Kada heroiną galėsime pirkti „Maximoje”?

lands
Ką jie ten rūko ir uosto?
Šis vertybinis „dekriminalizavimas” visiškai atitinka narkodilerių lobistų užsakymus.
Taip nekaltai perkeliant atsakomybę (atseit gelbėja vargšus kažką pabandžiusius vaikus) iš baudžiamosios į administracinę tiesiog siekiama iš policijos pareigūnų atimti galimybes vykdyti operatyvinius veiksmus (pasiklausymas, sekimas ir t.t.) prieš prekiaujančius šiomis medžiagomis: prieš galimus administracinius teisės pažeidimus užkardymas gi nevykdomas.
Nupušę pišai kada nors sulauks tos baudžiamosios atsakomybės už šiuos atvirai lobistams tarnaujančius veiksmus.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000181702/simonyte-nekalbame-apie-narkotiku-legalizavima-dekriminalizavimas-kita-savoka?fbclid=IwAR1EbB7b0c_T32xz3OnWr8l7wcj-R_6ZLGoa0c2k9HulGNvk0fjglyYHlMM

Ramūnas Karbauskis

I. Šimonytė ragina „mažiau nervuotis“ ne tik dėl kylančių kainų, bet ir dėl Seime kelią besiskinančio narkotikų dekriminalizavimo. Juk jie viskuo pasirūpino – narkomanų gydymui ras pinigų! Ar ne absurdiškai skamba?
Narkotikus dekriminalizuojančiam įstatymo projektui vakar Seimo nariai pritarė po svarstymo… Jei dar anksčiau krikdemiškas flangas kėlė klausimus, tai vakar jų jau nebeturėjo – matyt, koalicijos su liberalais likimas šitai valdžiai yra svarbiau, nei žmonės ir jų likimai, todėl nenustebsiu, jei I.Šimonytė su liberalais išlaužė rankas ir tiems keliems vertybėmis savo veiksmus dar grindžiantiems politikams.
Beprotybė politikoje ir kuriami mirties, o ne gyvybės įstatymai, neš destrukciją ir nelaimes žmonių gyvenimuose. Tai, ką daro šita valdžia, tiesiogiai liečia visų šeimų gyvenimus ir tai nėra valstybės kūrimo kelias. Bent jau ne tokį valstybės kūrimą matome mes, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Dar didesnė nykuma bei netgi pyktis apima, kai žiūri į balsavimo rezultatus ir matai, kaip dalis kairiaisiais save vadinančių socialdemokratų net dėl narkotikų legalizavimo balsuoja kartu su dešinėje sėdinčiais konservatoriais bei liberalais. Po šio balsavimo tapo visiškai aišku, kad Lietuvoje liekame vienintele politine jėga, kuriai rūpi žmogaus gyvybė, tradicinės vertybės. Esame pasiruošę tai ginti ir toliau.
balsai
Facebook komentarai
});}(jQuery));