Ispanijoje sulaikytas Anatolijus Šarijus – Ukrainos gestapo (SBU) reikalauja jį perduoti Ukrainai

sarijus 1

sarijus 1

Ispanijos policija šiandien sulaikė garsų Ukrainos žurnalistą ir blogerį Anatolijų Šarijų, kuriam dar prieš 10 metų Lietuva suteikė politinį prieglobstį. Dar tuometinis Ukrainos prezidentas Jaunukovičius persekiojo Šarijų už kritiką. Nuo to laiko A.Šarijus gyveno Ispanijoje, turėdamas politinio pabėgėlio statusą. Jį išduoti Ukrainai reikalavo visi šią šalį valdę tironai – Janukovičius, Porošenko, Zelenskij (pravarde „Zelia”). Dabar Ukrainos gestapo reikalauja Ispanijos jį išduoti Ukrainai, kaltindami valstybės išdavyste.
Tačiau Šarijus nepailsdamas perduodavo žinias iš Ukrainos. Turint omenyje, kad Ukrainoje jau seniai nėra jokios laisvos spaudos, jokios opozicijos, o visi prezidentą Zelenskij kritikavę žurnalistai ir politikai arba nužudyti, arba sėdi kalėjime, arba pabėgę, kaip A.Šarijus, tai jo likimas, gražinus į Ukrainą, būtų aiškus – žmogus būtų nukankintas ir nužudytas Ukrainos saugumo tarnybos (plačiau žinomos kaip gestapo).
Primename, kad Lietuvos Respublika visomis išgalėmis remia, finansuoja ir ginkluota nusikalstamą Zelios režimą, o pats nusikaltėlis Zelia, karo metu sukaupęs virš 800 mln. USD turtą, yra aukštinamas kaip didvyris.
Tačiau Anatolijaus Šarijaus akimis, Zelia yra tik nevykęs aktoriukas ir niekšas:
Парламент запретил деятельность «пророссийских партий».
Определять «пророссийскость» будет суд.
Не долее, чем месяц.
Потом апелляционный суд на обжалование – не долее месяца.
Ты станешь пророссийским в один момент.
Никто ранее до Зеленского не додумался просто запрещать всех конкурентов.
Аве, царёк
Facebook komentarai
});}(jQuery));