Neringos Venckienės sugražinimas į Lietuvą būtų katastrofa Skverneliui ir Grybauskaitei

 
N. V.
N. V.

Generalinė prokuratūra informuoja, kad pagal Lietuvos prokuratūros pateiktą prašymą Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėtas įtariamosios N. V. ekstradicijos į Lietuvos Respubliką teisminis procesas.

Minėtam asmeniui šiuo metu taikoma kardomoji priemonė – suėmimas. Pastebėtina, kad nurodomas ekstradicijos procesas vyksta užsienio valstybėje. Dėl šios priežasties Generalinė prokuratūra nėra įgaliota komentuoti užsienio valstybėje vykstančio teisinio proceso turinio.

Šaltinisprokuraturos.lt

ekspertai.eu komentaras3 07

Žinia apie N. V. ektradiciją patvirtino ekspertai.eu šaltinių nuomonę, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Saulius Skvernelis nepaliko be dėmesio Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės jiems užduoto klausimo.

Be abejo, visi supranta, kad Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis čia ne prie ko.

Tačiau ekspertai.eu šaltiniai dar iki žinios apie N. V. galimą ekstradiciją patvirtino, kad prezidentė arba premjeras N. Sadūnaitės valią įvykdė ir asmeniškai nuvykus patikrino valstybės vardu paimto vaiko būklę.

Keli, tačiau pakankamai svarbūs, klausimas ekspertai.eu skaitytojams:

1. Kodėl prezidentė ir (ar) premjeras šios informacijos apie vaiko būklę nei paskelbė viešai, nei supažindino su ja N. Sadūnaitės?

2. Ar ir 2019 metų Prezidento rinkimuose vaikas bus naudojamas kaip politinis įrankis?

3. Kas yra šio didelio ir labai žiauraus spektaklio pagrindinis dirigentas, kokia dabar jo sveikatos būklė?

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));