Kaip praščiokus priversti savanoriškai vykdyti ko tu nori?

carden

carden

Kaip praščiokus priversti savanoriškai vykdyti ko tu nori?

 

Turbūt ne vienas mąstantis žmogus susidūrė su tokia situacija. Ateini pas kokį nors „VISĄ GYVENIMĄ BESIMOKANTĮ” žmogelį ir matai jo namuose, žiniasklaidoje gausiai reklamuojamus, beverčius daiktus. Virtuvėje visokius „feirius”, vonioje „kolgeitus”, ant stalo pietums dedamus sveikus „muslius” „danonus” „smūzius”, ant užpakalių užmautus „prier kardenus” ir pan. (be abejo čia suvulgarinau, kiekvieno prasčioko namuose kitokie „brendai”, bet principas vienodas, ką per žiniasklaidą į jo tuščią makaulę įtransliuoja tą jis ir perka šventai įsitikinęs jog JO ASMENINIS PASIRINKIMAS). O kai paklausi, kodėl jis nusipirko būtent šiuos daiktus, atsakymas visada vienodas „čia aš pats nusprendžiau. Man jie patinka. Jokia reklama man jokios įtaigos nedarė”.

Tai standartinis, „amžinai besimokantis” ir savo vaikučius prie pastovios SVETIMŲ dresūros pratinantis mulkis ir mulkė. TU VAIKELI TAIP DARYKI KAIP TIE DĖDĖS DARO, tada ir narvą švarų turėsi ir edalo laiku įmes.

Kai nutari panagrinėti, koks yra kovidosektanto achetipas (nenuilstamai vemiančio komentaruose žodeliais: naikinti, sodinti tuos vakserius, acto garintojojus, plokčiažiamius. Stiprinti karantinus ir ribojimus. Isteriškai rėkiančius, uždaryti sienas nes MIEESSS VISII MYYYRSIM), pamatai, kad čia visada tiesiog tos pačios standartinės „Visą gyvenimą besimokančios blondinės” (visų 72 lyčių ofisinis planktonas), kurios TIKRAI TIKRAI turi SAVO nuomonę ir jokios reklamos jų sprendimams neturi jokios įtakos.

Šiuolaikinėje Lietuvoje beveik visi pagrindiniai „Žurnalistinių prostitučių viešnamiai” yra pajungti  NAUJOSIOS PASAULIO TVARKOS įgyvendinimui.

Jie dieną naktį transliuoja į „SAVO NUOMONĘ” turinčių, 72 lyčių blondinių makaules aiškiai sureguliuotą ir nustatytu algoritmu veikiančią KOVIDOSEKTANTŲ klonavimo programą.

Aišku visa tai gausiai atskiesta reklamomis dėl LAŽYBŲ, INTERNETINIŲ ŽAIDIMŲ ir beverčių šiukšlių, kurias blondinės (visų72 lyčių) apsaugotos antsnukiais ir guminėmis pirštinėmis, bandomis bėga pirkti į SAUGIUS PREKYBOS CENTRUS. Paįvairinant tą žinių srautą, „gerųjų daktarėlių” konsultacijomis, kaip apsaugoti plaučius, plaukus, nagus ir NETGI SAVO POTENCIJĄ nuo baisiojo koronoviruso komplikacijų. Dar būtinai, pagal NUSTATYTĄ algoritmą, įpinant į tą mentalinio mėšlo dozę, sekso pozų ir būdų įvairovę, pav. „kaip įdomu yra kai tavo vyras žiūri o tave dulkina svetimas gibonas”.

Nors visos mainstryminės žurnalistinių kekšių įmonės veikia vienodai, bet „Komjaunimo tiesa” (Lietuvos rytas) yra tapusi tiesiog etaloniu šio mėšlo pateikimo įrankiu. Ten pastoviai įdedami tokie (tiesiogiai blondines veikiantys) naujienų pavadinimai: „Šiandien netekome žymaus (kaip pavizdys) JONO JONAIČIO tai didžiulė netektis visam meno pasauliui”. Pavadinimo forma nukreipta į tai, kad buka blondinė niekada neskaitys pačio pranešimo, kuriame patikslinama, kad Jonas Jonaitis mirė nuo senatvės, arba avarijoje arba šiaip nuo pijokystės. Bet kadangi tokių NETEKČIŲ pranešimai yra vienoje linijoje su KOVODO GURŲ pasakojimais apie baisią ligą, nieko kito 72 lyčių blondinių galvoje nekyla išskyrus SIAUBĄĄĄ.

  „Kaip gali tie bjaurūs antivakseriai netikėti šia baisia liga?” Greičiau testuotis ir vakcinuotis, visiems įvesti kovidoAUSVAISUS.

Jie imasi ne tik manipuliacijų, bet netgi vulgaraus melo. Prieš kiek laiko Komjaunimo tiesoje buvo didžiulis rėkiantis pranešimas „Nuo Kovido mirė keli tūkstančiai audinių Lietuvoje”. Kai komentaruose žmonės pradėjo išjuokti tą akivaizdų melą, jie „papildė „dėl kovido grėsmes buvo likviduota keli tūkstančiai audinių”. Bet pirminis pranešimas jau padarė savo darbą. 72 lyčių „blondinkos” dar labiau įsitikino jog tik antsnukiai ir totalus konclageris su vakcinomis gali jas apsaugoti nuo SIAUUUBINGOS ligos.

Ir netgi jeigu tokioms 72 lyčių blondinėms vis dėl to, kokiu nors stebuklingu būdu atveri akis, kad jas durnina. Pav. Parodai oficialią gripo, plaučių uždegimo ir viršutinių kvėpavimo takų uminių infekcijų statistiką. Kuri aiškiai parodo, jog KOVIDO baisioji pandemija nei kiek šios statistikos nepadidino, o iš esmės dar ir sumažino (gripo kaip tokio beveik visai nebeliko). Tada PROTINGOJI blondinka beveik visada pareiškia „Na taip, čia kažkas negerai, tikrai tai panašu į paprastą gripą, bet AŠ NENORIU NET PAPRASTU GRIPU SIRGTI, todėl geriau vis vien saugotis”. Ir tu jai nebeįrodysi, kad nejaugi dėl gripo apsikrėtimo baimės, reikia sunaikinti visą savo normalų gyvenimą, suteikti valdžiai neribotus įgaliojimus, gyventi kosmonauto kostiume, pastoviai badantis neaišku kokiais nuodais, egzistuojant griežtai kontroliuojamoje kalėjimo kameroje.

p.s.  Prieškariu Lietuvoje žydai dar ne buvo sugebėję perimti visos žiniasklaidos į savo rankas. Bet tendencijos ir pasiruošimas NAUJAJAI REALYBEI  ir dabar žingsnis po žingsnio vykdomai PASAULINEI REVOLIUCIJAI buvo aiškiai matomi jau tada.

Tiesiog siūlau prisiminti Lietuvos Himno kūrėjo Vinco Kudirkos eiles, parašytas praeitame amžiuje pašiepiant žydų žiniasklaidą (Kauno žydų „Apžvalga” buvo šiuolaikinės Lietuvos „mainstryminių viešnamių” atitikmuo):

„APŽVALGOS” MOKSLAS

Paklausykite, kvailiai.

Aš jus pamokysiu.

Kaip reik Lietuvą ganyt,

Aš jums išguldysiu:

Yr vyriausias daikts tasai,

Kad delmonas pilnas,

Kaip reik sviets prigaudinėt,

Kaip kirpt durnių vilnas.

Dievo nereik širdyje,

Kad tik ilgs liežuvis:

Kas žinos, kas manyje.

Nors aš paleistuvis!

Kad šaukiu aš ant kitų,

Tai visi juk girdi

Ir palaiko iš tiesų

Tai per gerą širdį.

Taipo svieto akyse

Aš palieku geras,

Norint mano širdyje

Lindo Liuciperas.

O kas elgiasi tyloms

Pagal Dievo būdą,

Tasai teturi iš to

Pelną labai kūdą.

Niekint, keikti ant visų –

Tai geriausias vaistas,

Nežiūrėk jokių tiesų,

Kad tik tau gers maistas.

Meluok, derk, kada reikės,

Kad tik gerai moki,-

Geri žmonės neištesės

Priešais karą tokį.

Nes kas gal su davatka

Karą pasikelti?

Kas gal pliaukšt kaip „Apžvalga”

Kas gal taip suvelti?

Kas išdrįs piemens žodžius

Laikraštyj vartoti?

Kas įstengs prieš begėdžius

Kiauliškai plepnoti?

Tokiu būdu visados

Priešius apvaliosi

Ir be jokios priegados

Po svietą kiauliosi.

Su broliška meilę ir rūpesčiu

Vladimiras Troščenka

Facebook komentarai
});}(jQuery));