geris

geris

Leninas, Stalinas, Hitleris. Jie visi kūrė savo įsivaizduojamą gėrį. Vienas norėjo išlaisvinti žmones nuo žydų priespaudos, kiti norėjo sukurti komunizmą, kad visiems būtų po lygiai ir visur būtų lygiava. Tada ir atsirado pasekėjai, kurie padėjo jiems tai daryti, vėliau tie pasekėjai tapo visiškai jiems lojalūs ir vykdė kiekvieną įsakymą. Vieni nepatogius piliečius vežė kuo toliau, o kiti pasirinko paprastesnį kelią – varlės virimą pradedant nuo šalto vandens, kad ji neišoktų. Buvo propaganda, vėliau raiščiai, po to getai, po to buvo koncentracijos stovyklos, o galiausiai dujų kameros.
Dabar situacija darosi vis labiau grėsmingesnė. Pradžioje buvo propaganda, vėliau gąsdinimai, dabar pereita prie veiksmų. Kalbama apie tai, kad žmogus, kuris rizikuoja ir skiepydamasis ir nesiskiepydamas yra verčiamas pasirinkti. Verčiamas pasirinkti ekonomine prievarta, nes 210 eurų už testavimą iš savo kišenės, kai gauni 442 EUR, darosi tiesiog nepakeliama našta, žmogus yra verčiamas skiepytis, nes už 232 eurus tiesiog neįmanoma išgyventi. Kita vertus, tai būtų ne pats blogiausias variantas – jei esi susikūręs gerovę kažkaip išsiversi, bet tada kyla klausimas kas bus toliau? Jau pasigirsta kalbų, kad darbdavys galės atleisti iš darbo, jei esi nepadaręs tam tikrų veiksmų. Aktyvūs vakseriai siūlo negydyti tų kurie nėra pasiskiepiję. Galima būtų sutikti, bet tada reikėtų negydyti nei rūkančių, nei alkoholį vartojančių, nei bet kokių kitų savo sveikata nesirūpinančių žmonių, juk iš dalies pats skenduolis ir kaltas, jei nesilaikė saugumo taisyklių tai gal ir jo negelbėkime. Man įdomu, kur bus sustota ir kada žmonės neištvers. Nes matome, kad apetitas kyla bevalgant. Kai kalbama apie žmogaus teises, bet pamirštama, kad nesiskiepijantys taip pat yra žmonės, kurie turi kritinį mąstymą, kurį taip norime skatinti.
Mes jau pripratome prie judėjimo apribojimų, prie kaukių. Įdomu, koks sekantis žingsnis, gal iš tiesų atsiras vietos, kur vakseriai suvarys visus antivakserius ir leis ten jiems gyventi, matant kaip vakseriai jau viešai kviečia šaudyti visus antivakserius ir kitaip juos diskriminuoti, verčia mane stoti į antivakserių pusę ir nors buvau abejojantis, ta prievarta ir institucinis smurtas verčia rinktis nesiskiepijančius.
Jei vietoj argumentų naudojama prievarta reiškia arba argumentai per silpni arba valdžiai visai pakriko nervai ir žengiama į labai pavojingą zoną, kurioje žaidžia Lukašenka, Putinas ir kiti diktatoriai. Nesutinku su tuo ir nenoriu būti to dalimi. Aš už laisvą pasirinkimą, o ne institucinę prievartą ir manau žmonės turi tai aiškiai pasakyti, o nesileisti būti gyvuliais su kuriais galima elgtis kaip norima.
Facebook komentarai
});}(jQuery));