Kad susitikti su Nausėda žmonėms Telšiuose reikėjo pateikti valdžios paruoštas “charakteristikas”

Collage Maker 16 Oct 2023 06 57 PM 3146 1024x1024 2

Collage Maker 16 Oct 2023 06 57 PM 3146 1024x1024 2

Alvydas Veberis

VYKDYDAMI GENOCIDĄ KURIA ,,GEROVĖS“ PASAULĮ·

Su gražuoliu susitikti buvo tik įleisti tik žmonės, turintys valdžios parengtas “charakteristikas” – nuotr. viršuje

Telšiuose su ,,aukštu ir gražiu“ norėjo susitikti vietos gyventojai. Neįleido. Papuolė tik rinktiniai ir bobutės, kurios atėjo pasigrožėti prezidentu. Rinktiniams reikėjo charakteristikų ir iš anksto paruoštų klausimų. Melagių ,,šaika” tą neigia. Ir vėl, prieš naujus rinkimus, mulkina ,,avinų” tautą. Dauguma, politiškai nesubrendėlių, aferistais patiki. Ar nesulauks tokios pabaigos, kaip žydai, palestiniečiai, rusai ar ukrainiečiai…, kai iškankintieji juos skers, kaip kiaules? Ar ne dėl to laikinų administratorių pilnos kelnės ir jie bijo net lietuvių kalbos mokytojos Astros Astrauskaitės, Erikos Švenčionienės, Antano Celofano, prof. Ed. Vaitkaus…, ar jų išsakytos tiesos?

https://lrp.lt/lt/ziniasklaidos-centras/nuotrauku-galerija/21461/prezidento-darbo-diena-telsiuose/a5412

telsiai
Kad susitikti su Nausėda žmonėms Telšiuose reikėjo pateikti valdžios paruoštas “charakteristikas” 4

Nausėdos susitikimai su vietos gyventojais vis labiau primena Brežnevo laikus

Telšių apskrities senjorė Regina Gedvilienė nuvykusi į viešą bendruomenės susitikimą su ,,aukštu ir gražiu“, liko musę kandusi.

 

telsiai1
Kad susitikti su Nausėda žmonėms Telšiuose reikėjo pateikti valdžios paruoštas “charakteristikas” 5

Ji rašo: ,,Aš norėjau susitikti su prezidentu, ir informuoti, kaip gyvena ,,Gerovės“ valstybėje mūsų ,,išrinktieji“ ir darbo liaudis. Norėjau pasiguosti visuotine teisingumo problema bei visiška degradacija Valstybėje. Tik išgirdusi apie Gitano Nausėdos vizitą į Telšius, skambinau į Prezidento kanceliariją. Kažkokia mergaitė pareiškė, kad ji nieko apie tai nežino. Iš ryto paskambinau į Telšių savivaldybę. Paklausiau, ar įvyks susitikimas. Pasakė, kad 15 valandą susitikimas su senjorais bus Telšiuose, žemaičių muziejaus ,,Alkos“ padalinyje, ,,Iždinės g. Nr.11. Apsidžiaugiau, kad galėsiu susitikti ir perduoti dokumentus, parodydama, kaip dirba teisingumo institucijos, apvogdamos savo šalies piliečius. Esu persekiojama ir diskriminuojama teisėsaugos institucijų, už atskleistą ir įvykdytą vagystę. 26 arų mano daržo sklypas atsidūrė turtingo ūkininko valdoje, nieko man apie tai nežinant ir dėl perrašymo nedalyvaujant pas notarą. Iš savo kaimo nuvykusi į Žemaitijos sostinę mačiau, kaip Gitanas Nausėda paveiksluojasi su Telšių žmonėmis. Iki ausų plati šypsena, tarsi, jokių šalyje nėra rūpesčių. Nuėjau į pastatą, kur turėjau susitikti su prezidentu. Buvo pasakyta, kad įleidžiami tik su kvietimais. Teko atsivežtus dokumentus, su man padaryta žala, palikti savivaldybės darbuotojai Linai Jokubauskienei. Nebuvau tikra ar juos perduos prezidentui. Prezidentas, pasirodo atstovauja ne visų interesus, tik turtingųjų luomą, o prieš rinkimus vėl liaudžiai kabina ,,makaronus“ ant ausų ir atsako į iš anksto paruoštus klausimus, nors kandidatuodamas į prezidentus žadėjo visiems būti atviras ir nuoširdus. Įsitikinome nuo pirmų prezidentavimo dienų, kai vienas doriausių ir sąžiningiausių ,,Laisvo laikraščio‘‘ Lietuvai redaktorių Aurimas Drižius uždavė nepatogius klausimus. Iki šiol jo kojos prezidentūroje atšalo, o pats dešimtmetis persekiojamas, o leidinį visais įmanomais būdais ,,šaika“ blokuoja. Nepageidautini ir kiti tiesos ieškotojai. Telšių ar Kelmės reklaminiame prezidento susibūrime net pakviestas jaunimas turėjo rašyti apie save charakteristikas ir pateikti jų cenzūrai užduodamus prezidentui klausimus. Savivaldybės darbuotojai teigė, kad tai daro su prezidentūros apsaugos darbuotojų nurodymu. Prezidentūros atstovas, įsistatęs kiaulės akis, visą tai nuneigė. Negana to, uždraudė susirinkimo metu žurnalistams daryti vaizdo įrašus. Ne duok, Dieve, kas nors pateiks nesuderintą nepatogų klausimą, kaip Latvijoje Lietuvos Daliai!? Kaip atrodys ,,aukštas ir gražus”!? Apsijuoks. Priešrinkiminė reklama naujai kadencijai praras vertę. Juk visiškai nustekenta Lietuva. Nejaugi tautos išlaikytiniai laukia to paties, kas dabar vyksta Izraelyje, kai pavergtieji pradės skersti valdžią, kaip kiaules? Tikiu, kad krikščionys taip nesielgs, bet kantrybė turi savo ribas. Laikas atsikvošėti su visa dykaduonių armija. Manau, kad greičiausiai jie sulauks Dievo bausmės. Ji artėja, nes vykdomas genocidas ir tiesos paieškos peržengė visas raudonas linijas“.
Atliekant žurnalistinį tyrimą Telšių savivaldybės darbuotoja Lina Jokubauskienė patvirtino, kad Reginos Gedvilienės skundą perdavė prezidentą atlydėjusiems apsauginiams. Viena aišku, kad sprendimas bus nalogiškas, kaip ir su Lietuvą žiaurumu sukrėtusioje byloje dėl nepilnametės jurbarkiškės sumušimo ir bandymo išžaginti merginą, nuskriaudusiam Mantui Icikevičiui ar Garliavos įvykiuose. Dešimtmetis, kai S.Skvernelis ir D.Grybauskaitė visuomenei neatsako į taikos premijos laureatės vienuolės Nijolės Sadūnaitės klausimą, kur randasi (jau pilnametė) smurtu pagrobta, Valstybės ,,saugoma“ mergaitė. Gyva ar jau seniai po žeme? Jurbarko mergaitės likimą G.Nausėda aplamai pamiršo. Nusikaltėlis laisvėje.

https://drive.google.com/file/d/1y_1Vj7CfQC7U-YwVfkMgmCgfFubUR4N7/view?fbclid=IwAR3AKAtp8aIaj7_B6b8Kj01sazF4IT17v2C6oYI6KgQdY0iB15mpbRw5zHE&pli=1

Facebook komentarai
});}(jQuery));