Juodaodis banditas traiškė „piktųjų baltųjų” minią Viskonsine

nigga
Teroristinis išpuolis Viskonsine – liberalios teisės krizė
☑☑☑☑
Viskonsinas, tipiška Vidurio Vakarų valstija, ir toliau yra dėmesio centre visoje Amerikoje. Po dramatiško teismo proceso ir skambios Kyle’o Rittenhouse’o pergalės Viskonsino prisiekusiųjų teisme, valstiją sukrėtė teroristinis išpuolis, įkūnijantis „progresyvią“ baudžiamojo teisingumo sistemos reformų esmę.
☑☑☑☑☑
Okešos miestelyje, esančiame už 80 kilometrų nuo, jau garsaus visame pasaulyje, Kenošos miesto, krosoverio „Ford Escape“ vairuotojas visu greičiu rėžėsi į žmonių minią, vaikščiojančią per naujai miesto centre atidarytą šventinę mugę. Mažiausiai penki žmonės žuvo ir 40, tarp jų keliolika vaikų, buvo sužeisti.
☑☑☑☑☑
Paaiškėjo, kad kaltininkas yra toksai Darrellas Brooksas. Pastaraisiais metais jis buvo teistas už viską už ką būtų įmanoma teisti – nuo ​​neteisėto disponavimo ginklais iki šaudymo, mušimo, seksualinių nusikaltimų ir smurto šeimoje.
☑☑☑☑☑
Tačiau jis nebuvo kalėjime ir net nebuvo namų arešte. Likus kelioms dienoms iki išpuolio, Brooksas buvo tyliai paleistas už juokingą 1000 USD užstatą. Už tai jis galėtų padėkoti liberaliems Viskonsino prokurorams, kurie „humanistiniais“ sumetimais išlaisvino kalėjimus paleisdami iš jų nusikaltėlius. Tuo pačiu metu bandoma neleisti įstatymus gerbiantiems piliečiams, tokiems kaip Rittenhouse, apsiginti nuo jų.
☑☑☑☑☑
Beje, reikia pabrėžti, kad toks baudžiamojo kodekso „liberalizavimas“ taikomas tik klasiniu požiūriu artimiems nusikaltėliams. Nors „politiniaiams“ – pavyzdžiui, protestuotojams sausio 6 d. prie Kapitolijaus, atvirkščiai, veržia varžtus, laiko juos vienutėse ir atima teisę išeiti už bet kokį užstatą.
☑☑☑☑☑
„Pažangios” visuomenės reakcijos netruko ilgai laukti. Liberaliojį publika puolė gąsdinti, kad antifos smogikus šaudžiusio Rittenhouse išteisinimas sukūrė pagrindą teroristinių išpuolių, tokių kaip Okeše, organizatoriams.
☑☑☑☑☑
Pastarosiomis dienomis liberaliąją žiniasklaidą užplūdo baisūs pasakojimai apie grėsmę, kurią kelia „piktieji baltieji“, kurie tariamai yra pavojingiausia demografinė grupė Amerikoje. Ir staiga šiame fone įvyko teroristinis išpuolis, kuris netelpa į progresyvią darbotvarkę. Bet greitai plokštelė bus pakeista ir bus aiškinama, kad Brooksas buvo ne šiaip apsvaigintas nuo narkotikų, o savo veiksmais „protestavo“ prieš Rittenhouse išteisinimą.
☑☑☑☑☑
Malek Dudakov
Facebook komentarai
});}(jQuery));