Jolanta Blažytė : LABAI REIKIA LOGIKOS MINISTERIJOS…

statistika

statistika

LABAI REIKIA LOGIKOS MINISTERIJOS…
Izraelio Dan David fondas apdovanojo JAV koronos valdymo strategą ir ištikimą „daktaro“ Bilo Geitso ginklanešį daktarą A. Fauci milijono JAV dolerių premija už…. tarnavimą mokslui.
Kaip suprantu, tas tarnavimas mokslui realybėje tebuvo išreikštas tik COVID vakcinų propaganda (kažin ar mūsų influenceriai neliko už borto šiose premijų dalybose?)
Suprantu ir tai, kad milijoną dolerių už tarnystę mokslui gavęs daktaras Fauci nuo šiol turėtų būti pats didžiausias mokslo skleidėjas pasaulyje, todėl dabar visi kaip ir privalėtume gaudyti kiekvieną iš jo lūpų sklindantį žodį ir be jokių papildomų klausimų paklusti jo rekomendacijoms. Taigi gaudau A. Fauci žodžius ir aš. Ir štai ką vakar pagavau per WH spaudos brief‘ingą:
Daktaras A. Fauci pareiškė, kad ir vakcinuotieji COVID vakcina negali lankytis nei sporto klubuose, nei kino teatruose, nei uždarose kavinėse. Mat, anot A. Fauci, į vakciną reikia žiūrėti dviem aspektas: vienas aspektas yra tas, kad vakcina apsaugo jus ir jūsų šeimą nuo viruso, o kitas aspektas yra visuomenės saugumas. Ir būtent dėl to kito aspekto, t.y. visuomenės saugumo, nereikia lįsti nei restoranus, nei į sporto klubus. (P.S. o, logikėle manoji brangioji, padėk man suprasti, ką pasakė šitas mokslo šviesos nešėjas).
Negana to, daktaro Bilo Geitso ginklanešys daktaras A. Fauci dar pasakė, kad ir vakcinuotieji privalės nešioti kaukes, mat jų nosiaryklėje vis dar gali tupėti mirtinas virusas, kuriuo jie gali užkrėsti kitus. (o logikėle mano, brangioji, padėk man dar kartą suprasti ką pasakė šitas mokslo šviesos nešėjas).
O kol mano logika niekaip nesusikalba su mokslo nešėjo skleidžiama tiesa, drįstu pati sau užduoti kelis klausimus:
1. Kodėl mokytojai per prievartą (taip taip, mano žodyne psichologinis spaudimas atlikti kokį nors veiksmą vadinamas prievarta) verčiami skiepytis daugybę šalutinių poveikių sukeliančia COVID vakcina, jei jų nosiaryklėje vis tiek tupės tas mirtinas virusas? Juk tą mirtiną virusą iš savo nosiaryklės mokytojai gali netyčia persiųsti į vaikų nosiaryklę, atitinkamai vaikai – vėliau gali jį „forward‘inti“ į tėvų nosiaryklę. O tada jau bus……
2. Kodėl grįžusiems iš užsienio vakcinuotiems turistams nereikalingas joks karantinas, jei jie savo nosiaryklėje gali į Lietuvą atvežti mirtiną virusą ir platinti jį ten, kur tik vaikščios jų įdegęs kūnas?
Vieno Lietuvos miesto meras pasiūlė mūsų šalyje įsteigti logikos ministeriją. Labai pritariu šiam siūlymui. Jei būtų tokia ministerija, tai būtinai kreipčiausi į ją, kad ten dirbantys logikos ekspertai padėtų man atsakyti į šiuos klausimus. Dabar, deja, kreiptis neturiu kur. Ai, tiesa, dar yra Premjerės sudaryta ekspertų grupė. Tai gal kreipsiuosi į juos. Gal ten reziduojantys skautai ir duomenų mokslininkai man kažkuo padės…
Facebook komentarai
});}(jQuery));