„Pasiskiepijusiems nuo covid-19 mes jau nieko padėti nebegalime”

reiner

reiner

 

Išgelbėk planetą, nusižudyk

Neįtikėtina, kad visuotinės baimės pandemijoje, kurią apmoka vyriausybės iš tų pačių gyventojų pinigus, šimtai tūkstančių žmonių, kurie neserga jokiomis ligomis, ir neturi jokių ligų simptomų, plūsta pas gydytojus, klausdami : „Daktare, kas man yra?“. Pasidaro testą, ir sužino, kad jie serga mirtina liga. Nors jokių ligos simptomų iki tol jie nejautė, žmonės gulasi į ligos palatą ir „sunkiai serga“. Nors vėlgi – jie nejaučia jokių negalavimų. Kodėl vyksta tokios nesąmonės, ir koks šio eksperimento tikslas?

 

reiner

Teisininko ir Koronos komiteto atstovo Reiner’io Fuellmich’o interviu.
Apklausęs šimtus mokslo srities atstovų Reiner’is Fuellmich’as dalinasi savo pastebėjimais, kas slepiasi po Koronos šydu:

 

Negali būti jokių abejonių dėl to, kas čia vyksta jau metus laiko. Kai aš tai pirmą kartą pasakiau, daug kas man atsakė, kad niekas su manimi niekada nesutiks. Nes tai yra patys blogiausi kada nors vykdyti nusikaltimai prieš žmoniją. Tačiau mes visi, tai yra tie 10-20 proc. žmonių, kurie vis dar turi smegenų, kad juos naudoti, ir jie supranta, kad tai, kas vyksta, niekada nėra susiję su virusu ar žmonių sveikata. Tai, kas vyksta, yra dėl to, kad iš mūsų viską atimti, ir kad būtume nuo jų priklausomi. Plius – gyventojų skaičiaus sumažinimas. Be to, tikslas – visiškai kontroliuoti žmones, kurie liks žemiau šios klasės. Jeigu kas nors prieš metus man taip būtų pasakęs, atsakyčiau, kad jūms būtinai reikia kreiptis į gydytoją. Tačiau dabar šį tikslą įrodo visi įrodymai ir tokią išvadą padaro visi žmonės, su kuriais aš kalbėjau koronos komitete. Jeigu neturite jokių ligos simptomų ir vis tiek einate pas gydytoją, nes taip sako kažkoks idiotas. Ką jūs darysite? Vis tiek eisite pas gydytoją ir jam sakysite – aš nežinau, tačiau man kažkas yra. Pasakykite, kuo aš sergu. Pirmas klausimas, kurį jums užduoda gydytojas, yra toks – kokius simptomus jus turite? Atsakote, kad jokių. Tada darotės PGR tęstą, kuris yra visiškai nemoksliškas, ir atrodo, kad šio testo tikslas yra išgauti kuo daugiau teigiamų viruso rezultatų.  Taigi, jų darbotvarkė, kuri baigiasi vadinamaisiais skiepais, nors šie ir, kaip dabar žinome, neturi nieko bendro su skiepais. Tai, kas vadinama skiepais, yra genetiniai eksperimentai. Tam, kad išsivalyti nuo šių „skiepų“, prireiks ilgų metų. Kada jie daro labai daug klaidų ir bando skubinti šį dalyką, tai aš manau, kad visos šios nepageidaujamos skiepo reakcijos taip pat yra plano dalis. Iš pradžių mes manėme, ir mums buvo pasakyta, kad šis planas turėjo būti pradėtas įgyvendinti 2050 metais. Tačiau vėliau tie žmonės tapo godūs ir planą paankstino iki 2030 m. , o dar paskui – į 2020 m. Kadangi šis planas buvo smarkiai paankstintas, todėl ir įvyko tiek daug klaidų. Nes jie nesitikėjo tiek daug neigiamų žmogaus organizmo reakcijų į „skiepus“ ir turėjo net įspėti vyriausybės atstovus.

 • Tai reikėtų užsidėti folijos kepurėlę, nes tu sąmokslo teoretikas?
 • Taip, tačiau tam, kad tai patvirtinti, mes turime įrodymus. Gal būt, yra keli žmonės, kurie dirba ne su realiais įrodymais, tačiau pas mus yra kitaip. Mes kalbėjomės su visais tais mokslininkais, ir kitais žmonėmis, jų daugiau nei šimtas. Tai vyksta visame pasaulyje. Todėl gali būti, kad mes turėsime specialų teismą, nes nacionaliniai teismai tikrai nesugebės  to išspęsti. Nes šis sąmokslas yra tokio mąsto, kad tik specialus teismas gali tai ištirti, ir mes einame link to, kad galų gale reikės turėti kažką panašaus į Niurnbergą-2.
 • Kas tie jie? Kas yra šio sąmokslo kaltininkai, arba bent kai kurie iš jų?
 • Tai yra 0,000001 žmonijos populiacijos. Tačiau ši dalelė bando įgyti viso pasaulio kontrolę. Mes kalbame net ne apie pinigus, tačiau apie šią grupelę žmonių – jų yra apie 3000 žmonių. Ir jie yra labai turtingi, ir jiems nebereikia nusipirkti paskutinio modelio „Maseratti“. Pinigų jiems nebereikia, tačiau apie pinigus kalbama, nes jie naudojama tam, kad papirkti žmones ligoninėse ir politikus. Jie taip pat naudojasi visokiomis psichologinėmis technikomis, siekiant manipuliuoti žmonėmis, arba juos bauginti. Kai kuriems politikams gali kilti grėsmė, kiti gali gauti kyšį. Nes jie naudoja pinigus kaip įrankį.
 • svabas scaled
 • Tai tie žmonės, kuriuos mes vadiname „Davoso“ grupe – tai savarankiškas politinis ir korporacinis elitas. Tai ta pati grupė, kuri yra atsakinga už tą finansinę krizę, kuri įvyko prieš dešimt ar dvylika metų. Jeigu mes būtume atidesni, tai būtume žinoję, kad ši grupė jau 30 metų vagia mokesčių mokėtojų pinigus visame pasaulyje. Pirmoji finansų krizė būtų mums rimtas įspėjimas. Jie norėjo mums pasakyti, kad viską kontroliuoja, tačiau tam, kad žmonės užsičiauptų, jie pradėjo spausdinti pinigus dideliais kiekiais, kad gražintų tai, ką pavogė. Nors mes turėjome žinoti, kad pinigų spausdinti negalima. Ir tada, maždaug 2019 m., kai viskas vėl puikiai veikė, jie sugalvojo „korona“, kaip dėmesį nukreipiančią taktiką. Mes turime suprasti, kad ne visi žmonės tam pritaria. Yra daug kovojančių ir nepasiduodančių, ir tai dar viena mūsų viltis. Mes kalbėjomės su viena amerikiečiu investicijų bankininku, ir jis pasakojo, kodėl Europa yra viso šito centre. Europa yra visiškai sulaužyta, todėl ji ir pasirinkta šio veiksmo centru. ECB (Europos centrinis bankas – aut. pastaba) yra visiškai žlugęs, nes jis išleido tokias obligacijas, kurios yra visiškai beverčios. Dar svarbiau, kad Europos pensijų fondai yra visiškai žlugę, ir jeigu žmonės apie tai sužinos – kad nepaisant to, kad visą gyvenimą kaupė pensijoms, ten nieko nėra likę, nes visi pinigai pavogti, tada mes turėsime realią problemą. Manau, kad visa tai susiję su morale ir etika, nors neturi nieko bendro su įstatymais. Tiesa, vienas mūsų pašnekovas sakė, kad kai visa tai pasibaigs, ir mes būsime geresniame pasaulyje, nes visi žmonės supranta, kas yra teisinga, ir kas ne. Visi dabar galiojantys įstatymai yra vienodi, tinkantys visiems. Ir šie įstatymai sukurti taip, kad mus kontroliuoti. Tačiau geresnėje ateityje mums tų įstatymų tiesiog nebereikės, nes jeigu žmonės yra pakankami išsilavinę, tai jie ir patys žinos, ką gali, o ko negali daryti. Arba žmonės tam tikruose regionuose susitars, kaip gyventi kartu. Šių globalių mums prakištų įstatymų mums tiesiog nebereikės.
 • Kitaip sakant, bus vėl grįžtama prie suvereniteto?
 • Atgal į savo šaknis, jeigu taip galima pasakyti. Globalizmas mums iki to atvedė, tačiau čia jis ir pasibaigs. Ir nesvarbu, kaip juos vadinate – ar „Pasaulio sveikatos organizacija“, ar „Pasaulio ekonomikos forumas“ – juk tai privačios organizacijos, kurios perėmė kontrolę visame pasaulyje. Superturtingi žmones per tokias privačias organizacijas vadovauja pasauliui. Manau, kad kai žmonės tai supras, tai ir pasibaigs. Ar pirktumėte naudotą automobilį iš Bill Gates arba Klaus Schwabb? Ne, nes šiais žmonėmis negalima pasitikėti. Todėl dabar svarbiausia – kuo plačiai skleisti tiesą, kad su sužinoti kuo daugiau žmonių. Nešvaistyti laiko tiems žmonėms, kurie nori pasiskiepyti. Noriu pasakyti, kad tai yra tragiška. Nes daugelis žmonių neteks ne tik savo pragyvenimo šaltinių, tačiau ir savo gyvenimų. Mes jiems ištiesiame savo ranką, ir jie visada gali ateiti. Nes mums liko tik tie 10-20 proc. žmonių, kurie vis dar mąsto, ir vis dar dėvi kaukes, tačiau tik todėl, kad nenori patekti į bėdą. Tačiau tie 10-20 proc. likusių mąstančių žmonių ir yra viltis, tačiau jie turi sugalvoti, kaip tai padaryti geriausiai. Ir net dvasiniame lygmenyje, jeigu mes pralaimėsime, tai mes manome, kad tai bus žmonijos pabaiga. Turiu omenyje, mes pralaimėtume, kaip žmonės, visko „skaitmeninimui“ ir dirbtiniam intelektui ir tiems tai sukūrusiems bepročiams. Todėl mes negalima pralaimėti.

save

 • Tai atrodo beprotiškai sunku, ir beveik neįmanoma?
 • Jie nori, kad žmonės taip galvotų, ir būtent todėl jie tiek daug ir investavo į pagrindinę žiniasklaidą. Tačiau vien Vokietijoje realybė yra visai kitokia, nei jie bando mus įtikinti. Pvz., čia, Berlyne, aš kalbėjau bent su šimtu taksistų, ir visi, išskyrus vieną, man pritarė, kad tai kvaila, ir kad kaukė nenaudinga. Ir jie tai supranta ne tik instinktyvia, tačiau yra ir gerai informuoti. Nes nežiūri TV, o gauna info iš alternatyvios žiniasklaidos. Senoji žiniasklaida yra beveik mirusi. Kaip ir visais laikais, žmonės sunkiai serga ir kai kurie miršta. Bet kas nutiko, pvz., Italijoje, Bergame, ar Niujorke. Tai ten daugiausia žmonių mirė dėl netinkamo elgesio, o ne dėl gripo ar korona viruso. Nes, kaip paaiškėjo, šios infekcijos mirtingumo lygis nėra didesnis, nei paprasto gripo. Net PSO sako, kad mirtingumo rodiklis – ne daugiau kaip 0,14 proc. Ir šis skaičius atitinka paprastą gripą. O dėl tų žmonių, kurie stovi didžiulėse eilėse prie „skiepų“, tai, aišku, yra tragiška, tačiau mes nieko dėl to negalime padaryti. Tragiška, tačiau mes negalime visų išgelbėti. Nes šie žmonės kitai pusei yra bandomi triušiai.
 • Ką siūlote žmonėms daryti, kad viskas pasikeistų?
 • Svarbiausia yra skleisti tiesą, kaip jau sakiau. Nesu religingas žmogus, tačiau pradėjau tikėti, nes įsitikinau, kad yra kai ko daugiau. Neseniai kalbėjau su amerikiete, kurios sūnus yra nepaskiepytas, o tai yra negirdėta JAV. Nes amerikiečiai yra labiausiai paskiepyti žmonės pasaulyje, kiekvienam suleista dešimtys vakcinų. Ir ta moteris sako, kad mano vaikas turi kitą cencoriką, tarsi šviečia kita šviesa žmonių grupėje. Todėl visa tai susiję su dvasingumo, ir būtent todėl taip svarbu yra prisijungti.
 • Prieš tave yra krištolo kamuolys. Ką tu matai?
 • Šio tunelio gale matau geresnį pasaulį. Nes mūsų gyvenimo būdas yra labai destruktyvus, yra per daug neteisybės, ir per daug žmonių bando pasinaudoti kitais žmonėmis. Mes laimime teisme, ir laimėsime daug daugiau.

 

https://rumble.com/vfte6v-teisininko-ir-koronos-komiteto-atstovo-reinerio-fuellmicho-interviu..html?fbclid=IwAR1B8kBYpDFhMA9XndYAqXHk3c-U48hwSsEV2fQaAd3wHk8gtG5sWp5YQno

Facebook komentarai
});}(jQuery));