Policijos komisaru dirbęs Saulius Skvernelis nepastebėjo prievartos 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=asenvkWBhOw

Tada dar Generaliniu Policijos komisaru dirbęs Saulius Skvernelis vadovavo policininkams jėga ėmusiems mergaitę. Pagrindinis Teismo sprendimo reikalavimas buvo, jog negalima naudoti smurto prieš vaiką. S. Skvernelis atėjo į pagalbą antstolei. Jo vadovaujami policininkai privačiame kieme purškė dujomis, daužė „bananais“ žmones, taip pat gąsdino susirinkusius per garsiakalbį, kad yra pasitelkę šunis. Jų tikslas buvo, kad žmonės išsivaikščiotų ir paliktų kiemą. Policininkai siekė, kad Lietuvos gyventojai neatliktų pilietinės pareigos, nestebėtų Teismo sprendimo vykdymo, todėl žmones, kaip maišus, vilko į mašinas, vežė į policiją. Šiandien šis žmogus, jau premjeras ir toliau tyčiojasi iš piliečių. Jo vadovaujama vyriausybė siūlo mažinti mokesčius tiems, kurie gauna atlyginimą daugiau kaip 6 tūkstančius eurų. S. Skvernelis nurodė, kad Lietuvoje, įvestomis „Sodros“ įmokų lubomis, pasinaudotų 1450 žmonių, t.y., 0,051 proc. nuo Lietuvos gyventojų skaičiaus. Premjeras juos giria, teigdamas, kad tai Lietuvos ekonomikos gelbėtojai. Ar tikrai jie gelbėtojai? O gal Lietuvos ekonomikos skandintojai? Mums, klaipėdiečiams, seniai norisi žinoti kokius atlyginimus gauna UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras „KRATC“ vadovai. Viešojoje erdvėje ne kartą buvo išsakytos pretenzijos, kad „KRATC“ atlyginimai išsišoka bendrame šalies kontekste. Gėda juos vadinti verslininkais, kai pagrindinės pajamos gaunamos iš klaipėdiečių kaip rinkliava. Ar ne vergovę įvedė pardavėjams stambių prekybinių centrų savininkai ir moka jiems tik tiek, kad nenumirtų badu?

Premjero pasiūlytos lengvatos turtingiausiems taip pat primena įvykius privačiame Garliavos kieme. S, Skvernelis daro karjerą, lipdamas, trypdamas žmogiškumą, vykdydamas tik turtingiausiųjų užsakymą, o likusius Lietuvos gyventojus niekina, žemina, kaip tai darė 2012 m. gegužės mėn. 17 d. Garliavoje. Tada nuo S, Skvernelio įsakymo nukentėjo teisingumo reikalaujantys piliečiai, dabar – visa Lietuva.

Neteisingumas, kurį Lietuvos valdžia demonstruoja nuo Nepriklausomybės atgavimo, skaudžiai žeidžia mus, piliečius. Tylėti, susitaikyti negalima. Ateisime ir rugsėjo 17 d. 12 val. į Atgimimo aikštę.

Taip pat kviečiame visus dalyvauti 2017m. rugpjūčio mėn. 21 d. prasidedančioje bado akcijoje, kuri skirta Teisingumo atstatymui. Bado akcija už teisingumą vyks Vilniuje S. Daukanto aikštėje, prie prezidentūros.

Prisidėdami prie bado akcijos, padėsite tiems, kurie buvo teisimi už pilietinę poziciją, padėsite priartėti prie Tiesos, kuri reikalinga Deimantės seneliams, visiems piliečiams.

Facebook komentarai
});}(jQuery));