Įtampa byloje prieš Zigmą Vaišvilą. 2021-05-18

vaisvila

vaisvila

 

 

Zigmas Vaišvila. Įtampa byloje prieš Zigmą Vaišvilą. 2021-05-18

 

2021 m. gegužės 19 d. teisėjas Mindaugas Striaukas tęs baudžiamosios bylos „Bekišienė prieš Vaišvilą“ nagrinėjimą. Įrodymų „tyrimą“. Tik taip galima pavadinti šį apsimestinį procesą po to, kai š.m. gegužės 12 d. teisėjas per minutę be konkrečių argumentų atmetė net 12 Zigmo Vaišvilos prašymų dėl įrodymų prijungimo ir liudytojų apklausos. Teismo noras byloje matyti tik vienpusiškus prokurorės pateiktus įrodymus ir apklausinėti tik prokurorės pasirinktus liudytojus akivaizdus. Taip elgėsi ir Rasa Bekišienė, neprijungusi Zigmo Vaišvilos teikiamų įrodymų.

Akvaidus ir teisėjo siekis „nematyti“ prokurorės R. Bekišienės vadovaujamame „tyrime“ surinktų „stebuklingų“ Įrodymų Nr.1261 ne tik apie Zigmo Vaišvilos, jo šeimos narių, giminaičių, draugų, pažįstamų žmonių asmeninį, visuomeninį ir politinį gyvenimą nuo 2000 metų. Teisėjas M. Striaukas be jokių argumentų Z. Vaišvilos teikiamas šių milžiniško kiekio elektroninių dokumentų popierines kopijas vis grąžina Z. Vaišvilai – kad neliktų byloje nė pėdsako. Tačiau jie byloje yra.

Prokurorė R. Bekišienė ir toliau įžūliai meluoja – Įrodymų Nr.1261 byloje tariamai nėra. Meluoja ir vieni kitiems prieštarauja prokurorės pasirinkti liudytojai. 

O teisėjas M. Striaukas beatodairiškai forsuoja bylos pabaigimą. Ir net nesivargina neišsiduoti, koks bus būsimas nuosprendis šioje byloje.

Todėl rytdienos posėdis, matyt, bus kupinas įtampos ir įvykių.

Z. Vaišvila kaltinamas aplaidžiu UAB „FF Lizingas“ buhalterinės apskaitos tvarkymu. Tačiau ikiteisminio tyrimo metu liudytojai nebuvo dėl to apklausinėjami, o teisme apklausti net prokurorės pasirinkti liudytojai žlugdyte žlugdo prokurorės Rasos Bekišienės „kaltinimus“, pareikštus Zigmui Vaišvilai.

 

Norintys atvykti į šį spektaklį, kurio tęsinys vyks š.m. gegužės 19 d., kad pateiktų į teismo atskirą salę, iš kurios stebimas Z. Vaišvilos nuteisimo renginys (vykstantis kitoje teismo salėje net kitame aukšte), būtina dieną prieš tai registruotis Vilniaus miesto apylinkės teisme. Baudžiamosios bylos Nr. 1-291-716/2021. Tokias „žaidimo“ taisykles sugalvojo teismas. Bendrauti dėl to reikia su Vilniaus miesto apylinkės teismo atstove ryšiams su žiniasklaida ir visuomene, tel. 8-64612149. 

.

Facebook komentarai
});}(jQuery));