skip to Main Content

JUBILIEJINĖ JONAVOS MIESTO ŠVENTĖ – ŠĮ ŠEŠTADIENĮ

                     Rugpjūčio 8-ąją Jonava minės miesto įkūrimo 265-ąsias metines. Šventė prasidės Jonažolių skvero atidarymu, nuo vidurdienio Santarvės aikštėje šurmuliuos „Gyvas miestas“, vakarop Joninių slėnyje prasidės jubiliejinis koncertas „Mes mylim Jonavą“.

 

                      Jonažolių skveras – unikali keturių Jonavos įmonių – „Jonavos vandenys“, „Jonavos autobusai“, „Jonavos šilumos tinklai“ ir „Jonavos paslaugos“ – dovana miestui, kurios visą grožį galėsime įvertinti kitąmet, kai apželdinimo ir erdvės sutvarkymo projektas bus realizuotas.

 

                      Pirmoji šventinės dienos dalis – sambūris „Gyvas miestas“ – pradės šurmuliuoti nuo 12.00 val. Čia Jonavoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos, įstaigos, klubai, kt. siūlys įsitraukti į smagias, įvairiapusiškas, netikėtas ir dar nebandytas veiklas, demonstruos dirbinius ir rankdarbius, organizuos linksmas pramogines ir edukacines rungtis, parodomąsias programas, sportines varžybas, koncertuos ir įtrauks į bendrą šurmulį kiekvieną atėjusįjį.

 

                      Santarvės aikštėje žiūrovai galės pasiklausyti Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos pučiamųjų ir Lietuvos kariuomenės orkestrų koncertų, pasigrožėti raitosios policijos bei kitomis kariškių ir pareigūnų parodomosiomis programomis, kartu siekti ir linksmų, ir rimtų rekordų, žodžiu, tapti pagrindiniais sambūrio „Gyvas miestas“ dalyviais.

 

                      16.30 val. į Joninių slėnį iš miesto centro – Santarvės aikštės – pajudės šventinės jonaviečių eisenos dalyviai, o 17.30 val. Joninių slėnyje prasidės jubiliejinis koncertas „Mes mylim Jonavą“. Jo metu bus pagerbtas „Jonavos krašto šviesuolis 2015“, koncertuos operos solistai Genovaitė Bigenytė ir Mindaugas Gylys; Violeta ir Vilius Tarasovai, popgrupė „Pinup Girls“, grupės „Liūdni slibinai“ bei „El Fuego“, o prieš vidurnaktį Jonavą nutvieks pirotechnikos ir muzikos šou „265 pašvaistės“.

 

                      Vienu gražiausių jubiliejinės Miesto šventės akcentų turėtų tapti garsaus aitvarų meistro Tado Surkio pagaminta įspūdingo 35 kv. m dydžio Jonavos herbas-vėliava, kuri aitvaru bus pakelta virš Joninių slėnio ir gaubs Jubiliejinės šventės vietą tiek ilgai, kiek tik leis oro sąlygos.

 

                     Išsamesnė informacija www.jkc.lt.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));