Įprastas gyvenimas greitai baigsis

Susirašinėju su vienu protingu žmogumi – jis vakar tiesiai šviesiai parašė tokį tekstą:
„Užbėgsiu įvykiams už akių ir pasakysiu kas netrukus įvyks. Gruodžio pabaigoj-sausio pradžioj bus įvesti nauji ribojimai ir jie bus labai griežti netgi žiaurūs. Bus uždaromi verslai, žlugdoma viskas kas dar nežlugo ir ką tik įmanoma sužlugdyti.
Sausio pradžioje vyriausybė pradės kalbėti apie universalias bazines pajamas ir netgi pradės tą įgyvendinti. Lietuvoje, Lenkijoje ir pas kitus artimus kaimynus žiaurios priemonės bus taikomos todėl, kad čia žmonės dar nepakankamai prasiskolinę ir juos žūtbūt reikia nuskurdinti tiek, kad jie neturėdami kitos išeities priimtų tas bazines pajamas ir net ačiū pasakytų.
Tačiau taip gali ir nebūti, jeigu pakankamai žmonių pakels subines nuo fotelių. Jau esu rašęs, kad vasaros pradžia bus apsisprendimo metas ar paklusti ar išlikti žmogumi. Tik laiko pagalvoti tada jau nebus.
Ateis ruduo ir tie kas nesipriešins dabar,  bus pribaigti vėlų rudenį įvestos karinės padėties. Tuo ką rašau net neabejoju.”
Įkvepianti prognozė, – tiesa?
Nuo savęs pridėčiau tai, kas aukščiau nepasakyta:
jei bus planuojami visi šie dalykai – pirmiausiai pastebėsite tai čia, FB. Tikiuosi suprantate ką turiu omenyje
Nenoriu gąsdinti, pats nenoriu tikėti šiais dalykais – jie man išeina už sveiko proto ribų, smegenys atmeta kaip kliedesius, bet žinote ką?
Viskas ką mums valdžia žadėjo per šiuos metus kalbant apie koronavirusinius ribojimus – buvo melas. Ir aš net nenoriu to viso vardinti, patys žinote. Todėl aš suprantu, nors ir kaip nenoriu to priimti, kad šitai publikai, kuri SAVO politikos nevykdo – nieko švento nėra.
QR koduose, paveikslėlyje, telefonu nuskaitysite Telegram grupės „Laisvas žodis” adresą. Gali būti, kad jums kažkada labai to prireiks. Negąsdinu, bet man tai labai tikėtina.
Nuotraukoje gali būti: vienas ar daugiau žmonių
Facebook komentarai
});}(jQuery));