Moksliškai įrodyta, kad gatvėje automobilio partrenktas pėstysis miršta dėl covid-19 viruso

lrp

lrp

Tai neginčytinai įrodo, kad visos netiesioginės mirtys nuo Covid yra tiesiogiai nulemtos Covid.
Higienos instituto išleistose mirusiojo nuo Covid medicininio mirties liudijimo (MML) pildymo taisyklėse yra pateikti 6-i mirusiojo nuo Covid MML pildymo pavyzdžiai, iš kurių 2-u pavyzdžius norėčiau jums atskirai pristatyti.
1-as pavyzdys. MML pildymo taisyklėse rašoma: 86 m. moteris mirė namuose. Jos vyras informavo, kad žmona prieš 3 metus patyrė smegenų infarktą, dėl ko sunkiai vaikščiojo. Prieš 5 dienas moteriai pasireiškė karščiavimas, stiprus kosulys ir dusulys. Nustatytas kontaktas su sergančiu šeimos nariu, kuriam vėliau diagnozuota Covid liga. Į ligoninę moteris važiuoti atsisakė. Sutrikus kvėpavimui iškviesta GMP. Nors LABORATORINIS TYRIMAS, patvirtinantis Covid infekciją, NEATLIKTAS (!!!), atsižvelgiant į paciento ligos simptomus ir buvusį artimą kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, įtarta Covid liga kaip PAGRINDINĖ (!) mirties priežastis.
liga Page 5
2-as pavyzdys. MML pildymo taisyklėse rašoma: asmenys, sergantys lengva (ar besimptome) Covid ligos forma, gali mirti ir nuo kitų ligų ar dėl nelaimingų atsitikimų (koks netikėtumas! – past), o tokie atvejai NĖRA mirtys dėl Covid ligos, tad ji nenurodoma MML pagrindine mirties priežastimi. Šiuo atveju Covid liga, KAIP PRISIDĖJUSI PRIE MIRTIES (!), įrašoma prie kitų svarbių patologinių būklių.
Toliau taisyklėse pateikiamas pavyzdys, kokiais atvejais laikoma, kad Covid liga PRISIDĖJO PRIE MIRTIES. Taigi, jei 50 m. vyrą, einantį per gatvę, partrenkė lengvasis automobilis, įtarus automobilio partrenkto vyro kontaktą su Covid infekcija, turi būti atliktas tyrimas. Jei mirusiajam bus nustatyta Covid liga, ji turi būti nurodoma, kaip prisidėjusi (!) prie to, kad pėsčiasis gatvėje buvo partrenktas automobilio.
Taigi pirmuoju atveju 86 m. močiutei tyrimas Covid ligai nustatyti net nebuvo atliktas, bet, kadangi močiutė prieš mirtį buvo susitikusi su Covid sergančiu asmeniu ir po šio susitikimo pradėjo kosėti, o vėliau ir numirė, močiutė yra pripažintina mirusia nuo Covid.
Antruoju, gi, atveju, automobilio partrenktas pėsčiasis mirė (ačiū nežinau kam) ne nuo Covid, bet, kadangi buvo įtarta, jog prieš mirtį pėsčiasis turėjo kontaktą su Covid infekcija, jam turi būti atliktas tyrimas, o nustačius Covid ligą, ji yra pripažintina kaip liga, kuri prisidėjo prie mirties, t. y., Covid liga yra laikoma prisidėjusi prie to, kad pėsčiasis gatvėje buvo partrenktas automobilio.
Prisimenant duomenų mokslininką – akivaizdu, kad visos netiesioginės mirtys nuo Covid taip pat yra tiesiogiai nulemtos Covid…
May be an image of gėlė ir tekstas

liga Page 1

liga Page 2

liga Page 3 1

liga Page 4

liga Page 5 1

Facebook komentarai
});}(jQuery));