Izraelio Sveikatos Apsaugos Ministras: „Nėra Jokio Medicininio Ar Epidemiologinio Pateisinimo Kovidų Pasui“

Vakcina islaisvina 1

Izraelio Sveikatos Apsaugos Ministras: „Nėra Jokio Medicininio Ar Epidemiologinio Pateisinimo Kovidų Pasui“

Demokratija Ideologijos Kritika Koronavirusas

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. rugsėjo 14 d.

Peter F. Mayer. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator

Kartais nepalanku prie įjungto mikrofono vesti pokalbius, kurie nėra skirti visuomenei. Izraelio sveikatos apsaugos ministras, atsakydamas į klausimą apie žaliąjį pasą, kolegai sakė, kad vienintelis pasų sistemos tikslas – priversti piliečius skiepytis.

Šios pastabos buvo užfiksuotos Izraelio televizijos „Channel 12 News“ per atvirą sveikatos apsaugos ministro Nitzano Horowitzo ir vidaus reikalų ministrės Ayelet Shaked pokalbį prieš rugsėjo 12 d. vykusį kassavaitinį Izraelio vyriausybės posėdį.

Horowitzas ir Shakedas nežinojo, kad kanalas įrašinėjo ir transliavo jų pokalbį.

https://twitter.com/i/status/1437396043424059396

Izraelio sveikatos apsaugos ministras (dešinėje) vidaus reikalų ministrui (kairėje) pasakė: „Kovid pasas neturi jokio medicininio ar epidemiologinio pagrindimo, juo tik siekiama daryti spaudimą neskiepytiems žmonėms, kad jie skiepytųsi.“

Įrašytoje pokalbio dalyje matyti, kaip Shakedas sako Horowitzui: „Taip pat manau, kad galite panaikinti „Žaliąjį pasą“ lauko restoranams“, – rašo „Times of Israel“. J. Horowitzas sutiko ir įvertino šią idėją kaip „epidemiologiškai teisingą“ bei pridūrė, kad, jo nuomone, paso reikalavimas turėtų būti panaikintas ir plaukimo baseinams.

Vėliau pokalbyje Horowitzas paaiškino skiepų pasų paskirtį: „Esmė ta, kad, sakau jums, mūsų problema yra žmonės, kurie nesiskiepija. Turime juos šiek tiek paveikti, nes kitaip neišbrisime iš šios (pandemijos) situacijos“, – rašoma „Jewish News Syndicate“ vertime.

Sveikatos apsaugos ministras sakė, kad jis nenorėtų daryti išimčių dėl paso reikalavimo, „nes tada jie sakys – jei ne baseinai, tai kodėl vandens parkai?“

Vis dėlto Horowitzas teigė norintis, kad sprendimai atskirti skiepijimo statusą būtų bent jau mediciniškai pagrįsti, tačiau pažymėjo, kad žaliojo paso sistema nėra įgyvendinama visoje šalyje: „Turime problemą. Žaliasis pasas neįgyvendinamas, ypač arabų sektoriuje… jis neegzistuoja, ir tai matau ligoninėse.“

Jis teigė, kad dėl to, jog skiepų paso vykdymas nepakankamai užtikrinamas, ligoninėse susidaro „spūstys“.

Rugpjūčio mėn. Jeruzalės Hercogo ligoninės, trečios pagal dydį miesto ligoninės, kuri apibūdinama kaip „pirmaujantis Izraelio geriatrijos, kvėpavimo takų, psichiatrijos ir psichotraumatinės priežiūros, gydymo ir mokslinių tyrimų centras“, medicinos direktorius sakė 13 kanalo televizijai, kad 95 proc. ligoninės pacientų, kuriems pasireiškė sunkūs COVID-19 simptomai, buvo paskiepyti.

https://twitter.com/i/status/1423322271503028228

Direktorius kanalui taip pat sakė, kad 85-90 proc. visų hospitalizacijų sudaro skiepyti asmenys.

Rugpjūčio pabaigoje Izraelio vyriausybė paskelbė, kad nuo spalio 1 d., praėjus šešiems mėnesiams po paskutinės injekcijos, visiškai paskiepytų asmenų žaliojo paso statusas automatiškai nustos galioti, todėl piliečiai turės sutikti su trečia sustiprinančia injekcija ir galbūt net su ketvirtąja ar penktąja injekcija, kad išvengtų atskirties.

Pripažinimas, kad vakcinų pripažinimas virsta propagandine kampanija, būdingas ne tik Izraeliui. Jungtinėse Amerikos Valstijose Šiaurės Karolinos ligoninės vadovybė buvo demaskuota per nutekintą „Zoom“ pokalbį, kuriame jie aptarinėjo, kaip padidinti oficialios COVID-19 propagandos statistiką, įtraukiant į ją pasveikusius nuo šios ligos asmenis, kad sukeltų baimę visuomenei ir paskatintų vakcinos vartojimą.

„Aš tik noriu pasakyti, kad turime būti atviresni, griežtesni, kad iš to išeitų kažkas tokio: „Jei nesiskiepysite, žinokite, kad mirsite“, – sakė gydytoja Mary Rudyk, buvusi „Novant Heath“ Naujojo Hanoverio regioninio medicinos centro medicinos personalo vadovė. „Tiesiog būkime atviri šiems žmonėms“, – juokdamasi sakė ji.

____________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. rugsėjo 14 d. pavadinimu „Israels Gesundheitsminister in heißes Mikro: „Es gibt keine medizinische oder epidemiologische Rechtfertigung für den Covid-Pass“ svetainėje www.tkp.at

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));