Janutienė tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Vilniaus skyriaus pirmininke

Janutienė tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Vilniaus skyriaus pirmininke

Žinoma televizijos žurnalistė, knygų autorė, Rūta Janutienė vakar tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ nare ir buvo išrinkta Vilniaus skyriaus pirmininke. Iki šiol Vilniaus skyriui vadovavęs žurnalistas Kristupas Krivickas tapo Centro partijos Politinės tarybos pirmininku.

„Į politiką aš atėjau, nes vien tiesos sakymas apie tai, kaip sisteminės partijos išvien su stambiuoju verslu ir jo lobistais naikina Lietuvos žmonių ir mūsų valstybės ateitį, nebėra pakankamas. Reikia veiksmo. Procesas, prasidėjęs po to, kai V.Landsbergis uzurpavo valdžią ir išdavikiškai nustūmė į politikos paraštes tikrąjį atgimimo lyderį R.Ozolą, pasiekė kulminaciją. Dabar visi matome, kaip tariamas Lietuvos elitas su sovietinių nomenklatūrininkų šaknimis, į paraštes nustūmė ne tik eilinių žmonių interesus, bet ir Lietuvos, kaip suverenios valstybės, nacionalinius interesus.

Nesiruošiu abejingai „stovėti po medžiu“ ir toliau tik aprašinėti tą tautos ir jos valstybės naikinimą. Aš veiksiu. Ir veiksiu labai aktyviai. Lietuvos atgimimo ir Sąjūdžio lyderis R.Ozolas man yra pavyzdys politiko, kuris siekė kitokios Lietuvos. Lietuvos, kuri būtų tautos namai.

Man buvo skaudu matyti kaip R.Ozolą ilgainiui marginalizavo ir niekino, o ėmė vertinti jo nuopelnus tik tuomet, kai jis mirė. Tik jau niekas neprisimena, kaip gyvenimo pabaigoje jis kartu su B.Genzeliu ir A.Medalinsku buvo teisiamas už nesankcionuoto mitingo organizavimą. Ar ne tai dabar vyksta su visais, kurie gina viešą interesą, priešinasi tautos alinimui ir sisteminių politikų bei lobistų bendriems veiksmams išnaudojant ir alinant Lietuvos valstybę?

Būtent todėl R.Ozolo įkurta Centro partija „Gerovės Lietuva” yra teisingiausia platforma mano visuomeninei ir politinei veiklai” – sakė R.Janutienė

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ pirmininkas N.Puteikis džiaugėsi R.Janutienės apsisprendimu jungtis prie jo vadovaujamos partijos.

„Rūta turi visas geriausias savybes, kurios reikalingos visuomenės interesą atstovaujančiam politikui. Ji drąsi, ryžtinga, sąžininga ir energinga. Ji per daugelį metų savo darbais televizijoje įrodė, kad tarnystė žmonių ir valstybės labui yra jos svarbiausias prioritetas. O jos siekis atsiimti valstybę iš valdančiojo lobistinio elito ir sugrąžinti ją Lietuvos žmonėms yra apskritai svarbiausias mūsų bendros veiklos tikslas“ – kalbėjo Seimo narys N.Puteikis.

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Politinės tarybos pirmininku tapęs K.Krivickas teigia, kad R.Janutienės prisijungimas prie partijos yra labai pozityvus ir dar aktyvesnei veiklai bendražygius telkiantis žingsnis.

„Rūta savo darbu televizijoje per daugelį metų įrodė, kad visuomenės interesas jai yra pamatinė ir svarbiausia vertybė. Viešindama negeroves, demaskuodama korupciją, apnuogindama tiesą ji priverčia teisėsaugą, valdininkus ir politikus dirbti, o eiliniams žmonėms ji įkvepia drąsos ir tikėjimo, kad susitelkus ir aktyviai veikiant galima pasiekti realių, esminių pokyčių“ – kalbėjo K.Krivickas

R.Ozolo įkurtos Centro partijos „Gerovės Lietuva“ kandidatų sąrašą į šių metų rudenį vyksiančius Seimo rinkimus ketina vesti R.Janutienė, K.Krivickas, N.Puteikis ir prof. P.Gylys.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));