Įstatymas dėl pilietybės atėmimo smarkiai užkardytų Lietuvos vidaus priešų veikas

nacikas 1

nacikas 1

Įstatymas dėl pilietybės atėmimo smarkiai užkardytų Lietuvos vidaus priešų veikas

Paskelbta: 2022-09-08 08:25 Autorius: ekspertai.eu

LR Seimo nariai tuščiai laiko nešvaisto ir susikoncentravę svarsto galimybes bei kuria įstatymo projektus, kad būtų galima atimti pilietybes iš Lietuvai priešiškų šalies piliečių.

Jei reikalingas įstatymas būtų priimtas Seime, vienas pirmųjų pretendentų netekti Lietuvos pilietybės būtų už šnipų tinklo sukūrimą nuteistas ir šiuo metu kalintis Algirdas Paleckis.

Pasak politikų, jau pats tokio įstatymo svarstymas yra gera prevencinė priemonė, prieš šalies viduje veikiančius Landsbergių bendruomenės priešus.

Tiesa, kol kas nėra aišku, o kur gi būtų padėtas žmogus be pilietybės, nes tokį būtų sudėtinga priduoti kokiai nors kitai pasaulio valstybei.

Tačiau paieškojus, sprendimus visada būtų galima rasti. Ekspertai.eu siūlo – tam, bent jau laikinai tiktų getai, kur šiuo metu ilgą laiką nelaisvėje laikomi sulaikyti migrantai iš įvairių pasaulio šalių (išskyrus Ukrainos).

Apie savo ir savo kolegų siekiama įgyvendinti idėją – atiminėti pilietybes – plačiau nepriklausomam Žmonių partijos portalui papasakojo vienas išraiškingiausių šio partijos atstovų, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas.

Plačiau apie tai rugsėjo 8 d. tiesioginėje „PressJazz TV“ pramoginėje informacinėje muzikinėje propagandinėje agitacinėje šviečiamojoje laidoje „2K+“, kurią nuo 15 val. bus galima žiūrėti čia:

visi%20PressJazz%20TV%20irasai%20560x 01

Keli susiję:

Rastas sprendimas: iš Lietuvos vidaus priešų atims pilietybes ir deportuos

razma

Atskleista Algirdo Paleckio nusikaltimo sudėtis – tai nėra juokas

skrebyys

Landsberginis karys: tarptautinės bendruomenės kritika šiuo metu nėra tai, į ką turėtų atsižvelgti Lietuva   

cius

Žmonių partijos naciku tituluojamas L. Kasčiūnas susilaukė partijos vadovybės nemalonės

kasciunas%20murza 01

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));