Ką dar mums parengė Švabo Nausėda?

svabu

svabu

Ką dar mums parengė Švabo Nausėda?
10 baisiausių dalykų, kuriuos propaguoja Pasaulio ekonomikos forumas ir jo vietininkas Lietuvoje Gitanas Nausėda.
Britų portalas expose-news.com piešia mūsų ateitį, kurią mums parengė naujoji pasaulio vyriausybė – Pasaulio ekonomikos forumas (PEF) su Klausu Švabu ir jo vietinis liokajus Gitanas Nausėda. Kadangi iki šiol visi PEF sumanymai (covid „epidemija”, karantinai, masinė „vakcinacija” ir kaukių balius) buvo realizuoti, nėra pagrindo abejoti, kad taip ir bus, kaip planuoja Švabas.
Taigi, keturi iš 10 pačių baisiausių dalykų, mūsų laukiančių:
1. PEF kontroliuos pasaulio vyriausybes.
2. Žmogaus sąmonė ir protas bus kontroliuojama.
3. Kompiuterio sujungimas su smegenimis.
4, Karantinas taps nuolatinis
Skverbimasis į vyriausybes
Mažų mažiausiai galima pasakyti, kad WEF įkūrėjas ir vadovas Klausas Schwabas nėra demokratijos gerbėjas. Jis ją laiko kliūtimi visiškai globalizuotam pasauliui.
2010 m. WEF ataskaitoje „Pasaulinis pertvarkymas” K. Švabas teigia, kad globalizuotą pasaulį geriausiai valdo „savarankiškai atrinkta tarptautinių korporacijų, vyriausybių (įskaitant JT sistemą) ir pasirinktų pilietinės visuomenės organizacijų (PVO) koalicija”. Tai yra visiška demokratijos priešingybė. Jis teigė, kad vyriausybės nebėra „vyraujantys veikėjai pasaulinėje arenoje” ir kad „atėjo laikas naujai suinteresuotųjų šalių tarptautinio valdymo paradigmai”. Dėl šios priežasties Transnacionalinis institutas (toliau – TNI) WEF apibūdino kaip „tylų pasaulinį perversmą”, kuriuo siekiama užvaldyti valdymą.
2017 m. Harvardo Johno F. Kennedy vyriausybės mokykloje Švabas atvirai pripažino tai, ką žiniasklaida nuolat atmeta kaip „sąmokslo teoriją”: WEF „skverbiasi” į vyriausybes visame pasaulyje.
Šiame išskirtiniame pokalbyje Švabas atvirai pareiškė, kad Vokietijos Angela Merkel, Rusijos Vladimiras Putinas, Kanados Justinas Trudeau ir Prancūzijos Emmanuelis Macronas buvo WEF „ruošiami”. Jis netgi pridūrė, kad bent pusę Kanados ministrų kabineto sudaro atstovai, parduodami WEF darbotvarkei. Tai nėra „sąmokslo teorija”. Tai absoliuti tiesa, kurią patvirtino pats WEF vadovas.
2022 m. kovą Australijos senatorius Alexas Anticas įspėjo Senatą, kad WEF skverbiasi į viso pasaulio vyriausybes, siekdamas pakirsti Vakarų vertybes, ir pacitavo 2017 m. Harvarde vykusią Švabo diskusiją, kurios metu Švabas sakė „Žinau, kad pusė šio [Kanados] ministrų kabineto, net daugiau nei pusė, yra Pasaulio ekonomikos forumo jaunieji pasaulio lyderiai. Taip yra Argentinoje, taip yra Prancūzijoje. Dabar su prezidentu, kuris yra Jaunasis pasaulio lyderis”.
Toliau pateiktame vaizdo įraše prie Švabo pastabų pridėtas įrašas iš Kanados parlamento. Vasario viduryje parlamento narys Collinas Carrie iškėlė klausimą dėl WEF įtakos Kanados politikoje. Parlamento pirmininkas nutraukė Carrie kalbą, sakydamas, kad garso įrašas buvo „labai, labai blogas, vaizdo įrašas taip pat”, ir perėjo prie kito darbo klausimo.
„Pasaulio ekonomikos forumas turi organizaciją, kuri vadinasi „Jaunieji pasaulio lyderiai” [„YGL”]. Klausas Švabas yra ir [WEF, ir YGL] įkūrėjas. Visi YGL ir jų alumnai, kaip rašoma jų interneto svetainėje, „aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose, reaguojančiose į Kovid-19 pandemiją”, įskaitant kaukių dėvėjimo, Didžiojo persitvarkymo, uždarymo skatinimą, propagandos skleidimą naujienų leidiniuose ir nurodinėjimą vyriausybėms, ką daryti”.
Per daugelį metų Pasaulio ekonomikos forumo (toliau – WEF) dalyviai yra pasakę nemažai nerimą keliančių dalykų, tačiau nė vienas iš jų nesulaukė tinkamo žiniasklaidos dėmesio. Susiejus WEF propaguojamas temas, išryškėja bendra tema – visiška žmonijos kontrolė pasitelkiant žiniasklaidą, mokslą ir technologijas, kartu pertvarkant demokratijas, kad būtų suformuota pasaulinė vyriausybė.
Jei tai skamba kaip iš piršto laužta sąmokslo teorija, skaitykite toliau. Dalijamės 10 labiausiai distopinių dalykų, kuriuos, anot „The Vigilant Citizen”, WEF stumia būtent dabar. Jie nesurašyti tam tikra tvarka, nes visi jie vienodai beprotiški. Štai antrasis sąraše.
Protų valdymas naudojant garso bangas
2018 m. WEF viena iš diskusijų temų buvo „Minčių kontrolė naudojant garso bangas”. Pavadinimas nepakeistas siekiant sensacijos, tokius žodžius pavartojo WEF.
Kas nutiks, jei ši mūsų smegenų bangų keitimo technika išvengs reguliavimo ir pateks į netinkamas rankas? Įsivaizduokite diktatorišką režimą, turintį galimybę naudotis triukais ir priemonėmis, leidžiančiomis pakeisti savo piliečių mąstymą ar elgesį.
Būtent tokiame etiniame mūšio lauke atsidūrė Oksfordo universiteto inžinerijos mokslų profesorius Antuanas Jeruzalė (Antoine Jerusalem), tyrinėjantis ultragarso technologijos galimybes kovoti su neurologinėmis ligomis ir sutrikimais.
Šiame interviu [Oksfordo universiteto inžinerijos mokslų profesorius Antoine’as Jerusalemas] daugiau pasakoja apie šią vis labiau populiarėjančią mokslinių tyrimų sritį.
Minčių kontrolė naudojant garso bangas? Klausiame mokslininko, kaip tai veikia, Pasaulio ekonomikos forumas. Straipsnyje ši technologija reklamuojama kaip galimas Parkinsono ir Alzheimerio ligų gydymo būdas. Tačiau straipsnyje taip pat teigiama, kad „ji gali jus išgydyti, sukelti priklausomybę ir nužudyti”. Ji taip pat gali būti naudojama visiškai kontroliuoti žmogaus protą nuotoliniu būdu. Straipsnyje teigiama: „Aš matau, kad ateis diena, kai mokslininkas galės kontroliuoti tai, ką žmogus mato savo mintyse, siųsdamas reikiamas bangas į reikiamą smegenų vietą. Spėju, kad dauguma prieštaravimų bus panašūs į tuos, kuriuos šiandien girdime dėl pasąmoninių pranešimų reklamose, tik daug aršesni. Šia technologija neapsieinama be piktnaudžiavimo rizikos. Tai gali būti revoliucinė sveikatos priežiūros technologija ligoniams arba puikus kontrolės įrankis, kuriuo negailestingieji kontroliuoja silpnuosius. Tačiau šį kartą kontrolė būtų tiesioginė”.
Straipsnyje daroma išvada, kad niekas negali sustabdyti mokslininkų nuo šios technologijos kūrimo. Kad ja nebūtų piktnaudžiaujama, ją turėtų reguliuoti tokios organizacijos kaip WEF.
Tai patogu, nes kai kurios šią technologiją kuriančios bendrovės priklauso WEF. Ar suprantate, kur link tai veda?
WEF straipsnis dingsta
WEF paskelbė straipsnį apie „garso bangas” savo „Twitter” profilyje, kai jis buvo paskelbtas pirmą kartą, ir jų tviterio žinutė, bent jau rašant šį straipsnį, vis dar buvo pasiekiama, tačiau nuoroda į straipsnį, į kurį jame daroma nuoroda: „Minčių kontrolė naudojant garso bangas? Klausiame mokslininko, kaip tai veikia”, dabar neveikia – tai negyva nuoroda.
Įdomumo dėlei WEF svetainėje ieškojome „proto kontrolė naudojant garso bangas”. Rezultatai pateikė 111 straipsnių, iš kurių nė vienas nebuvo 2018 m. „garso bangų” straipsnis. Tačiau, sprendžiant iš pavadinimų, kai kurie straipsniai yra ne mažiau distopiški nei ištrintasis, pvz:
Po penkerių metų jūsų išmanusis telefonas gali skaityti jūsų mintis. Jūsų išmanusis telefonas netrukus gali versti jūsų mintis į tekstą. 2017 m. gegužės 4 d. paskelbtas straipsnis.
Mokslininkai ką tik panaudojo smegenų stimuliaciją, kad tiesiogine prasme pakeistų jūsų mąstymą. Mokslininkai atrado būdą, kaip kontroliuoti, kaip mąstote, straipsnis paskelbtas 2017 m. spalio 16 d.
Šis automobilis naudos jūsų smegenų bangas, kad padėtų jums vairuoti, straipsnis paskelbtas 2018 m. sausio 8 d.
Naujas būdas valdyti eksperimentus su sapnais. Susipažinkite su „Dormio” – eksperimentiniu prietaisu, leidžiančiu valdyti savo sapnus, straipsnis paskelbtas 2020 m. spalio 6 d.
Michio Kaku teigia, kad fizika gali sukurti tobulą kapitalizmą. 2022 m. sausio 14 d. paskelbtas straipsnis, kuris buvo įtrauktas į Davoso darbotvarkę (žr. toliau).
Taigi, kodėl WEF ištrina straipsnius? Ką jie slepia? Ar jie ruošiasi tuo pasinaudoti? Ar jie jau naudojasi juo?
Kai jau manai, kad to negali būti, WEF distopinė vizija tampa dar blogesnė.
Smegenų tinklas padarys pasaulį geresnį
2012 m. „Big Think” sukūrė daktaro Mičio Kaku (Michio Kaku) klipą, kuriame jis aiškina apie smegenų tarpusavio ryšį.
„Nėra abejonių, kad internetas kuria vadinamąją protingąją planetą, t. y. Žemės planetos oda tampa tinklu, kuriuo protingos būtybės bendrauja tarpusavyje. Tačiau tai tik pirmas žingsnis. Kai kurie žmonės mano, kad kitas žingsnis artimiausiais dešimtmečiais bus ne internetas. Tai bus smegenų tinklas, nes dabar esame pasiekę tokį lygį, kai iš tikrųjų galime sujungti kompiuterius su gyvuoju protu”, – sakė jis.
Paklaustas, koks esminis pokytis padarys pasaulį geresnį, daktaras Kaku atsakė:
Kaku atsakė: „Interneto ateitis yra ne skaitmeninė, o neuroninė. Šiuo metu skaitmeniname žmogaus smegenis, kad jos būtų suderinamos su internetu. Jau dabar galime įrašyti prisiminimus ir siųsti juos internetu. Tai paprasti prisiminimai – pelių prisiminimai; dabar įrašinėjame primatų prisiminimus.
Prisiminimai formuojasi smegenų hipokampe, juos galima užkoduoti ir perkelti į internetą. Tiesą sakant, Masačusetso technologijos institute jie sukūrė netikrus prisiminimus, dėl to kyla įvairių teisinių ir filosofinių problemų. Kitas bus Alzheimerio liga sergantys pacientai; sukursime smegenų lustą ir, paspaudus mygtuką, prisiminimai užplūs jų protus. Už tai mokės JAV Pentagonas, nes iš Irako ir Afganistano grįžę kariuomenės kariai, patyrę nugaros smegenų traumas, buvo paralyžiuoti.
Galiausiai internetas taps smegenų tinklu.
Ateityje norėsite emocijų, jausmų ir prisiminimų, norėsite būti vienas su aktoriumi ar aktore… Mes, fizikai, prie to dirbame jau dešimtmečius. Magnetinio rezonanso tomografai leidžia nuskaityti mintis žmogaus smegenyse. Jei žiūrite į mane, naudodamas MRT galiu išgauti savo atvaizdą iš jūsų smegenų; MRT aparatas gali išskaidyti jūsų smegenis į 30 000 pikselių ir iš jų vėl surinkti žmogaus veidą. Ateityje taip pat galėsime fiksuoti sapnus.
Pirmieji sapnai šiuo metu įrašinėjami Kalifornijos universitete Berklyje – mačiau nuotraukas, kurios, prisipažinsiu, yra labai primityvios… „Brain-net” prireiks dar kelių dešimtmečių, kol pradės veikti, tačiau investuotojai jau dabar į jį veržiasi.
Michio Kaku sako, kad fizika gali sukurti tobulą kapitalizmą, WEF, 2022 m. sausio 14 d.
Kam smegenų tinklas padarys pasaulį geresnį? Kam tai naudinga? Kas jį kontroliuos?
Ir kaip, po velnių, jie privers milijonus, galbūt šimtus milijonų žmonių jį priimti? Aha! Naudodami proto kontrolę…
Masinių karantinių šlovinimas
2020 ir 2021 m. viso pasaulio miestuose vyko masiniai ir drastiški lokdaunai, dėl kurių žuvo žmonės, buvo prarastas pragyvenimo šaltinis, kilo skurdas ir badas. Šiuo siaubingu laikotarpiu vaikai kelis mėnesius negalėjo lankyti mokyklos ir iš esmės negalėjo bendrauti su kitais vaikais. Buvo sunaikinta daugybė smulkaus ir vidutinio verslo įmonių, o stambios korporacijos stengėsi, visame pasaulyje tai lėmė didžiausią turto perkėlimą iš labai daugelio labai nedaugeliui.
Nepaisant viso to, WEF negalėjo nuslėpti savo meilės drastiškiems, gyvenimą griaunantiems uždarymams. Ji 2021 m. vasario 26 d. paskelbė vaizdo įrašą, siurrealistiškai pavadintą „Blokavimai tyliai gerina miestus visame pasaulyje”. Štai šis visiškos beprotybės kūrinys.
Vaizdo įraše teigiama: „Dėl lokacijų ženkliai sumažėjo žmogaus veikla… ir tai lėmė ramiausią per pastaruosius dešimtmečius laikotarpį Žemėje.” Kartu rodomi distopiniai tuščių miestų ir ant žemės įstrigusių lėktuvų vaizdai.
Visiškai ignoruodamas milžiniškas žmonių kančias, kurias sukėlė šie lokautai, WEF mano, kad visa tai buvo verta, nes „2020 m. išmetamo anglies dioksido kiekis sumažėjo 7 %”.
The Spectator (Australija) plėtoja toliau: „nesijaudinkite, kad dėl lokautų sumažėjo darbo vietų, atsirado savižudybių, narkotikų perdozavimų, izoliacijos, psichikos sveikatos problemų, smurto šeimoje, bankrotų ir benamių… Įsivaizduokite, kaip susijaudins tie sociopatai iš WEF, kai supras, kad kapinėse tylu. O, kokios galimybės!”
Kai WEF pirmą kartą tviteryje paskelbė savo vaizdo įrašą, jis sulaukė didelio atgarsio. Todėl kitą dieną po jo paskelbimo WEF jį ištrynė ir tviteryje paskelbė paneigimą, na, savotišką paneigimą. Kaip matote, nepaisant to, kad WEF ištrynė vaizdo įrašą, jis ir toliau gyrė užraktus. Taip yra todėl, kad WEF norėtų, jog „kovidiškas” gyvenimas taptų nuolatinis.
Straipsnio kontekste: Jungtinė Karalystė pirmą kartą uždarė savo teritoriją 2020 m. kovo 23 d., t. y. likus mažiau nei trims savaitėms iki WEF šio straipsnio paskelbimo. Straipsnyje buvo teigiama: „Šiuo metu maždaug 2,6 mlrd. žmonių, t. y. trečdalis pasaulio gyventojų, gyvena tam tikros rūšies uždarymo arba karantino sąlygomis. Tai tikriausiai didžiausias kada nors atliktas psichologinis eksperimentas.
„Deja, jau turime gerą supratimą apie jo rezultatus. 2020 m. vasario pabaigoje, prieš pat Europos šalims įteisinant įvairių formų lokautus, žurnale „The Lancet” buvo paskelbta 24 tyrimų, kuriuose užfiksuotas psichologinis karantino („žmonių, galimai užsikrėtusių užkrečiama liga, judėjimo apribojimas”) poveikis, apžvalga. Išvados leidžia suprasti, kas vyksta šimtuose milijonų namų ūkių visame pasaulyje.
„Prieš pat uždarymą atlikome reprezentatyvios Belgijos gyventojų imties lyginamąją apklausą. Atlikę šią apklausą pamatėme, kad 32 proc. gyventojų galima priskirti prie labai atsparių („žaliųjų”). Tik 15 % gyventojų nurodė toksišką streso lygį („raudoną”).
„Žalioji” dalis mūsų naujausioje apklausoje po dviejų savaičių blokavimo sumažėjo iki 25 % gyventojų. „Raudonoji” gyventojų dalis padidėjo 10 procentinių punktų iki 25 % gyventojų.
Nepaisant 2020 m. balandžio mėn. perspėjimo apie tai, kas „gresia šimtams milijonų namų ūkių” ir kad „turime veikti dabar”, 2020 m. rugsėjį WEF paskelbė straipsnį „Išmetamųjų teršalų kiekis per lokautą sumažėjo. Tegul taip ir lieka”.
Straipsnis pradedamas klausimu: „ar, kai dėmesys bus sutelktas į atsigavimą po „Covid-19”, priimsime sprendimus, kuriais atkuriama ekonomika ir remiama „žalioji” darbotvarkė?” Ir toliau teigiama, kad „aplinkosauginis postūmis ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo sulėtėjimas, kurį patyrėme metų pradžioje”, yra „sidabrinė pusė”.
„Pramonės gamybai smarkiai sumažėjus, iš kelių išnykus automobiliams ir nutupdžius lėktuvus, žmonės visame pasaulyje pastebėjo teigiamą poveikį savo aplinkai.”
Facebook komentarai
});}(jQuery));