Jolanta Blažytė : KLIBINKŠČIUOJANČIOS VERTYBĖS

trampas

trampas

KLIBINKŠČIUOJANČIOS VERTYBĖS
Prisipažinsiu, kad visai buvau pamiršusi, jog privalau baisėtis augančiais koronos skaičiais. Mat šią savaitę mano kūnui šiurpulius gamino ne korona, bet JAV Prezidento rinkimų klastojimo drama. Stebėjau ir tiesiogines ir netiesiogines transliacijas iš „svyruojančių valstijų“ senato klausymų, kur D. Trumpo komanda pateikinėjo įrodymus dėl pavogtų rinkimų. Nors stambieji JAV žinių transliuotojai šią informaciją kruopščiai slėpė, bet mažesnieji (OAN, NewsMax) leido tiesiogiai pažvelgti į JAV „““demokratiją““““ (žodį demokratija rašau trigubose kabutėse). Visa informacija yra minėtų transliuotojų svetainėse, pasidalinsiu tik keliais faktais.
Liudytojai pateikė tokių faktų, kad klausydama jų parodymus, sulaikydavau kvėpavimą ..
Pavyzdžiui, vienas vairuotojas pasakojo, kad vežė jau užpildytus biuletenius iš Niujorko į Pensilvaniją ir sunkvežimis (truck) keistomis aplinkybėmis dingo. Kita liudytoja pasakojo, kad biuleteniai už J. Bideną buvo skenuojami ir tokiu būdu padauginami. Kibernetikos specialistai komentavo užfiksuotus vaizdus, kuriuose Dominion balsavimo mašinos buvo pajungtos prie interneto, kas yra giežtai draudžiama. Dar kiti liudytojai rodė dovanų kuponus, kuriuos gavo už balsavimą. Dar kiti paliudijo, kad respublikonų ir demokratų stebėtojai turėjo skirtingų spalvų pažymėjimus, pagal juos respublikonų stebėtojai buvo tiesiog neįleidžiami į balsų skaičiavimo patalpas.
Beje, dauguma liudytojų prisipažino, kad jiems ir jų šeimoms buvo grasinama susidorojimu. Pridedu vienos liudytojos pasakojimą: „mano gyvenimas sužlugdytas, aš praradau šeimą, draugus ir darbą. Aš priversta slapstytis, pakeisti gyvenamąją vietą, telefono numerį, socialinio tinklo paskyrą. Aš žinau, kad jei mano parodymai melagingi, aš keliausiu į kalėjimą“.
Taip, JAV už melagingus liudijimus gresia iki 5 metų kalėjimo, todėl bent kokie įtarimai, kad liudytojai galėtų meluoti būtų naivoki. Beje, D. Trumpo advokatas šiuos žmones pavadino didvyriais, nes tose valstijose, kur vyko masiniai klastojimai, jau yra įsigalėjusi demokratų partijos diktatūra.
Vienas įdomiausių „reikalų“ šioje klastojimų epopėjoje, turbūt, yra šis.
D. Trumpo teisininkams pavyko gauti stebėjimo kamerų įrašus, kurie užfiksavo, kas rinkimų naktį vyko Džordžijos valstijos Fulton county. Situacija tokia: apie 22.00 val dėl neva trūkusio vamzdžio visi stebėtojai išprašomi lauk. Bet…ne visi. Patalpoje lieka 4 žmonės, kurie iš po stalų pradeda traukti dėžes su krūvomis rinkiminių biuletenių ir meta juos į balsavimo mašinas. Netrukus balsų pokyčio diagrama verčiasi „aukštyn kojomis“ ir visą laiką buvęs autsaideriu, J. Bidenas akimirksniu tampa lyderiu. „Trūkusio vamzdžio“ dėka tuo metu už J. Bideną buvo įmesti 225 000 balsai, o už D. Trumpą vos 99.
Teisininkai atkapstė, kad Džordžijoje „iš po stalo“ balsavo apie 10 000 numirėlių, apie 66 000 nepilnamečių ir pan. Dar gerai tik tiek, kad vaiduokliai ėjo balsuoti tada, kai rinkiminė apylinkė buvo uždaryta ir tokiu būdu negąsdino žmonių.
Viskonsino valstijoje D. Trumpo teisininkai jau atkapstė 221 000 suklastotų biuletenių ir dėl to padavė ieškinį į teismą. Čia jiems pasitarnavo valstijos konstitucija, nes perskaičiuojant balsus čia privalu tikrinti parašus. Tuo tarpu kitose valstijose butaforinis balsų perskaičiavimas vyko, perskaičiuojant tuos pačius suklastotus biuletenius. Viskonsine J. Bideno persvara tesiekia tik 20 000 balsų – taigi turėtų būti įdomu.
Beje, už šį perskaičiavimą D.Trumpas iš savo kišenės susimokėjo 3 mln dolerių. Mat „svyruojančių valstijų“ teisėsaugai šių klastojimų tyrimas yra paskutinėje vietoje.
Nevados valstijoje – taip pat ieškinys dėl suklastotų 85 000 balsų. Šioje valstijoje „balsavo“ apie 20 000 ne rezidentų, 1500 numirėlių, 8 000 „feikinių“ adresatų, 42 000 rinkėjų balsavo du kartus (Nevadoje J. Bideno persvara – 33 000). Taigi, Nevadoje numirėliai buvo mažiau aktyvūs ir pergalę J. Bidenui išplėšė „nuskenuoti“ rinkėjai.
Kad aprašyti visą šią rinkimų dramą, reikia atskiros knygos, todėl nebesiplėsiu.
Tik noriu paminėti dar vieną pikantišką naujieną: J. Bidenas, žaisdamas su savo šuneliu, susilaužė koją ir dabar klibinkščiuoja kojos įtvaro pagalba. Simboliška, tačiau į Baltuosius rūmus J. Bidenas ruošiasi klibinkščiuoti ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme. Ir kas gi (išskyrus acto garintojus) pasakys, kad galingiausiu pasaulio žmogumi negali tapti klibinkščiuojantis diedukas, kuris dažnai užmiršta kur esąs, nesugeba pabaigti pradėto sakinio, užmiega pristatinėdamas savo administracijos komandą ir visada šalia savęs vedžiojasi būrį pagalbininkų, kurie pasiruošę pagauti galingiausią pasaulio žmogų, jei šis staiga sugalvotų nukristi.
Viskas būtų gerai, bet yra vienas bet…. Kaip minėjo Fox News žurnalistas T. Carlson, demokratų partija jau seniai nebėra ta partija, kuri atstovavo darbo žmonių interesus. Dabar svarbiausias jos tikslas – dar labiau padidinti finansinių korporacijų ir Silicio slėnio finansinę galią ir įtaką pasaulyje.
Dar pridurčiau, kad be finansinių oligarchų ir Silicio slėnio, J. Bidenas turi ir kitą rėmėjų kontingentą – tai pirmiausia fašistuojančios ir parazituojančios, bei filantropų dosniai šeriamos grupuotės, kaip BLM ir Antifa, kurios ištisą vasarą siaubė Ameriką, naikino sunkiai žmonių uždirbtą turtą ir dar reikalavo išvaikyti policiją. Na dar padėjo demokratų kišenėje sėdinčiai žiniasklaidai paverkti, kad D.Trumpas suskaldė Ameriką, o štai klibinkščiuojantis J. Bidenas ateina jos suvienyti. J. Bideno rėmėjų gretose – ir nelegalai bei pabėgėliai, kuriems būsimas (???) prezidentas pažadėjo daugybę dovanų – nuo pašalpų iki balsavimo teisės suteikimo.
Todėl į Baltuosius rūmu susiruošė ateiti ne tik klibinkščiuojantis diedukas. Kartu su juo ateina visas ešelonas finansiškai galingiausių pasaulio žmonių, kurie turi toli gražu ne visiems priimtiną tiek ekonominę tiek vertybinę pasaulio paradigmą. Ne paslaptis, ateina ir daug protų iš Silicio slėnio, kurie pasiruošę techniškai įgyvendinti galingųjų vizijas sukurti pasaulyje kone skaitmeninį kalėjimą, kuriame pamatine ir bene vienintele laisve bus paauglystės amžiuje pasikeisti lytį. Ateina ir žiniasklaidos magnatai, arba, kitaip tariant, ideologinio kalėjimo architektai, kurie šiuo metu susirietę slepia nuo pasaulio visuomenės JAV Prezidento rinkimų vagystę.
D. Trumpas savo svarbiausioje gyvenime kalboje pasakė: „Aš kovosiu už tai, kad JAV Prezidentu netaptų sukčius“. Kovokite, gerb. Prezidente. Pasaulis žiūri į jus. Nes jis nenori, kad jo kojos būtų sulaužytos. Jis nenori klibinkščiuoti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));