Ką Lietuvos Seimo rinkimuose veikė „Smartmatic”, suklastojusi JAV prezidento rinkimus?

gitanas-nauseda-5c67d880927ce

gitanas-nauseda-5c67d880927ce

Ką Lietuvos Seimo rinkimuose veikė „Smartmatic”, suklastojusi JAV prezidento rinkimus?

Did Donald Trump Catch Dominion And Smartmatic US Election Racketeering?

„Dominion ImageCast“ nuovados skaičiavimo optinis balsų skaitytuvas
Douglaso W. Joneso vaizdas
JAV prezidento rinkimų klastojimas yra vienas lengviausių nusikaltimų, dėl kurių įtariama ir tiriama „Dominion Voting Systems“ ir „Smartmatic“. Patyrinėjus giliau, 2020 m. prezidento rinkimų sukčiavimas gali būti juokas, nes tyrimo pasėkmės gali būti žymiai blogesnės.

Čia yra pora klausimų advokatams. Kaip tai pavadintumėte, jei abi minėtos bendrovės galėtų pačios kurti rinkimų politiką valstijų lygiu, mokyti valstijų sekretorius, kaip įgyvendinti rinkimų politiką, nes joms priklauso seminarai ir organizacijos, o tada reikalauti, kad jos mašinų suskaičiuoti rinkimų rezultataki būtų priimami be abejonių?
Kitaip sakant, turi pareikalauti, kad tokios organizacijos pačios save kontroliuotų?
Ar nekyla mintis pavadinti tokį dalyką reketu?
Federaliniu lygmeniu JAV Konstitucija net ir per federalinius rinkimus suteikia mažai rinkimų priežiūros galimybių, nes už rinkimų procesus yra atsakingos pačios valstijos.
Šie rinkimų prievaizdai kontroliuoja ne tik rinkimų apskaitos priemones ir metodus; jie taip pat patys sprendžia, ar rinkimai buvo teisėti ir legalūs.
Linksmoji dalis ta, kad ne valstijų valdžia, bet patys rinkimų mašinų pardavėjai sprendžia, ar viskas buvo padaryta pagal įstatymus, nes rinkimų taisykles parašė patys pardavėjai.
2019 m. balandžio mėn., kai rinkimų automatų bendrovių veikla buvo svarstoma Kongrese, įstatymų leidėjas paskelbė tokį dalyką : „Jie mano, kad yra aukščiau įstatymų“: t.y. firmos, kurios valdo Amerikos balsavimo sistemą.
“Faktas yra tai, kad iki šiol nėra daug žmonių už jos ribų. įmonės turi idėją, kaip jos vykdo savo veiklą, skirdamos demokratiją mokantiems klientams. tada klya klausimas, kaip jos atskiria demokratiją nuo klientų, mokančių pinigus?
„Amerikos konstitucinių teisių priežiūra neturėtų priklausyti nuo kelių susijungusių koproracijų malonės ir geros valios, jos ne kartą melavo Kongresui, kėlė abejonių dėl rinkimų saugumo ir ne kartą apgaudinėjo mokesčių mokėtojus”, – pareiškė senatorius Ron Wyden (D-Ore.), kuris spaudžia šias įmones pateikti informaciją dar nuo 2016 m. Rinkimų.
Atsakydama jam, ‘Dominion” viceprezidentė Stimson parašė, kad įmonė labai daug investavusi į šią misiją ir tikisi, kad išsklaidys visas abejones.
Tačiau būtent „Dominio” atstovė Stimson atsisakė duoti parodymus Pensilvanijos teisme, kai prezidento Trumpo advokatė Sydney Powell apkaltino ‘Dominion” rinkimų klastojimu.

Štai čia ir paaiškėjo, kaip „Dominion” ir Smartmatic” susijungia ir veikia kartu.
Antrame internetiniame simpoziume „Rinkimai epidemijos laikais“, kurį surengė Europos rinkimų pareigūnų asociacija (ACEEECO), Richard Soudriette (ACEEEO, buvęs prezidentas, IFES garbės narys) pabrėžė, kad labai svarbu, jog visi kandidatai įsipareigotų pripažinti rinkimų rezultatus. Tokių išankstinių sąlygų kėlimas įprastomis aplinkybėmis, jeigu ne pandemija, būtų nereikalingas.

Šis 2020 m. birželio 4 d. pareiškimas įdomus žinant, iš ko buvo prašoma šių pasižadėjimų. Soudriette kreipėsi į NASS (Nacionalinė valstybės sekretorių asociacija) Rytų ir Vidurio Europos valstybių forume. Kyla klausimas, kodėl tokiame forumu apskritai dalyvavo JAV.

Tą dieną buvo diskutuojama apie artėjančius JAV visuotinius rinkimus, dalyvaujant tokioms Vidurio ir Rytų Europos šalims, kaip Ukraina. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl advokatė Sydney Powellas sako, kad CŽV gali būti tiesiogiai susijusi.

Savo biografijoje Richardas W. Soudriette’as yra SGO „Smartmatic“ tarptautinės rinkimų patariamosios tarybos pirmininkas. Jis yra AWEB tarptautinis patarėjas. Jis yra Europos rinkimų pareigūnų asociacijos (ACEEEO) narys ir patarėjas.
2009–2015 m. jis ėjo Kolorado Springso diplomatijos ir demokratijos centro prezidento pareigas. 1988–2007 m. Jis buvo Tarptautinio rinkimų sistemų fondo (IFES) Vašingtone įkūrėjas. Jam vadovaujant, IFES tapo viena iš svarbiausių tarptautinės demokratijos pagalbos teikėjų.
Jis tarnavo kaip JAV atstovas Valstybės sekretoriaus įkurto patariamojo komiteto demokratijos skatinimo klausimais 2006–2008 m. Jis buvo Pasaulinės rinkimų organizacijos konferencijos (GEO) ir 1999 m. ACE žinių tinklo įkūrėjas.
Per Richardą Soudriette’ą „Smartmatic“ bandė priversti JAV valstijų sekretorius patvirtinti bet kokius rinkimų rezultatus, dar likus 5 mėnesiams iki JAV prezidento rinkimų.
Tai ta pati Kay Stimson, apie kurios kompaniją Kongresas sakė, kad ji melavo ir apgaudinėjo Kongresą. „Dominion” rinkimų sistemas prižiūrinti sistema yra per įsitvirtinusi, kad nedarytų įtakos valstybės lygmens rinkimų politikai ir rezultatams. Ir ji tai daro kartu su „Smartmatic“ verslo plėtros vadovu Denisu Bechacu.
Pasak jos biografijos, Kay Stimson yra JAV Valstybės saugumo departamento rinkimų infrastruktūros sektoriaus rinkimų pramonės teikėjų koordinavimo tarybos pirmininkė.
Ji atstovauja JAV Rinkimų pagalbos komisiją ir Nacionalinę valstijų sekretorių asociaciją (NASS) žiniasklaidos ir vyriausybės santykių srityse.
Kai atsižvelgiate į visas šias aplinkybes ir žinote, kad Stimson yra NASS komunikacijos direktorė, nenuostabu, kad „Dominion” ir „Smartmatic“ per daug nesureikšmina rinkimų sukčiavimo tyrimų.
Pažvelgus į kompanijos ryšius ir įtaką visoms valstijoms, tikriausiai reikia tirti pačius valstybės pareigūnus kartu su „Dominion Voting Systems“ vadovais.
Mat gamintojas pagamina prekę ir nustato jos kainą. Jis niekada neatskleidžia, kiek jam tai kainavo. Gamintojas per savo įtaką parduoda mašinas valstijoms ir nurodo, kaip jas naudoti. Valstijoms net neleidžiama sužinoti, kaip vyksta procesas, nors jau keli dešimtmečiai pranešama apie įtarimus rinkimų klastojimu JAV ir visose kitose šalyse, kuriose dirba šios įmonės. Bendrovės tai daro už pačias valstijas. Jei iškyla problemų, įmonė pati jas sprendžia?
Toks sandoris būtų patikęs daugeliui mafijos vaikinų. „Tai atrodo kaip tik toks atvejis”, sako Trampo advokatas RICO Rudy Guliani.

 

smart

Facebook komentarai
});}(jQuery));