Basos mamos protestuos prieš vaikų genocidą

streles
Vienintelis ėjimas žirgu, kuris šiam momentui gali būti veiksmingas, tai po genocido prieš vaikus įvedimo, prie testavimo dirbančiųjų sąskaita įvedimo, prie visko ir visame pabrangimo, bei prezidento veto ignoravimo, lieka tik viena – neterminuotas protestas prie prezidentūros reikalaujant iš prezidento paleisti seimą ir pirmalaikių rinkimų. Tai vienintelis ir paskutinis sąlyginai veiksmingas ir teisėtas būdas keisti situaciją.
Seimas davė aiškiai suprasti, kad tauta jiems px, prezidentas irgi. Visos dialogo galimybės su valdančiaisiais išnaudotos. Ir jie aiškiai davė suprasti, kad ant mūsų visų jie šiko ir tapšnojo.
O kada išsemtos visos konstruktyvaus dialogo ir protestų galimybės, lieka destruktyvios, seimo ir esamos valdžios nušalinimas. Ir vienintelė taiki tam priemonė, kai prezidentas išreiškia nepasitikėjimą valdančiaisiais ir skelbia pirmalaikius rinkimus. Visa kita, tai jau barikados.
Vienintelis argumentas prieš, kuri tam išnaudos dvaras, tai krizė, pabėgėliai, epidemija, ekonominė depresija, didysis jų pačiu sukurtas sunkmetis ir a‘lia kaip rusai sako, tokiais momentais „коней на переправе не меняют“ (arkliai perkėloje nekeičiami), bet tai jų pačiu rankomis sukurta krizę. Ir jei jų nepakeisime dabar, tai klimpsime dar gyliau į šūdą.

Mamos protestuos prieš galimybių pasą vaikams

Būrelis mamų pirmadienį (lapkričio 15 d.) 11 valandą rinksis prie Vyriausybės protesto akcijai prieš galimybių paso įvedimą vaikams nuo 12 metų. Akcija organizuojama siekiant atkreipti valdžios dėmesį į tai, jog galimybių paso įvedimas vaikams, diskriminuotų dalį vaikų bei sukeltų iš to atsirandančių psichologinių problemų ypač jautriai paauglių amžiaus grupei.

„Vaikų galimybių apribojimas, kai vaikai nebegalės lankyti užklasinio ugdymo užsiėmimų, laisvai dalyvauti išvykose, renginiuose, lankytis viešojo maitinimo įstaigose, sukeltų ne tik daug paauglių užimtumo nepatogumų, bet ir suteiktų prielaidas patyčių, mobingo ir kitų diskriminacijos „palydovų“ įsigalėjimui“, – teigia akcijos organizatorės.

Vyriausybė galimybių pasą paaugliams ketina įvesti jau kitą savaitę. Protestuojančios mamos ruošiasi basos stovėti prie Vyriausybės, siekdamos atkreipti valdžios dėmesį. Taip pat akcija kviečia neabejingus žmones pirmadienį bet kuriuo metu nuo ryto iki vakaro užsukti  prie Vyriausybės ir palikti prarastos vaikystės simbolį – vaikišką žaisliuką.

Mamos taip pat kreipiasi į šalies Prezidentą Gitaną Nausėdą, prašydamos nelikti abejingam. „Vaikai – mūsų šalies ateitis. Jų supriešinimas negali tapti pandemijos valdymo pasekme. Prašome išgirsti mus, kaip išgirdote kitas mamas, protestuojančias prieš diskriminaciją.“

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RIMAS JANKŪNAS, SVEIKATOS TEISĖS INSTITUTAS
Facebook komentarai
});}(jQuery));