Misija neįmanoma – kaip priversti tinkamai ir objektyviai dirbti Šiaulių teisėsaugą

JNFO_Jurgelis_AA

JNFO_Jurgelis_AA

 

 

Kaip priversti tinkamai ir objektyviai dirbti Šiaulių teisėsaugą

 

2017-02-26 22:24 val. vaizdo įraše aiškiai matosi Šiaulių AVPK Patrulių rinktinės konfliktinė situacija, kurios metu buvo sumuštas Ramūnas Dainauskis. Įvykį tyrė Šiaulių AVPK Imuniteto skyriaus viršininkas Karalius Rolandas ir vyriausieji tyrėjai Gintarė Vilkončienė ir Arnas Laugalys. Kurie turėdami būti objektyvūs ir tinkamai atlikti savo pareigas, kažkodėl įtarimus pareiškė sumuštam asmeniui – Ramūnui Dainauskiui. Šiaulių AVPK Imuniteto skyrius 13 mėnesių vykdė ikiteisminį tyrimą ir bylą perdavė teismui. Šiaulių apylinkės teismas peržiūrėjo vaizdo įrašus šiame epizode Ramūną Dainauskį išteisino. Teismas labai teisingai konstatavo priešingai negu nustatė Šiaulių AVPK Imuniteto skyrius, kad pats Dainauskis buvo sumuštas šiame epizode ir Šiaulių apygardos  prokuratūrai pavedė ištirti Deivido Vaišvilos galimai padarytas nusikalstamas veikas.

JNFO Jurgelis AA

Situacija tokia, kad Teismas mato, jog R.Dainauskį akivaizdžiai sumušė D.Vaišvila ir Šiaulių apygardos prokuratūrai pavedė ištirti nusikaltimą, kurio metu nukentėjo R.Dainauskis, tačiau Šiaulių apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Egidijus Jurgelis (nuotr. viršuje) savo nutarime parašė „negauta duomenų apie tai, kad Deivydas vaišvila būtų padaręs nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 284 str., ar kitas nusikalstamas veikas“.

1 lapas pabrauktas

 

3 lapas pabrauktas

Kodėl teisėjas ir prokuroras skirtingai mato tą patį įvykį, kaip vertinti prokuroro nutarimą? Kodėl prokuroras neatlieka savo pareigų ir negina R.Dainauskio teises? Lietuvos Respublikos Konstitucijoje aiškiai parašyta „118 straipsnis Prokuroras įstatymo nustatytais atvejais gina asmens, visuomenės ir valstybės teises bei teisėtus interesus. Prokuroras, vykdydamas savo funkcijas, yra nepriklausomas ir klauso tik įstatymo“. Kodėl prokuroras neatlieka savo pareigų ir negina R.Dainauskio teises?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=VDfYbxrSONg&feature=emb_logo

Facebook komentarai
});}(jQuery));