Kaip išvengti kitos pandemijos?

pandemijos

pandemijos

Vokietijoje Atliktas Tyrimas: Sunkių Komplikacijų Po COVID Vakcinos Vartojimo Sulaukė 40 Kartų Daugiau Žmonių, Nei Buvo Žinoma Anksčiau

Demokratija Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. gegužės 4 d. uncut-news.ch.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Atlikus naują Vokietijos tyrimą, kuriame dalyvavo apie 40 000 dalyvių, padaryta išvada, kad po COVID vakcinacijos pasitaiko sunkių komplikacijų.

Tyrimo metu nustatyta, kad sunkių komplikacijų patyrusių asmenų skaičius yra 40 kartų didesnis nei ankstesniuose tyrimuose.

Apie tai praneša valstybinė televizija MDR:

Po skiepijimo nuo Sars-CoV-2 sunkių komplikacijų skaičius yra 40 kartų didesnis nei anksčiau užfiksuota Paulo Erlicho institute (PEI), teigiama Berlyno Charité ligoninės atlikto tyrimo, kuriame dalyvavo apie 40000 dalyvių, išvadose.
Berlyno „Charite“ klinikoje atliekamas šalutinio poveikio po „Corona“ vakcinacijos tyrimas. Tyrimui vadovauja profesorius Haraldas Matthesas, kuris ragina įsteigti daugiau kontaktinių centrų nukentėjusiems asmenims.

Sunkių komplikacijų po skiepijimo nuo Sars-CoV-2 yra 40 kartų daugiau nei anksčiau užfiksuota Paulo Erlicho institute (PEI). Tai vienas iš Berlyno ligoninės „Charité“ atlikto ilgalaikio stebėjimo tyrimo rezultatų. Tyrimo vadovas profesorius Haraldas Matthesas ragina sukurti daugiau kontaktinių centrų nukentėjusiems asmenims.

Tyrimas „Kovid-19 vakcinų saugumo profilis“ (sutrumpintai – „ImpfSurv“), kuriame nagrinėjamas įvairių vakcinų poveikis ir šalutinis poveikis, atliekamas jau metus. Visoje Vokietijoje reguliariais intervalais apklausiama apie 40000 paskiepytų asmenų. Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas ir nepriklauso nuo to, kaip vakcinos veikia tiriamuosius asmenis.

Vienas iš rezultatų: aštuoniems iš 1000 paskiepytų žmonių tenka kovoti su sunkiu šalutiniu poveikiu. „Šis skaičius nestebina, – aiškina tyrimo vadovas prof. dr. Haraldas Matthesas, – jis atitinka kitose šalyse, pavyzdžiui, Švedijoje, Izraelyje ar Kanadoje, žinomus duomenis. Beje, vakcinų gamintojai savo tyrimuose taip pat jau buvo nustatę panašias vertes.“ Naudojant įprastines vakcinas, pavyzdžiui, nuo poliomielito ar tymų, sunkių šalutinių poveikių būna gerokai mažiau.


Šis tekstas pasirodė 2022 m. gegužės 4 d. pavadinimu „Deutsche Studie: Zahl derer, die nach der Einnahme des COVID-Impfstoffs an schweren Komplikationen leiden, ist 40-mal höher als bisher bekannt“ svetainėje uncut-news.ch.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));