sakiai
ĮSPŪDŽIAI IŠ ŠAKIŲ
Atvažiavo ir susirinko vietinių nei daug nei mažai. Bet susirinko tiek, kad būtų išgirsti. Savivaldybė žaliuzės atsidarinėjo ir užsidarinėjo, jautėsi sumaištis.
Kas įdomiausia, kai pradėjo kalbėti Artūras Orlauskas, policijos pareigūnai stovėję už dviejų šimtų metrų, masiškai patraukė artyn, kad girdėtų ką jis sako, nes garso aparatūra buvo ganėtinai silpna.
Kalbėjo vietiniai aktyvistai, Lietuvos šeimų sąjūdžio atstovai, Šakių rajono savivaldybės tarybos nariai, visuomenininkai ir daktaras Gediminas Akelaitis, kuris pasakė visą esmę apie sveikatos apsaugos sistemos griovimą.
Niekšelis meras, transkonservatorius, kaltines visus antivalstybine veikla, savo postą FB ištrynė. Bailys yra bailys. Kas labiausiai neramina, vietiniai bailiai bijojo aukščiau sėdinčių bailių.
Ne kartą esu sakęs – „mes laimėsime tada, kai nustosime bijoti”. Kai baimė užvaldo protą, negali priimti racionalių sprendimų. Kai bijai – pasiduodi diktatui. Laikas nustoti bijoti ir pasakyti: jie nėra valdininkai, jie yra tarnautojai. Jie atsakys pagal pilną programą prieš savo rinkėjus.
Proveržiui reikia labai nedaug, svarstyklės linksta į žmonių pusę, trūksta tik truputi daugiau neabejingų žmonių…
Facebook komentarai
});}(jQuery));