Kaip diedukas Vytautas Kedys paralyžiuota ranka L. Stankūnaitę „atkalė“

0laima

0laima

Kaip diedukas Vytautas Kedys paralyžiuota ranka L. Stankūnaitę „atkalė“

Kristina Sulikienė

 Jeigu anksčiau atrodė, jog Vytautas Kedys rankos paralyžių įsigijo po 2012 m. gegužės 17-osios jo privačių namų beprotiško, ir neįtikėtino „demokratinėje valstybėje“  šturmo, tai peržiūrėjus 2012 03 23 vaizdo įrašus, kai pirmą kartą kaukėti banditai su Nekaltąja Motina siautėjo jo namuose, matyti, jog diedukui labai smarkiai dreba dešinė ranka.

0laima

Po nepavykusio 2012 03 23 Deimantės pagrobimo, Nekaltoji Motina visai Lietuvai pasirodė su didžiuliu fanaru, ir pareiškė, jog ją „atkalė“ jos vaiko senelis Vytautas Kedys.

Vytautui Kedžiui buvo pradėta baudžiamoji byla.

01laima

„Nukentėjusioji” Stankūnaitė palieka Kedžių namus, nuotrauka daryta 2012-03-23. Kitą dieną ant jos švaraus veido atsirado didžiulė mėlynė? Kas ją sumušė? Sklido gandai, kad apsauginiai..

 

Nors Nekaltoji Motina ilgais lakuotais nagais subraižė mergaitės pilvą ir kaklą, ikiteisminis tyrimas dėl vaiko sužalojimo nors ir buvo pradėtas, bet nutrauktas.

Klausimas „teisės- sargams“, keliantiems ir keliantiems Kedžiams bylas – štai toje 2012 03 23 „fanaro“ byloje bent aiškinotės, ar Vytautas Kedys valdo normaliai dešinę ranką, kad ja galėtų ką nors „atkalti“?

Ar Minsko aukštojoje milicijos – partinėje mokykloje nemokė, jog nusikalstamai veikai nustatyti reikia atmesti visų pirma negatyvius faktorius – tas aplinkybes, kurios rodo, jog nusikaltimo būti negalėjo dėl objektyvių tikrovės faktų?

Ta drebanti ranka nenulaiko net TV pulto – bet pasak pasakorės Tobulosios Motinos ir jai kaip šunų tarnaujančių teisės saugotojų, su paralyžiuota ranka galima atkalti Tobuląją Motiną.

Todėl pamačius, kaip viskas yra klastojama, akivaizdu, jog ir „Kalės istorija“ yra vienas ir ištisas melas – fantazijų rinkinys. 

Beje, ant „Kalės istorijos“ viršelio yra nuotrauka iš 2012 03 23. Kai Tobuloji Motina dar kartą grįžo Vytauto Kedžio kiemą. Neva jau po sumušimo. Jokio „fingalo“ ant veidelio nėra. Žinau, jog čia po ėmimo, nes labai panašią nuotrauką ir aš dariau iš priekio, energingai einant Tobulajai Motinai. Jeigu ten ir ne ta nuotrauka, kai ji grįžta, ir čia ji eina į autobusėlį po „sumušimo“, tai leiskite paklausti – kur tas fingalas, kuris atsirado po 3 dienų?

Ir kaip teigia šaltiniai, TV ji pasirodė su nupieštu fanaru, prieš tai 3 valandas sėdint prekybos centre, vienoje kirpykloje, ir labai jau grimuojantis. Juk grimeriai iš baidyklių padaro gražuoles, o iš gražių žmonių – pabaisas.

Visais atžvilgiais, Garliavos istorijoje dirba režisieriai, ir jie režisuoja įvykius. Tačiau nepavykusios režisūros klaidos išlenda kad ir per paprastus tikrovės faktus. Ogi tokius, jog Garliavos diedukas dešinės rankos nevaldė jau seniau. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));