Jubiliejų švenčianti Rūta Janutienė: „Mano amžiuje norisi namo ir patogumų“

 

Jubiliejų švenčianti Rūta Janutienė: „Mano amžiuje norisi namo ir patogumų“

 

„Rūta ne tik pati yra darboholikė, bet ir visus aplinkinius verčia tokius būti“, – apie žurnalistę televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėją Rūtą Janutienę kalba jos kolegė Saulė Pauliuvienė. Su klastinga liga susidūrusi, kiekvieną savo dieną dabar itin branginanti Rūta penkiasdešimtąjį gimtadienį atšventė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Muzikinis gimtadienis“ studijoje drauge su dainininke Donalda Meiželyte, Lietuvos estrados mohikanais iš grupės „Vairas“ ir, žinoma, su juokais nuolat trykštančiais laidos vedėjais – aktore Edita Užaite bei humoristu Artūru Orlausku. 

 

Dėl savo jubiliejaus Rūta pernelyg nesuka galvos. Sako, susirinks daug tokių, kurie tik džiaugsis, kad ji įstojo į penkiasdešimtmečių klubą. „Pakalbėsim apie ligas, kančias pakentėsim“, – ironizuoja, tačiau jos bičiulė ir kolegė Saulė tikina: nors Rūta atrodo griežta, nepalenkiama, iš tiesų yra labai moteriška ir itin jautri. „Savo jautrią ir nuoširdžią širdį ji slepia po bjaurybės kauke, neleidžia sau būti silpna, be galo myli šeimą, užtat kartais atsiduria ant išsekimo ribos“, – sako Saulė ir priduria, kad geresnės partnerės televizijoje nėra turėjusi.  

 

Jubiliejų mininčią geležinę, ironišką ir žodžio kišenėje neieškančią Rūtą laidos „Muzikinis gimtadienis“ studijoje pralinksminti mėgino penkeriais metais ilgiau už ją gyvuojantys Šiaulių grupės „Vairas“ muzikantai, taip pat šešioliktąjį savo personažo Meškučio Dakučio gimtadienį švenčianti dainininkė Donalda Meiželytė. „Lietuviškoje estradoje esu visiška „Žentų“ fanė, man nėra nieko gražiau kaip tie vyrukai, dainuojantys rugiuose“, – juokėsi Rūta, negailėdama savo nuogos tiesos nei Donaldai, nei garsiausius savo šlagerius atliekantiems grupės „Vairas“ vyrams. 

 

Vis dėlto nuoširdžios melodijos sujudino ir jos širdį. „Kai sulauki penkiasdešimties, norisi tikrų dalykų, – prisipažino. – Namo su patogumais ir šildomomis grindimis bei gražios muzikos.“   

 

Nuoga Rūtos tiesa apie lietuvišką estradą. Ką turi bendro Donalda ir kosmosas? Kaip Livija jaučiasi tarp berniukų? Kaip priversti „žasą“ Marijų Berenį-Tru paploti ir net padainuoti? – į tokį šeimyninį vakarėlį šį penktadienį, 20.30 val. kviečia smagiausias ir pozityviausias šou Lietuvoje „Muzikinis gimtadienis“. Dainuokite ir švęskite kartu! 

 

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV. 

 

Išsamesnės informacijos prašome kreiptis:

Laisvė Radzevičienė

Redaktorė

travel@lrytas.lt

Tel. (8 6) 877 7848

 

Dalia Meškauskaitė

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));