Neringos Venckienės sugražinimas į Lietuvą būtų katastrofa Skverneliui ir Grybauskaitei

 

 

 

Neringos Venckienės ekstradicija į Lietuvą būtų katastrofa Lietuvos valdžiai, mat teismas turėtų iš naujo vertinti visas pedofilijos bylos aplinkybės, o taip pat masinį žmonių žudymą šioje byloje, kurį pridengė Generalinė prokuratūra.

 
Kaip žinia, Deimantė Kedytė ir jos pusseserė kelis metus buvo prievartaujamos aukštas pareigas užimančių pedofilų. Kai tėvui mergaitė papasakojo, ką su ja išdarinėja Andrius Ūsas su draugeliais, jis bandė dukrą apginti, sesers pagalba parašė daugiau nei du šimtus skundų, kurie visi buvo atmesti mafijos užvaldytos teismų sistemos.
 
Tiems, kurie vis dar galvoja, kad visa pedofilijos byla yra išgalvota, galima priminti gydytojų ekspertizės išvadas – Deimantės pusseserė buvo prievartaujama taip, kad net praėjus metams po šio nusikaltimo, gydytojai nustatė, kad jos storoji žarna buvo išsiplėtusi, ir galėjo būti veikiama „kietu buku daiktu”
N. V.
N. V.

Generalinė prokuratūra informuoja, kad pagal Lietuvos prokuratūros pateiktą prašymą Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėtas įtariamosios N. V. ekstradicijos į Lietuvos Respubliką teisminis procesas.

Minėtam asmeniui šiuo metu taikoma kardomoji priemonė – suėmimas. Pastebėtina, kad nurodomas ekstradicijos procesas vyksta užsienio valstybėje. Dėl šios priežasties Generalinė prokuratūra nėra įgaliota komentuoti užsienio valstybėje vykstančio teisinio proceso turinio.

Šaltinisprokuraturos.lt

ekspertai.eu komentaras3 07

Žinia apie N. V. ektradiciją patvirtino ekspertai.eu šaltinių nuomonę, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Saulius Skvernelis nepaliko be dėmesio Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės jiems užduoto klausimo.

Be abejo, visi supranta, kad Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis čia ne prie ko.

Tačiau ekspertai.eu šaltiniai dar iki žinios apie N. V. galimą ekstradiciją patvirtino, kad prezidentė arba premjeras N. Sadūnaitės valią įvykdė ir asmeniškai nuvykus patikrino valstybės vardu paimto vaiko būklę.

Keli, tačiau pakankamai svarbūs, klausimas ekspertai.eu skaitytojams:

1. Kodėl prezidentė ir (ar) premjeras šios informacijos apie vaiko būklę nei paskelbė viešai, nei supažindino su ja N. Sadūnaitės?

2. Ar ir 2019 metų Prezidento rinkimuose vaikas bus naudojamas kaip politinis įrankis?

3. Kas yra šio didelio ir labai žiauraus spektaklio pagrindinis dirigentas, kokia dabar jo sveikatos būklė?

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));