuomonę mums rūpimais klausimais. Tačiau pažadai liko pažadais. Liepos 1 d. sulaukėme tik VRM ministro vizito. Jaučiame didžiulę atsakomybę už paciento sveikatą, kas mus ir paskatino atsiimti buvusio direktoriaus taip ir nepasirašytus prašymus.

 

Galite skelbtis „suvaldę situaciją“ ir „likvidavę sabotažą“, dirbę viršvalandžius, bet negalite mūsų įžeidinėti ir klaidinti visuomenės. Mes tenorime išsaugoti žmonėms, reikalingiems skubios pagalbos, galimybę kreiptis tiesiogiai į medikus.

 

Mere, gerbkime vieni kitus, dirbkime atsakingai, tuomet gražios ataskaitos apie „sabotažus“ nebus vienintelis darbo rezultatas.

 

 

 

 

 

 

 

Vilniaus GMPS dispečeriai

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));