Jakilaičio ir Rūtos akistatos suvestinė

Veidai

Veidai

Jakilaičio ir Rūtos akistatos suvestinė

Veidai

Tie, kam teko žiūrėti Janutienės paskutinę laidą į kurią tarsi bulius, paraudęs iš pykčio, o gal nevilties ar baimės įlėkė Edmundas Jakilaitis, būtinai paskaitykite šį straipsnį.

Peržiūrėjęs laidą, netrukus savo FB profilio laiko juostoj pamačiau Jakilaičio postą ir paskaičiau komentarus po juo. 

Kadangi esu nemažai metų tyrinėjęs žmogaus veido anatomiją, bei psichologiją, – beintelekčius atskiriu vos pamatęs jų veidą ar profilio foto, o jei tenka paskaityti jų komentarus, tai tik apsidžiaugiu, jog mano mokslai nenuėjo perniek, – aš nudžiungu, kai suprantu, jog feisologija iš tiesų yra naudingas mokslas, kuris jau šiandien protingiems duoda daug naudos. 

Bet dabar trumpam grįžkime į laidą ir dar kartą aptarkime Edmundo veidą. Žmogus, kuris dirba LRT televizijoje ir gauna stulbinamai didelius (apie tai truputį vėliau) pinigus iš mūsų kišenių, išvertęs varlės akis, vos ne iki sprogimo, apie kurį bylojo bordinės nedagrimuotos ausys, bandė įrodyti kad jis teisus. Bet kuris kiek aukštesnį išsilavinimą turintis žmogus, jau iš karto galėjo suprasti, jog Edmundas apsišiko iki ausų, ir nors raudonis išdavė, kad dar kažkiek gėdos visgi turi, deja varlės akys, naglas veidas ir banditiškos grimasos bylojo jog nėra Edmundas sąžiningas, tokiu niekada nebuvo ir niekada nebebus…

Ar daug už vieną profesionalaus žurnalisto laidą yra 3500€ iš tautos kišenės? 

Vokietijoje, ar Anglijoje – be abejo, kad normalu, bet aūūū, kur mes gyvename? Ar čia, kur žmogus 50 metų mokėjo mokesčius ir šiandien gauna 130-300€ į mėnesį, mes galime sakyti, jog normalu, kad iš mūsų kišenių kažkas už vieną laidą gautų 3500€? Ar normalu, kad tokie pinigai iš mūsų kišenių būtų mokami žurnalistui, kai Lietuvoje pilna neįgalių žmonių, kurie šiandien gauna 80€ į mėnesį, o dirbti nebeturi sveikatos (tokių labai daug)? Ar normalioje šalyje, kurioje vaikus auginančios normalios jaunos šeimos vos suduria galą su galu (jau 1,5mln pabėgo iš čia dėl skurdo ir nelygybės), o kažkoks ale profesionalus žurnalistas, neaišku kam tarnaujantis, už vieną laidą iš mūsų kišenių pyst ir gauna 3500€? Pasak Edmos, tai čia normalu, nes jis daug dirba… Kad dirba, tai nenuginčysi, bet kam?

O kad suprastume kam jis dirba, tai grįžkime prie komentarų po Edmundo postu. Tokie parsidavę veikėjai, debilavotais veidais, kaip Garbačiauskaitė, Mackevičius ir Žičkus jau daug ką pasako su kokia klounų šaika turime reikalų. Senai nebesistebiu jaunimo debilavotumu, nes tokių veikėjų dėka, jie kitokie sunkiai ir gali būti… Senai visiems žinoma, kad valdžia samdo klounus, kuriems žiniasklaida duoda autoriteto vaidmenį ir tie klounai formuoja jaunimą. 

Juokiausi iš kai kurių rudnosių komentarų, bet viena tuštutė net pravirkdė mano užpakalį. 

Jos komentaras: aš dabar bandžiau skambinti, bet numeris internete, tai niekas neatsiliepė! Aš norėjau išdėti viską, bet numeris neveikė! Kas čia per nesąmonės su ta Janutiene darosi? ( žodžiu, šita višta, pasibaigus tiesioginei laidai, internete bežiūrėdama laidos įrašą, bandė prisiskambinti į tiesioginį eterį)… Ir ten tokių lėtagalviškų gandragalvių begalė! 

Nors Rūta Janutienė man paskutiniu metu vis labiau ir labiau ima nepatikti dėl savo perdėtos arogancijos ir pasikėlimo, visgi jos laidas žiūrėjau ir žiūrėsiu, nes tai intelektualios laidos, kurios nėra įtakotos valdžios storpilvių. Priešingai nei Valatkos, Tapino ar Jakilaičio skleidžiama šlykšti propaganda. 

Kuo daugiau matysiu jog tokie Lietuvos išsigimėliai, kaip užkalnis ar ramanauskas pils pamazgas ant Janutienės, tuo daugiau ją palaikysiu ir žiūrėdamas pro pirštus į jos pasikėlimą, visada stebėsiu jos vedamas TV laidas, nes ji viena iš nedaugelio Lietuvos žymių žmonių, kuri nėra parsidavusi.

P.S. nuotraukos nei kruopelytės nefotošopintos! Tiesiog tas feisologijos menas leidžia sustabdyti tv kanalą reikiamu momentu. Tuo momentu, kai pasimato tikras žmogaus veidas be kaukių ;). O veidas be kaukės, yra tikras sielos veidrodis 

Facebook komentarai
});}(jQuery));