Japonija nutraukė vakcinavimą, ėmė gydytis ivermektinu, covid-19 dingo per naktį

Japonija nutraukia vakcinavimą,  pereina prie ivermektino ir beveik per naktį baigia naudoti COVID
PASAULIS
NEWSDESK
2021 M. SPALIO 27 D.
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/japan-drops-vax-rollout-goes-to-ivermectin-ends-covid-almost-overnight
Japonija nutraukia vakcinų diegimą, pereina prie ivermektino, beveik per naktį baigia naudoti COVID
Čia, Jungtinėse Valstijose, tebesitęsianti COVID-19 nesąmonė egzistuoja tik ir vien dėl to, kad mūsų vyriausybės nesugebėjo taikyti tinkamo gydymo. Jos naudojo vadinamąsias „vakcinas”, kai Japonija per mažiau nei vieną mėnesį įrodė, kad ivermektinas gali išnaikinti šią ligą.
Leidėjo pastaba:
Mano žiniomis, nedidelė interneto svetainė, pasivadinusi „LeadStories.com”, teigia, kad šis straipsnis yra neteisingas, nes JIE nerado jokios informacijos apie tai Japonijos vyriausybės sveikatos tinklalapyje. Akivaizdu, kad JŲ nesugebėjimas ką nors rasti nereiškia, kad šis straipsnis yra „neteisingas”. Tiesa yra ta, kad rugsėjo mėnesį Tokijo gydytojų asociacijos vadovas pasirodė per nacionalinę televiziją ir liepė gydytojams pradėti naudoti ivermektiną. Jie taip ir padarė. Štai, praėjus kiek daugiau nei mėnesiui, COVID Japonijoje beveik neegzistuoja! Mes laikomės savo istorijos.
Ko verta, interneto svetainėje „LeadStories.com” užimame 92 476 vietą pasaulyje. Svetainė „Hal Turner Show” yra daug didesnė – jos reitingas pasaulyje yra 85 341. Tokios mažesnės svetainės kaip „LeadStories.com” bando tapti didesnės, puldamos tokias didesnes svetaines kaip ši. Tačiau jų menkavertė žurnalistika akivaizdi iš pirmo žvilgsnio.
Jei jums įdomu, LeadStories.com niekada nesusisiekė su Halo Turnerio radijo šou, kad pasiteirautų apie mūsų istoriją, prieš rašydami mus šmeižiančius straipsnius. Koks „žurnalistas” rašo istoriją nesusisiekęs su tikruoju istorijos subjektu? Gal naudingas idiotas? Galbūt kažkas, kam rūpi tik propaguoti partijos liniją? Galbūt kažkas, kas turi tikslą, kurį nori prastumti? Spręskite patys.
— Hal Turner
Švedijos visuomenės sveikatos agentūra trečiadienį rekomendavo laikinai sustabdyti vakcinos Moderna COVID-19 naudojimą tarp jaunų suaugusiųjų, nurodydama susirūpinimą dėl reto šalutinio poveikio širdžiai. Ji teigė, kad iš pradžių sustabdymas turėtų galioti iki gruodžio 1 d., paaiškindama, kad gavo duomenų apie padidėjusią šalutinio poveikio, pavyzdžiui, širdies raumens uždegimo (miokardito) ir perikardo uždegimo (perikardito), riziką. {sąsaja su CBS News (saugi)]
Suomija, Danija ir Norvegija taip pat atsisakė COVID vakcinų.
Praėjusį ketvirtadienį Suomija prisijungė prie Švedijos, Danijos ir Norvegijos ir rekomendavo nenaudoti „Moderna Inc.” vakcinos „Covid-19” jaunesnėse amžiaus grupėse, nurodydama reto šalutinio poveikio širdžiai ir kraujagyslėms riziką, kuri, anot jų, pateisina atsargumo priemones.
Suomijos sveikatos ir gerovės institutas praėjusį ketvirtadienį pranešė, kad sustabdys „Moderna” vakcinos naudojimą jaunesniems nei 30 metų vyrams, po to, kai praėjusį trečiadienį panašų žingsnį žengė Švedijos priežiūros institucijos. Danija praėjusį trečiadienį pranešė, kad atsargumo sumetimais nesiūlys „Moderna” vakcinos jaunesniems nei 18 metų asmenims.
Norvegija trečiadienį patarė visiems jaunesniems nei 18 metų asmenims neskiepyti „Moderna” vakcina, net jei jie jau gavo vieną dozę, ir rekomendavo jaunesniems nei 30 metų vyrams apsvarstyti galimybę vietoj jos pasiskiepyti „Pfizer Inc.” ir „BioNTech” sukurta vakcina. Norvegijos pareigūnai citavo JAV, Kanados ir Šiaurės šalių duomenis, teigdami, kad absoliuti rizika tebėra maža, o patarimą pavadino „atsargumo priemone”.
Europos vaistų agentūra ketvirtadienį pranešė, kad nauji preliminarūs Šiaurės šalių duomenys patvirtina liepos mėn. agentūros priimtą įspėjimą, kad pasiskiepijus „Moderna” ir „Pfizer-BioNTech” sukurtomis Covid-19 vakcinomis labai retais atvejais gali pasireikšti uždegiminės širdies ligos, vadinamos miokarditu ir perikarditu.
Tačiau absoliuti žvaigždė tarp užsienio šalių, susijusių su COVID, yra Japonija. Japonija IŠMETĖ vakcinas ir jas pakeitė ivermektinu – ir per vieną mėnesį išnaikino COVID šioje šalyje!
* Saugu? Japonija atšaukia Moderna vakciną ir nutraukia nacionalinę vakcinacijos kampaniją po to, kai buvo nustatyta, kad skiepuose yra „magnetinių” metalų: [nuoroda į asia.nikkei.com (saugu)]
* Japonijoje atšaukiamos trys „Moderna” vakcinų partijos dėl užterštumo nerūdijančiu plienu: [nuoroda į www.rt.com (saugu)]
* Keli Japonijos miestai pranešė apie baltą medžiagą, plūduriuojančią mėgintuvėliuose: [nuoroda į www.zerohedge.com (saugu)]
* Japonijos sveikatos apsaugos ministras liepia gydytojams rekomenduoti IVM: [nuoroda į rclutz.com (saugu)]
* Japonija, sparčiai nugalėjusi KOVIDĄ, tapo didžiule sėkmės istorija: [nuoroda į www.msn.com (saugu)]
Turite klausimų?
Kad suprastumėte laiko juostą.
Iki rugsėjo mėn. buvo tiriami mirties atvejai nuo COVID-19 vakcinos skiepų.
Maždaug tuo metu buvo tikrinami buteliukai ir juose rasta metalinės „magnetinės” medžiagos.
Labai greitai po to Japonijos sveikatos apsaugos ministras paskelbė, kad gydytojai gali skirti ivermektiną.
Po mėnesio Vakarų spauda sukrėsta, kad COVID beveik išnyko iš salos.
Supratote?
Taip atrodo šalis, kurioje vis dar galioja teisinė valstybė. Vyriausybė reaguoja į pranešimus apie mirtį ir užkrėstus skiepus, imasi realaus gydymo, žmonės pasveiksta ir virusas išnyksta.
Palyginkite tai su tuo, kas vyksta Jungtinėse Valstijose, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Visose trijose šalyse su COVID-19 kovoti nepavyksta, ir dėl šios nesėkmės prarandama milžiniška laisvė ir žlugdoma prekyba.
Šiuo metu tai yra didžiausia naujiena.
Japonija nutraukė COVID. Ji tai padarė po to, kai sustabdė vakcinos diegimą ir perėjo prie ivermektino.
Laikotarpis. Griežtas sustabdymas.
Hal Turner Redakcijos nuomonė
Jei jūsų vyriausybė iš tiesų norėtų nutraukti COVID, jei tai būtų tikrasis jos tikslas, ji pasielgtų taip, kaip pasielgė Japonija.
Japoniją galite naudoti kaip pavyzdį bet kada, kai kas nors pradės svaičioti kažkokias nesąmones apie tai, kad skiepai padeda jums padėti sau, kad kiti nesusirgtų tuo, nuo ko jie buvo skiepyti.
Jūs ją naudojate kaip pavyzdį, kai jie bando pateikti kokį nors nevykusį argumentą apie tai, kaip vyriausybė tikrai labai stengiasi padaryti viską, kas įmanoma, kad baigtųsi COVID, ir būtent MAGA minia sukelia variantus ir palaiko virusą.
Japonija nutraukė vakcinaciją. Japonija perėjo prie IVM. Japonijoje nėra COVID. Ji tai padarė mažiau nei per mėnesį!
Taigi, jei jūsų vyriausybė nedarys to, ką padarė Japonija, dabar, kai JAPONIJA ĮVEIKĖ COVID, ką tai sako apie jūsų vyriausybę?
Tai sako, kad sąmokslo teorijų šalininkai buvo teisūs! Jie buvo teisūs. Tai yra pražūtingas įsitikinimas pasakojimui, kad vyriausybė yra kažkokia geraširdė jėga, nukreipta prieš tai, kad jūs užsikrėstumėte virusais.
Ne, nes dabar turime istorinį precedentą, kai vyriausybė pasielgė teisingai ir sulaukė REZULTATO.
Jei jūsų vyriausybė to nedarys, vadinasi, dėl to, kad skiepai skirti ne visuomenės gerovei, o kažkam kitam.
Hmmmm. Dėl ko tai galėtų būti? Gal apie totalitarinę kontrolę?
Japonija pradėjo skiepytis vėliau ir nustojo anksčiau nei Masačusetsas. Masačusetsas vis dar kovoja su KOVID, per savaitę užregistruojama po porą tūkstančių proveržio atvejų. Japonija jau baigė.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Facebook komentarai
});}(jQuery));